Přidat článek
     Reklama

5 let výzkumu, 5 složek pro zdravý krevní tlak

Web: http://

Tým evropských odborníků na kardiovaskulární patologii dokončil pětiletý projekt zaměřený na výzkum a identifikaci nejúčinnějších složek pro boj s vysokým krevním tlakem.
 

Výsledkem projektu je nejúčinnější kombinace 5 složek, které působí ve vzájemné synergii. Tyto cenné složky se v těle postupně hromadí a zajišťují dlouhodobou stabilizaci krevního tlaku, ochranu srdce a všestranné zlepšení zdravotního stavu:
 

Extrakt z olivových listů pomáhá rozšiřovat cévy, zlepšovat krevní oběh a chránit srdeční tkáň. Může zabránit tvorbě arteriálního plaku a snížit riziko infarktu a mrtvice.
 

Extrakt z kořene křídlatky japonské - zlepšuje kardiovaskulární funkce, poskytuje antioxidační a protizánětlivou podporu pro zdravé stárnutí.
 

Extrakt z Gymnema sylvestre pomáhá snižovat krevní tlak tím, že snižuje špičky hladiny cukru v krvi. Může pomáhat při regulaci hmotnosti tím, že snižuje chuť na sladké a kontroluje hlad.
 

Chromium - hraje důležitou roli v prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi v normálních mezích a zajišťuje zdravé složení tělesných tkání.
 

Vitamin C zvyšuje odolnost organismu proti infekcím, zlepšuje pevnost cév, normalizuje metabolismus cholesterolu, má pozitivní vliv na endokrinní a nervový systém. 
 

Všechny tyto složky obsahuje rostlinný komplex Tonuplex. Působení přípravku je zaměřeno na čištění, posílení a uvolnění cév, což napomáhá normalizaci krevního tlaku a udržení zdravého srdce.
 

Výsledkem průzkumu mezi lidmi, kteří komplex užívali 2 měsíce, byly následující výsledky:

  • 98 % hlásilo normalizaci krevního tlaku

  • 87 % zaznamenalo zvýšení krevního tlaku.

  • 92 % odstranilo bolesti hlavy

  • 83 % hlásilo zlepšení spánku a úrovně energie
     

Inovativní kapsle mohou zlepšit zdraví cév a srdce, stabilizovat krevní tlak a zabránit vzniku nebezpečných onemocnění během jediné kúry. 
 

Jak může Tonuplex pomoci:
 

1. Normalizuje krevní tlak

2. Zvyšuje pružnost cév pro zdravý krevní oběh

3. Zpevňuje stěny cév

4. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin

5. Stimuluje tělo k regeneraci zdravých buněk

6. Má kardio- a vaskulární ochranný účinek

7. Zachovává energii a sílu pro aktivní život
 

Kapsle jsou schopny odstranit bolesti hlavy, závratě, poruchy srdečního rytmu, poruchy zraku a další příznaky. Pravidelné užívání tobolek Tonuplex vám umožní plně podpořit zdraví vašeho těla, zlepšit kardiovaskulární systém a užívat si aktivního života!

https://www.facebook.com/TonuplexEurope

 

Tonuplex

 5 let výzkumu, 5 složek pro zdravý krevní tlak

Kategorie: