Přidat článek
     Reklama

Aloe Vera, Imunita, Zdraví

Web: http://www.aloe-info.cz

Aloe Vera, Imunita, Zdraví

Tisíce let, napříč všemi kontinenty se šíří bohaté zkušenosti s touto mimořádnou léčivou rostlinou. Aloe Vera je určena pro vnější i vnitřní použití, pro léčbu onemocnění i posílení imunity. Svým složením je unikátní a nenapodobitelná.

Článků o Aloe Vera je na internetu nepřeberné množství. Existuje mnoho publikací a studií. 
Cílem tohoto webu je vytvořit souhrn informací, kterým porozumí odborníci i laikové. Dozvíte se zde něco ohistorii, složení, možnostech využití a hlavně zkušenostech s touto léčivou rostlinou. Naleznete zde i přehled nejběžnějších produktů a jejich kvality. O své zkušenosti se můžete s ostatními podělit v diskusi.

Aloe vera neboli aloe pravá je známá především pro její léčivé účinky. Jedná se o sukulentní rostlinu pocházející pravděpodobně ze severní Afriky, Kanárských ostrovů a Kapverd. Dnes se jí daří především vMexiku a Brazílii. Používá se v přírodní medicíně. Často bývá nazývána léčivou bylinou. Bylo provedeno mnoho vědeckých studií o vlivu aloe jako léčivé rostliny. Výsledky byly překvapující a dnes již existuje mnoho důkazů, že gel z aloe pravé může být užitečný při hojení popálenin a ran, léčbě diabetes mellitus (cukrovka) a zvýšené hladině krevních lipidů. Tyto pozitivní účinky jsou přisuzovány přítomností látek, jako jsou mucinózní polysacharidy (velmi dlouhé řetězce monosacharidů), antrachinony a C-glykosidy.


Aloe Vera, Imunita, Zdraví

Aloe Vera, Imunita, Zdraví

Historie Aloe vera
Výroba Aloe
Aminokyseliny v Aloe vera
Kategorie: