Přidat článek
     Reklama

Autodíly P&P jsou specialisté na náhradní díly

Web: http://www.autopap.cz

Mezi prodávané autodíly patří části podvozku jako jsou tlumiče, pružiny pérování a uložení tlumičů. Patří sem i díly brzdové soustavy a náprav. Do sortimentu patří i motorové díly, klínové a rozvodové řemeny a filtry. Dále prodejna nabízí motorové oleje značek Castrol a Mobil. Konečně v nabídce najdete i karosářské díly všech typů jako jsou světlomety, nárazníky, kapoty, autoskla a další.

Prodejna oslavila v dubnu již 17 let od svého založení a jak říká její majitel Jaroslav Pýcha "Pro naši prodejnu nejsou malí zákazníci, snažíme se vyhovět každému. Naše prodejna těží se znalostí, které jsme získali dřívějším provozem autoservisu. Máme kontakty a víme kam se obrátit, pokud sháníte náhradní díly".

O Autodíly P&P

Společnost Autodíly P&P se věnuje prodeji autodílů a náhradním dílům již od roku 1993 a má v tomto oboru velké zkušenosti a kontakty. Prodejna sídlí v ulici Jankovcova 27 v Praze 7 – Holešovicích. I když prodejna sídlí v modré parkovací zóně, nemusíte se bát u nás zaparkovat po dobu nákupu. Webové stránky prodejny naleznete ne www.autopap.cz. Pro více informací volejte na číslo 283 872 195.Autodíly P&P jsou specialisté na náhradní díly

Autodíly
Náhradní díly
Kategorie: