Přidat článek
     Reklama

Batohy DAKINE

Web: http://www.dakinecz.cz/batohy-dakine

Batohy DAKINE

 

Není náhodou, že je vidíš tak často na něčích zádech. Zaujmou svými vzory, detaily a provedením. Mají svůj styl v kombinaci s kvalitními materiály, a to se počítá.

Jsme tvým prodejcem batohů Dakine a jde nám o to, aby bylo opravdu z čeho vybírat.

Batohy Dakine jsou špička 

Co očekávat od batohů Dakine ? Především vysokou kvalitu a obrovské množství vzorů a barev. Propracovaný zádový systém, kdy se záda nezpotí a i větší váha bude správně rozložená. Očekávej množství kapes, kam se vejde všechno, co potřebuješ. Batohy Dakine mají kapsy na notebook, na Ipad a tradičně třeba na mobil nebo chráněnou kapsu na peněženku. Dakine byl první, kdo opravdu myslel na to, kam dát prkno, když z něj slezeš. Tady se počítá s tím, že chceš mít volné ruce a že by měl batoh něco vydržet. 

Batohy Dakine pro všechny

Skate batohy s popruhem na prkno, navrženy v rytmu jízdy a v barvách. Variace na dravý životní styl. Batohy Dakine do školy s kapsami tak velkými, že se do nich vejde i přebytek vědomostí. A k tomu dost místa na laptop, pořadač, mp3 přehrávač nebo knihy do školy. Dakine myslí i ekologicky, protože na tohle všechno používá materiály z recyklovaných plastů.Batohy DAKINE

Skate batohy
Turistické batohy
Školní batohy
Kategorie: