Přidat článek
     Reklama

Biorev, injekční aplikace 100% čistého kolagenu

Web: http://altos-klinika.cz/

Biorev, injekční aplikace 100% čistého kolagenu

Kolagen – klíč k mladistvé pleti. Právě on je ve středu pozornosti moderní estetické medicíny. Jelikož do velké míry odpovídá za mladistvý vzhled pokožky (i za mnoho jiných věcí). Jeho podstatná role ve vzhledu naší pleti je zcela nepopiratelná. Ale jak je to s účinností uměle dodaného kolagenu? O co přesně jde a co čekat?

Pár slov o kolagenu

Povězme si, proč je tato látka tak důležitá. Tvoří totiž podpůrnou elastickou část celého těla – 70 % naší kůže a neuvěřitelných 10 % naší celkové hmotnosti. A právě díky němu je naše pokožka pevná, pružná, zářící a svěží – anebo v případě nedostatku seschlá, vrásčitá a celkově nezdravá. A bohužel s přibývajícím věkem klesá schopnost těla kolagen vytvářet – napomáhají tomu i jiné faktory, jako je především nezdravé ovzduší a nadměrné sluneční záření.

Metoda BioRev

Jedná se o injekční aplikaci přírodního čistého koňského kolagenu do hlubší vrstvy pokožky. Tam jej pokožka vstřebá a výsledkem je několikanásobné zvýšení tvorby vlastního kolagenu. A to dokáže divy – vaši tvář dočista promění.

Vyhladí vrásky, zjemní a prozáří pleť, sjednotí její tón, pomáhá s odstraněním nerovností, a dokonce i jizev. Působí i jako prevence proti tvorbě nových vrásek. Vaše pleť bude zkrátka vyživená, zdravá a mladistvá.

Nesporné výhody této metody jsou její šetrnost, přirozenost, a tedy i téměř nulové riziko komplikací. Zákrok není nijak náročný ani bolestivý, a ani vás nečeká složitá rekonvalescence.

S čím je nutné počítat?

Pokud se rozhodnete podstoupit proceduru Biorev, injekční aplikace 100% čistého kolagenu, rozhodně se máte na co těšit, protože věříme, že výsledný efekt vás pravděpodobně nadchne a ohromí. Ale počítejte s tím, že pro opravdu působivý výsledek je nutné toto ošetření několikrát zopakovat. Ideální výsledky jsou dosaženy po 3–4 sezeních.

Ale pozor!

S procedurami estetické medicíny to nikdy není tak snadné. Je jich totiž mnoho a jedna je zajímavější než druhá. Slyšeli jste již o kyselině hyaluronové? I ona se injekčně aplikuje do pokožky a nabízí báječný efekt. Pak tu máme liftingové nitě, fotoomlazení, plazmalifting… a spoustu dalších a dalších procedur. A každá přináší jiné výhody.

Proto to nejlepší rozhodnutí, které můžete udělat, je osobně navštívit dermatologickou kliniku a popovídat si s odborníkem. Skutečný profesionál vám doporučí to nejvhodnější řešení. Využijte nezávazné konzultace ověřené kliniky Altos v Praze a zjistěte, co vám dopomůže k tomu nejbáječnějšímu výsledku, s kterým samozřejmě budete spokojeni.Biorev, injekční aplikace 100% čistého kolagenu

Biorev kolagen
Dermatologická klinika Praha Altos
Kategorie: