Přidat článek
     Reklama

Centrální vysavače - aktuální část do domácnosti

Web: http://www.centralni-vysavace-smart.cz

S postupem času se kolem nás objevuje stále více modernější a pokrokové techniky ve všech směrech, a tudíž se není čemu divit, že tento úkon přišel i do vysávacího průmyslu. Téměř v každé moderní domácnosti jsou již centrální vysavače nedílnou součástí. Centrální vysavač v dnešní době disponuje především svým vysokým výkonem a tichou spoluprácí. Dostává se jim pochvala i za to, že se stoprocentní úspěšností odstraní všechen prach, alergeny a špínu, čímž samozřejmě mají obrovskou zásluhu na snížení alergických potíží.

Vysáté nečistoty jsou svedeny do centrálního agregátu, který bývá umístěn typicky v garáži či ve sklepě. Zároveň jsou tyto vysavače velmi tiché, protože hlučné části jsou mimo obývací prostory. Zásuvky pro hadice by měly být rozmístěny tak, aby hadice dosáhla na všechny místa, odpadá nám tedy neustálé přenášení vysavače, stačí pouze zastrčit hadici do zásuvky a pohodlně vysávat. Tento způsob vysávání je opravdu velmi výkonný. V zásuvkách nalezneme kontakty nízkonapěťového ovládání (například 24V), které jsou propojeny s ovládacím modulem centrálního vysavače.

Montáž centrálních vysavačů se zpravidla děje už během hrubé stavby, kdy se trubky vloží do zdi, ovšem dodatečná montáž je samozřejmě též možná. Centrální vysavače od firmy Electrolux jsou prodávány, distribuovány a instalovány autorizovanými prodejci, kteří dodávají kompletní systém potřebný pro instalaci. Sama firma na svých webových stránkách velmi trefně konstatuje, že veškeré úsilí věnuje ke spokojenosti zákazníka, který se tak může déle věnovat tomu, co je pro něj důležitější. Pro bližší informace navštivte webové stránky společnosti Smart Vac - distributora vysavačů Electrolux.Centrální vysavače - aktuální část do domácnosti

centrální vysavače
Kategorie: