Přidat článek
     Reklama

Cesta k udržitelné dopravě

Web: http://www.ewals.com

Green Freight Europe je iniciativa poskytovatelů logistických služeb a přepravců, jejichž účelem je dosažení standardních emisí CO2. Cílem je sestavit skupinu certifikovaných, trvale udržitelných a kvalitních logistických partnerů. Iniciativa GreenFreight Europe si klade za cíl vytvářet silné tržní pobídky, aby se zapojily podniky v celém dodavatelském řetězci v zeleném zadávání veřejných zakázek dopravních služeb s cílem stimulovat dlouhodobé zlepšení.

Členem Green Freight Europe je také nadnárodní přepravní společnost Ewals Cargo Care včetně své české pobočky EWALS CARGO CARE, spol. s r.o. se sídlem v České Lípě.

Ewals Cargo Care je lídrem v oblasti udržitelnosti životního prostředí pro nákladní průmysl. Probíhající finanční a technologické investice do železničních - kompatibilních Mega Huckepack návěsů, nákladních automobilů s nízkými emisemi, zvyšování maximální nosnosti vlastních návěsů, minimalizace prázdných (nájezdových) kilometrů a využití nejnovějších informačních systémů pro optimální plánování trasy, potvrzuje závazek Ewals Cargo Care ke stálému snižování emisí CO2.

Ewals Cargo Care již snížil emise CO2 o 17% a díky tomu následně obdržel ocenění Lean and Green.Cesta k udržitelné dopravě

doprava
ekologická doprava
Kategorie: