Přidat článek
     Reklama

Cestujeme za nejlepší dovolenou svého života!

Web: http://www.newtravel.cz/

Poznejte s námi to nejkrásnější, co Evropa v oblasti letní dovolené nabízí! Zájezdy do úchvatných zemí, oblastí a regionů, do těch nejlepších hotelů a apartmánů! Užijte si cestování za teplým sluncem a čirým mořem! New Travel, specialista na nejkrásnější prázdninové destinace Evropy, Vám zajistí tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Dovolená, o jaké jste vždy snili! Užijte si ji s New Travel!

Dovedete si představit, že by se Vaše dovolená nevyvedla přesně podle Vašeho gusta? Není to nic nemožného, vždyť kolikrát se Vám již stalo, že jste nebyli spokojeni s kvalitou pláže, službami, počasím, nebo že Vám prostě vybraná destinace nakonec "nesedla". New Travel nabízí ty nejluxusnější zážitky v nejkrásnějších oblastech Evropy. Desítky generací turistů celého světa by mohly s nadšením vyprávět, jak si skvěle užily ten nejlepší zájezd, o jakém vždy snily. Přidejte si k nim i Vy a užijte si dovolenou, jakou Vám bude každý závidět!

Dovolená na nejhezčích plážích Evropy pro Vás!

Dáváte přednost prověřené klasice? Potom zvolte pro svou dokonalou dovolenou některý ze slavných řeckých ostrovů! Ať už bude cílem Vaší cesty za sluncem a památkami Rhodos nebo Kréta, anebo si vyberete Korfu, užijete si báječné koupání spojené s poznáváním klenotů světové kultury a historie!

Anebo se Vám zachtělo uhrančivého Španělska s jeho vínem a tancem? Potom poznejte některou z perel mezi španělskými ostrovy. Vydejte se na Ibizu, užijte si Malorku nebo zavítejte na tradiční symbol luxusní dovolené, slavné Kanárské ostrovy! A co takhle nový tahák mezi letními zájezdy, znovuobjevený hit skvělé dovolené u mořeBulharsko? Užijte si dovolenou svých snů! Kontaktujte nás!Cestujeme za nejlepší dovolenou svého života!

http://www.newtravel.cz/
Kategorie: