Přidat článek
     Reklama

Cizí jazyk rychle a (téměř) bezbolestně

Web: http://www.ijv.cz

Načasujte si kdy začít

Ať už vaše rozhodnutí studovat přichází v rámci novoročního předsevzetí anebo kdykoliv v průběhu roku, je důležité si ho správně načasovat. Pokud jste se rozhodli naučit základy angličtiny během 3 měsíců, ale skočí vám do toho dvoutýdenní dovolená a dvakrát služební cesta, raději začátek odložte. Jakákoliv přestávka ve výuce váš pokrok zpomalí.

Vyberte si jazykový kurz

Nebuďte na nástrahy cizího jazyka sami. Dobrou volbou pro začátek jsou jazykové kurzy. Svěřte se do rukou profesionálů a kvalifikovaných lektorů, kteří cizí jazyk nejen ovládají, ale zároveň mají i krásné poslání, a to je cizí jazyk naučit. Provedou vás říší cizího jazyka, budou se starat o váš pokrok a sdílet s vámi vaše úspěchy. Pokud máte rádi společnost a nechcete se učit sami, zapište se do skupinového kurzu. Pokud chcete mít lektora jen pro sebe, zvolte si individuální kurz.

Samostudium přináší ovoce

Účast v jazykovém kurzu je prvním významným krokem, ale u něho by to skončit nemělo. Studujte ve svém volném čase, 30 minut nebo hodina denně obvykle stačí. Pokud jezdíte do práce autobusem nebo metrem, sáhněte po knížce v originále. Do začátku určitě postačí zjednodušená četba. Další výbornou variantou je i poslech rádia nebo zhlédnutí filmu, samozřejmě v originále.

Vyjeďte do zahraničí

Pokud vám to možnosti i čas dovolí, vyzkoušejte si alespoň chvíli žít v zahraničí. Ať už je to v rámci jazykového kurzu nebo pracovního pobytu, bude to pro vás zkušenost k nezaplacení. Nejen že budete vystaveni cizímu jazyku 24/7, ale zároveň poznáte i kulturu země, jejíž jazyk se učíte. Ať už vás ke studiu cizího jazyka vedou různé důvody, nevzdávejte to po prvním neúspěchu. A pamatujte, že nikdy není pozdě začít!

Jazyková škola Institut jazykového vzdělávání (IJV) byla založena v roce 2001 a v současné době poskytuje komplexní služby v oblasti jazykového vzdělávání.

Projekty jazykového vzdělávání pro firemní klienty IJV v roce 2003 doplnila jazykovými kurzy pro širokou veřejnost. V roce 2006 zahájila IJV provoz online obchodu jazykových učebnic (www.jazykove-ucebnice.cz) a v následujícím roce navázala exkluzivní spolupráci s prestižní anglickou školou MLS International College, se sídlem v Bournemouth, Velká Británie, jejíž zájmy v České republice hájí a zastupuje ji.

V roce 2009 si IJV upevňuje pozici na poli jazykového vzdělávání a poskytuje svým klientům komplexní portfolio jazykových služeb, do kterého patří jazykové kurzy pro veřejnost a firmy, jazykové kurzy v zahraničí, překlady a tlumočení a prodej jazykových učebnic.

V současnosti IJV nabízí výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro cizince. IJV klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a odbornou kvalifikaci lektorů. IJV sídlí v centru Prahy v paláci Lucerna. Její vzdělávací aktivity se soustředí na území hlavního města.Cizí jazyk rychle a (téměř) bezbolestně

Jazyková škola
Jazykové kurzy
Kategorie: