Přidat článek
     Reklama

Co je společnost WorldVentures a jak funguje

Web:

Jak WorldVentures funguje ve srovnání s místními cestovními agenturami?

Místní cestovní agentury jsou menší, často rodinné firmy s omezenými konexemi na dodavatele s omezeným objemem prodejů. Lze si je představit jako večerku na malém městě. WorldVentures je více jako obchodní řetězec na velkém pozemku. S dodavateli vyjednávají množstevní slevy na základě velkých rezervací a s tím spojené úspory následně poskytují svým členům. Z pohledu ceny tedy místní cestovní agentury nemohou na stejnou úroveň dosáhnout.

Samozřejmě, není to to samé, jako když máte s vaším cestovním agentem dlouholetý vztah, kdy za ním můžete přijít, sednout si v kanceláři do pohodlného křesla a bezstarostně si vyžádat přesnou formu výletu, kterou očekáváte. Pokud tedy dáváte dohromady jedinečný výlet či máte speciální potřeby, pak je možná lepší obrátit se na místní cestovní agenturu. Je však jisté, že si za podobnou službu adekvátně připlatíte.

Nicméně, pro běžného zákazníka, který by rád jednou nebo dvakrát do roka “vypadl z města” na 3 až 7 dní a hledá spíše cenově efektivní řešení na klíč, je WorldVentures dozajista ideální cestou.

O čem je WorldVentures a jejich kompenzační plán.

Dreamtrips je platforma poskytující nejlevnější cestovní balíčky pro všechny členy WorldVentures a Dreamtrips. Balíčky však neobsahují letenky a není zde žádná možnost, jak letenky do balíčků přibalit. V tomto se WorldVentures liší od jiných webů nabízejících cenově atraktivní cestování takříkajíc vše v jednom. I přesto je však možné při nákupu letenek přímo z platformy požívat určitých výhod.
WorldVentures používá koncept slevových klubů a aplikuje jej na cestovní balíčky. Zpravidla rezervují větší množství hotelových pokojů na ráz a mohou tak s hotelem vyjednávat o lepší ceně. Všechny jejich balíčky jsou levnější než jinde a pokud tomu tak není, můžete své peníze získat zpět až do plné hodnoty výletu.

Balíčky jsou však dostupné pouze tehdy, pokud jste členem a pouze členové WorldVentures mohou u jednotlivých balíčků vidět cenu. I nečlenové však mohou díky spolupráci s členy WorldVentures nahlédnout do ceníků a rozmyslet se, zda se chtějí připojit.

Pokud se chcete zapojit do Dreamtrips, bude vás to něco stát.

V případě, že chcete s WorldVentures vydělávat peníze, musíte se registrovat jako obchodní zástupce.
Pro shrnutí - aby bylo možné s WorldVentures vydělávat, nejdříve je třeba investovat do členství a posléze získat provizi nebo měsíční odměny. Pokud máte vůli uspět, toto je skvělá obchodní příležitost.

Je WorldVentures (Dreamtrips) podvod?

Existuje mnoho povyku a diskusí nad tím, zda je WorldVentures (MLM společnost) podvod.

Jedna věc, o které byste měli vědět, je skutečnost, že WorldVentures tu není pro to, aby z lidí tahala peníze (ačkoliv lidé propagující World Ventures lidem říkají, že lze s malým množstvím práce dosáhnout finanční svobody). Je to legitimní podnikání jako jakákoliv jiná velká MLM společnost jako Amway, Avon, Herbalife a podobně.Co je společnost WorldVentures a jak funguje

worldventures
Kategorie: