Přidat článek
     Reklama

Co říkáte na hokej v létě?

Web: http://www.romancervenka.cz

Co říkáte na hokej v létě?

Také každý rok přemýšlíte, jak budou vaše děti trávit prázdniny? Poslat je na tábor, k prarodičům či jet na společnou dovolenou? Originálním způsobem trávení volného času, který zaujme každého malého i velkého sportovce, je hokejová škola. 

Máte doma malé dítko, které ještě nemá žádnou zkušenost s hokejem? Zkuste mu navrhnout strávit 5 dní tím, že se seznámí s výbavou, technikou a samotnou hrou hokeje. Nebo máte doma už nadějného hokejistu? Toho jistě zaujme, že by mohl strávit část prázdnin po boku Romana Červenky, úspěšného hráče KHL, který se na hokejové školevelmi aktivně podílí.  Účast Romana Červenky při společné hře s mladými hokejisty je pro hráče mimořádná příležitost setkat se s hokejovou osobností. Když se k tomu přidají známé osoby hokejového života v roli trenérů a ukázky, opravy a připomínky od našich špičkových hokejistů, tak vše působí na mladé hokejisty i silně motivačně. Na kvalitní výuku brankářů dohlíží mistr extraligy Lukáš Hronek.  Všichni účastníci se rozdělí do skupin podle herních schopností, talentu a věku. Hokejová škola je určena úplně všem, pouze s podmínkou narození v letech 2003 – 1994.

Dopřejte svým ratolestem hokej i o prázdninách

Mladí hokejisté se snaží udržet si přes léto formu jiným sportem – tenisem, fotbalem. Tím se může stát, že zkušenosti a praktiky získané během roku trochu oslabí. Dopřejte tedy hokej svým malým i starším hráčům i během horkých letních dnů a podpořte je tak v získání zkušeností od profesionálních hráčů.  Uvidíte, že děti budou z této nabídky trávení prázdnin nadšené a z hokejové školy Romana Červenkysi odnesou nejen příjemně strávený čas, ale i spoustu nabitých zkušeností a cenných rad. Vy budete mít radost, z kvalitního trávení prázdnin vašich dětí a budete mít prostor pro své záliby. Protože pocit, že vaše děti jsou v dobrých rukou a ještě k tomu se skvěle baví, je k nezaplacení.

Absolvování hokejové školyjistě přinese všem hokejistům své ovoce v podobě nově získaných zkušeností díky individuálnímu a profesionálnímu přístupu a jejich rodičům uspokojení při vyprávění vzrušujících zážitků svých malých hokejistů.


Co říkáte na hokej v létě?

Co říkáte na hokej v létě?

Roman Červenka
Hokejová škola
Hokejová škola Roman Červenka
Kategorie: