Přidat článek
     Reklama

Dejte pozor při hledání domácí práce

Web: http://www.prace-domaci.net

 

Domácí práce je stále více vyhledávaná možnost jednoduchého a zajímavého přivýdělku z pohodlí domova. Jde o velmi zajímavou příležitost, jak si přivydělat při studiu či na mateřské dovolené nebo dokonce, jak si zajistit další extra příjem bez toho aniž byste museli opustit pohodlí Vašeho domova.

 

Na internetu se domácí práce nabízí stále více a pracovat doma umožňují i velké firmy, mezi které patří například FM Group. Většinou se jedná o různé propagační činnosti a MLM – multi level marketing.

 

Při hledání kvalitní domácí práce bychom měli dát pozor na podvodné nabídky, kterých je na internetu bohužel velké množství. Obvykle se jedná o domácí práci typu rozesílání obálek z různými materiály, jako propagace fotbalového klubu či velké zahraniční pojišťovny. Takové domácí práce slibují týdenní výdělky až 5 tisíc korun týdně jednoduchou a nenáročnou prácí – plnění a odesílání obálek pro tyto společnosti, které ovšem ve skutečnosti nic nenabízí a na každého, kdo tuto činnost dále propaguje, podávají trestné oznámení. Jde totiž o podvodný a pokud nevlastníte živnostenský list tak i neoprávněný druh podnikání. Princip spočívá v tom, že si podáte inzerát a nabízíte tuto domácí práci dále, za kterou jako manipulační poplatek vybíráte určitou částku peněz od zájemců o práci, to je onen výdělek, na poplatcích. Čím více lidí se Vám podaří napálit, tím více vyděláte. Je to neetické a na hraně zákona.

 

Opravdová a legální domácí práce se hledá opravdu těžko a vždy je třeba si shromáždit co nejvíce informací. Hlavně si zjistěte, kdo danou činnost nabízí a jejich firemní údaje.

 

Pokud jste již našli zajímavou nabídku domácí práce a přišli Vám k ní veškeré potřebné podklady, instrukce a materiál, měli byste si rozvrhnout čas, kdy a jak dlouho budete práci věnovat. Největší výhoda spočívá v časové volnosti, takže pracovat můžete prakticky kdykoliv. Snažte se ale dodržovat termíny dokončení.Dejte pozor při hledání domácí práce

http://www.prace-domaci.net
http://www.prace-domaci.net
http://www.prace-domaci.net
Kategorie: