Přidat článek
     Reklama

Děti získají nový domov díky dražbě

Web: http://www.nabytek-jeko.cz/InfoPage.asp?ID=311&TP=NW

Děti získají nový domov díky dražbě

Kdo chce pomoct, tak se neptá.
Přijďte podpořit Jackovu dražbu a pomoci tak získat prostředky pro stavbu nového rodinného domu v Třinci – Karpentné. V tomto nově postaveném domě u náhradní rodiny najde své útočiště a domov 6 dětí z dětských domovů.

Jackova dražba
Občanské sdružení FILADELFIE
a Nábytek Jeko vás zvou na další ročník Jackovy dražby!
Získané prostředky a veškerý výtěžek poputuje právě na projekt MŮJ NOVÝ DOMOV, který se týká postavení rodinného domu pro děti z dětského domova.
Do dražby se zapojily místní firmy z Třince a děti z pěstounských rodin, které do dražby zase poskytly své výrobky. Dražit se bude různé spotřební zboží (nové), které věnovaly právě místní firmy.
Dražební jistina činí 50,- Kč. Občerstvení dostanete zdarma. Tato částka je opravdu zanedbatelná s porovnáním co můžete a jak můžete těmto dětem bez rodin nabídnout.
Svůj čas a prostředky věnujete na dobrou věc.

Termín, místo a hodina konání
Jackova dražba se koná již 29.10. 2010 v 17:00 hodin v hotelu STEEL Třinec.

Nábytek Jeko.cz a sdružení FILADELFIE se snaží tuto akci dostat do povědomí lidí, kteří chtějí pomoci a účastnit se obdobných akcí.
Nábytek Jeko poskytl do dražby tři výrobky ze svého internetového obchodu. Pokud se tedy přijdete zúčastnit, možná se vám podaří si koupit v dražbě právě výrobky firmy Jeko.

Přístav Oldřichovice je součástí občanského sdružení Filadelfie, které působí na severní Moravě a ve Slezsku.
Cílem je najít bezpečný přístav dětem bez rodiny.
O dalších projektech tohoto sdružení se dozvíte na stránkách OS Filadelfie. Filadelfie se snaží propagovat problém týkající se umístění dětí do náhradních rodin a zároveň podpořit rodiny v pokračování této úctyhodné činnosti. K tomu slouží pořádaná setkání, povídání a relaxační pobyty rodiny s dětmi. 
Získávání finančních prostředků pro stavby nových domovů apod.

Prosím přijďte a podpořte Jackovu dražbu!


Děti získají nový domov díky dražbě

Děti získají nový domov díky dražbě

Kategorie: