Přidat článek
     Reklama

Dokonalý úsměv zajistí návštěva zubního specialisty

Web: http://www.astella.cz/

Toužíte po dokonalém úsměvu a po zářivě bílých zubech? Než spoléhat na metody domácího bělení zubů, které většinou nejsou příliš efektivní, je lepší navštívit specializované pracoviště dentální hygieny, kde vám zubí vybělí účinnou a šetrnou metodou. Díky bílým zubům se budete mnohem raději usmívat a také lépe zapůsobíte na své okolí.

Profesionální zubní ordinace

Nevyhovuje vám váš současný zubař a uvažujete tedy nad změnou? Jestliže žijete nebo pracujete v Praze, můžeme vám doporučit zubní ordinaci Astella, která nabízí kompletní stomatologické služby. Objednat se sem mohou jak dospělí, tak i děti. Astella - zubní ordinace Praha preferuje profesionální a bezbolestný přístup. Zde tedy můžete dát svému strachu ze zubaře sbohem.

V Astella se zaměřují na prevenci - preventivní prohlídka u zubaře se doporučuje minimálně jednou ročně. Provádějí zde estetickou stomatologii, dentální hygienu, záchovnou stomatologii, protetickou stomatologii, parodontologii, stomatochirurgii nebo zhotovují zubní implantáty. Ordinace má samozřejmě smlouvy se všemi běžnými zdravotními pojišťovnami v Čechách, takže některé zákroky hradit nemusíte. Nabízejí zde však i nadstandardní služby a za ně už je nezbytné si připlatit.

Bělení zubů pro krásný úsměv

V zubní ordinaci Astella si můžete vybrat ze dvou způsobů bělení zubů. V ordinaci se využívá metoda BriteSmile, která dokáže zuby vybělit o několik odstínů. Pro bělení zubů doma si zde můžete vyzvednout bělící gel. Ten vám bude aplikován přímo v ordinaci a pak po několik dní budete vy doma sami bělit. Tento způsob vychází sice levněji, je však mnohem časově náročnější a také výrazně nepohodlnější než BriteSmile.

Z dokonale bílých zubů se nemusíte těšit pouze při speciálních příležitostech, ale můžete je mít po celý život. Bělení je však potřeba po čase zopakovat, jelikož pití kávy, čaje a i konzumace vybraných potravin vytváří na zubech nevzhledné skvrny a zabarvuje sklovinu.Dokonalý úsměv zajistí návštěva zubního specialisty

Zubař Praha
Zubní ordinace Praha
Bělení zubů Praha
Kategorie: