Přidat článek
     Reklama

Dveřní kování jako otázka vkusu a elegance

Web:

Dveřní kování jako otázka vkusu a elegance

Při volbě dveřního kování se můžeme zaměřit hned na několik aspektů: Na styl, který chcete prezentovat, soulad se zbytkem interiéru a také životnost a ergonomiku dveřní kliky. Firma Dorro nabízí dveřní kování elegantní, vkusné a kvalitní.

Seznamte se s druhy dveřního kování

Novinkou jsou řady Lucea a Cartier – krásné dveřní kliky osázené kamínky od Swarovského, které se hodí svou jemností a elegancí do každého interiéry. Řada nazvaná Royal je určena pro vyznavače robustního či retro stylu a jsou bytelné a stylové.

 

Zvolte materiál

Kromě designu máte u firmy Dorro možnost volby ze čtyř povrchových úprav dveřních klik: odolný Nerez, přízračný Zlatý, jemný Satin Chrome a stylový Matný Nikl. Stačí si jen vybrat, který se hodí právě pro Vaše účely. Ne jednotlivé kliky ke dveřím dostanete záruku podle materiálu, ze kterého je vyrobena, až na 15 let.

Buďte spokojení zákazníci

Dveřní kliky jsou vyráběny pro interiér, exteriér a jako wc sada s možností zamykání. Prohlédněte si naši nabídku a věříme, že si podle svého vkusu vyberete přesně takové dveřní kování, jaké vám bude esteticky i funkčně vyhovovat.Dveřní kování jako otázka vkusu a elegance

Dveřní kliky
Kliky ke dveřím
Dveřní kování
Kategorie: