Přidat článek
     Reklama

Elektrické paralyzery spolehlivě ochrání

Web:

Elektrické paralyzery jsou skvělými obránci a dokážou zajistit bezpečí i ve svízelné situaci. Nejen že elektrický paralizer spolehlivě odrazí útočníka, ale přinese také neocenitelný pocit bezpečí, sebevědomí a sebejistoty. Bojíte se ve tmě na ulici? Straší Vás představa nenadálého útoku a mučí Vás pocit slabosti a bezmoci? Elektrické paralyzery jsou tu od toho, aby Vás strachu jednou provždy zbavily! Objednejte si moderní a mimořádně účinné elektrické paralizery a dejte každému, kdo by Vás chtěl obtěžovat, pořádně za vyučenou. Elektrický paralizer za skvělou cenu získejte právě nyní!

Elektrické paralyzery - útočník nemá šanci!

Elektrické paralyzery jsou dnes opravdu mimořádně efektivní, ale přitom neobyčejně bezpečné. Každý útočník, násilník nebo deviant v případě útoku na osobu vybavenou elektrickým paralizerem okamžitě pocítí na vlastní kůži, že se právě dopustil největší chyby svého života! Stačí krátký úder třeba omračujícím obuškem, omračující baterkou nebo omračujícím mobilem, a agresor dostane takovou ránu elektrickým proudem, že mu okamžitě zajde chuť na další útok! A pokud mu uštědříte paralyzerem delší úder, zůstane ležet a bude několik minut zcela nepohyblivý! Obraťte se na nás!

Omračující obušky, baterky, mobily a mnoho dalšího

Elektrické paralyzery nabízíme v mnoha typech a formách. Chcete elegantní omračující mobil, nebo upřednostníte klasický omračující obušek? Vyberte si elektrické paralizery zcela podle svého gusta. Naše elektrické paralyzery dokážou odrazit či znehybnit nejen člověka, ale i zdivočelé zvíře. Objednejte si nenápadné a diskrétní, ale neobyčejně účinné paralyzery a staňte se pro všechny agresivní jedince ve Vašem okolí nedotknutelnou osobou. Použití elektrického paralizeru je zcela bezpečné, i když Vás útočník pevně svírá. Zajistěte si skvělý elektrický paralyzer co nejdříve!Elektrické paralyzery spolehlivě ochrání

Kategorie: