Přidat článek
     Reklama

Facelift obličeje (plastika) – pro ty nejnáročnější

Web: http://altos-klinika.cz/

V čem spočívá facelift obličeje?

Této faceliftingové plastice se česky říká vypnutí obličeje. To je jejím hlavním úkolem. Zbavit vás vrásek, povadající kůže kdekoliv, ochabujících kontur, těžkých víček či tukových polštářků… zkrátka známek stárnutí. A přesně to také dokáže. Po takové plastice pohlédnete do očí svému výrazně mladšímu já (možná i lehce vylepšenému).

Facelif obličeje je v podstatě souborem omlazujících úkonů. Provádí se na míru vaší tváři – ta možná nepotřebuje všechny standardní úpravy a možná potřebuje speciální zaměření na krizovou oblast. S tím vším se počítá.

Facelift obličeje (plastika) anebo vypnutí pomoci nití?

Lidé často zaměňují tuto operaci s jinou praktikou – s liftingovými nitěmi. To je ovšem jiná procedura. Jedná se o miniinvazivní úkon – tedy o šetrnější a jemnější zásah. I tato procedura však slouží k omlazení pleti a její efekt je vskutku úchvatný.

Dnes zkrátka existuje mnoho možností. Nejdůležitějším by tedy mělo být nalezení důvěryhodné dermatologické kliniky, kde vám odborně poradí, co by bylo pro vás nejvhodnější. Klinika Altos v Praze je takovým místem – přijďte se nezávazně poradit nejen o faceliftu ve formě plastiky.Facelift obličeje (plastika) – pro ty nejnáročnější

Facelift obličeje (plastika)
Dermatologická klinika Altos
Liftingové nitě
Kategorie: