Přidat článek
     Reklama

Homeopatická poradna, homeopat - Mgr.Lenka Szopová

Web: http://duhovekapky.webnode.cz

Homeopatie- homeopatická pomoc v léčbě chronických nemocí, v překonání těžkých životních situací, v nalezení sebedůvěry.

Při homeopatickém vyšetření pracuji metodou vitálního přístupu, která hledá skutečnou vnitřní příčinu problému, projevující se na úrovni fyzické (alergie, astma, únava, bolest apod.) nebo na úrovni psychické (sebepodceňování, agresivita, předrážděnost…), Tento přístup se snaží najít to zvláštní a jedinečné v nás, to, co nás navzájem odlišuje, odděluje, náš hluboce vrostlý způsob vnímání světa i sebe sama. Uchopením tohoto zvláštního a jedinečného je nalezen hluboce působící homeopatický lék pro daného člověka.

Zároveň je "pouhým" nesoudícím, vstřícným nasloucháním homeopata podporována v nemocném nebo utrápeném či bezradném člověku jeho lidská podstata, která v atmosféře respektu a přijetí ožívá a napřimuje se.

Vycházím z metod, které nabízí alternativní medicína.

Budu Vám naslouchat, spolu půjdeme po niti Vašich obtíží, abychom postihli jejich podstatu.

Vstupní homeopatický pohovor vyžaduje časové pohodlí, trvá asi 2 hodiny. V jeho průběhu také Vy sami hlouběji ucítíte sami sebe, svou životní esenci, lépe si uvědomíte smysl a provázanost svých potíží a nemocí, své přednosti.

Potom nastává fáze určení homeopatického léku. Tento proces trvá asi týden. Potom dostanete svůj lék. Správně zvolený homeopatický lék postihuje jedinečnost člověka a pomáhá dojít k vnitřnímu míru, k uvědomění si naší sounáležitosti se Životem. Homeopatie je velmi vstřícná a podporující.Homeopatická poradna, homeopat - Mgr.Lenka Szopová

Homeopatie
alternativní medicína
homeopatie
Kategorie: