Přidat článek
     Reklama

Hydepark Dent

Web: https://hpdent.cz/cs/

Na nás si bez obav otevřete ústa

Jsme moderní stomatologické zařízení s orientací na Vaše pohodlí, Vaši spokojenost, ale hlavně na Vaše zdraví. Naleznete nás v příjemně zařízených prostorách historické budovy v centru Prahy, s vynikající dopravní dostupností.

Zakládáme si na komplexním přístupu k Vašim zdravotním obtížím. Nic není tak banální, abychom to podcenili, protože na prvním místě jste Vy a Váš zdravý úsměv. Naším cílem je dlouhodobá stabilita ošetření a výsledkem pouze příjemné preventivní prohlídky bez nutnosti "opět něco řešit". Poskytujeme stomatologickou péči od „A“ do „Z“ – od odstranění zubního kamene přes zhotovení výplní a korunek až po chirurgické zákroky a implantologii. To vše na jednom místě v podání zkušených lékařů, kteří pracují jako jeden tým.

Bez kvalitního vstupního vyšetření a následných prevencí to ale opravdu nejde, a proto hraje v naší filozofii důkladná příprava podstatnou roli. Samozřejmostí pro nás je Vaše detailní seznámení se situací a návrh možných řešení s důrazem na odstranění příčin, ne pouze důsledků.
Splnění Vašich požadavků a přání není možné bez patřičného a kvalitního vybavení. Na naší klinice najdete všechny nezbytné přístroje a nástroje, bez kterých není poskytování kvalitní a moderní stomatologické péče myslitelné.

Úsměv, který na Vás čeká v našem zařízení, si odnesete s sebou domů.

Obejdnat se na konzultaciHydepark Dent

Hydepark Dent
Kontak
Kategorie: