Přidat článek
     Reklama

Hyperhidróza – problém mnohých z vás

Web: http://altos-klinika.cz/

Hyperhidróza – problém mnohých z vás

Nadměrné pocení. Ti šťastnější jej vyřeší deodoranty, ale často se jedná o zásadnější problém, který může člověka pěkně trápit. Co kdybychom vám řekli, že se jej celkem jednoduše můžete zbavit? Už žádné trapné pocity, žádné ukrývání propocených košil a stres? Představte si, že by vaše tvorba potu ze dne na den zkrátka nadobro ustala. Není třeba ji jen maskovat – ona zkrátka zmizí. Ano, i to se může stát.

Kde hledat onen pocit svobody?

Existuje odvětví, které se zabývá podobnými problémy. Snaží se lidem navrátit radost ze života a příjemný pocit ze sebe sama. Je plné moderní vědy a technologie a také tak bezpečné a blahodárné, jak jen může být.

Jedná se o moderní dermatologii a estetickou medicínu. Pokud ji máte spojenou s drahými a nebezpečnými procedurami, pak jste se chytili do pasti mylného škatulkování – jedná se o léčebnou disciplínu, která je dnes velmi dostupná, bezpečná a vhodná, pokud jde o léčbu komplexů, které člověku ničí život.

Co vám může pomoci?

Když jde o problém hyperhidrózy neboli nadměrného pocení, má estetická medicína poměrně snadné řešení. Botulotoxin. Což je zajímavá látka, která může mít velmi léčebné schopnosti, pokud s ní umíte nakládat.

V případě léčby nadměrného pocení se botulotoxin aplikuje injekčně přímo do míst, kde vás tento problém trápí. Botulotoxin má totiž jedinečnou schopnost blokovat nervové impulzy potních žláz a tlumit tak jejich činnost (či ji zcela potlačit).

Lze jej aplikovat na podpaží, na dlaně, chodidla či kdekoliv jinde, i na záda.

Co musíte vědět, aby vás procedura nezklamala?

Jedná se o poměrně banální zákrok – alespoň pro zkušenou kliniku. Opravdu se není čeho bát – ani samotného zákroku, ani bolesti, ani komplikací či rekonvalescence. Pokud si dobře vyberete odborníka, vše proběhne hladce.

Ale počítejte s jednou důležitou věcí – jedná se o ošetření dočasné. Účinek bude trvat od 6 do 8 měsíců. Poté však není problém zákrok zopakovat. Ošetření je velmi rychlé.

Přijďte si nezávazně popovídat

Máte otázky? Nevíte jistě, zda je pro vás tento zákrok skutečně správnou odpovědí? Pak si přijďte popovídat s odborníky z laserové estetické kliniky Altos v Praze. Odpoví vám na všechny vaše dotazy, i na vše, co vás zajímá, a provedou odborné doporučení právě vám na míru.

Altos nyní nabízí nezávazné konzultace. Využijte je a přijďte. Pak se sami rozhodnete, zda chcete léčbu hyperhidrózy řešit s jejich zkušenými odborníky anebo se vydáte jinou cestou. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

 Hyperhidróza – problém mnohých z vás

Léčba hyperhidrózy
Kategorie: