Přidat článek
     Reklama

Injekční lipolýza – jednoduchá metoda odstranění tukových polštářků

Web: http://altos-klinika.cz/

Injekční lipolýza – jednoduchá metoda odstranění tukových polštářků

Existují tukové polštářky, kterých je téměř nemožné se zbavit. Cvičení a zdravý životní styl bohužel nemají vždy odpověď úplně na vše – tedy možná ano, ale jen v případě, že jste zcela důslední, informovaní a máte na péči o sebe mnoho času. Což bohužel není obvyklé. Mnohem obvyklejší jsou tukové polštářky, kterých se ne a ne zbavit.

A je škoda, když člověku podrývají sebevědomí a připravují ho o radost ze života. Naštěstí existují i jednoduché, bezpečné, a dokonce i levné způsoby, jak s nimi bojovat.

Jak takové injekční hubnutí vypadá?

Nejprve je potřeba si vysvětlit, že se nejedná o plošné hubnutí celého těla. Jedná se skutečně o odstraňování polštářků (či o korekci těla po liposukci, dalším efektem této procedury je totiž zpevnění pokožky).

Kupříkladu máte větší bříško anebo podbradek, které vás trápí. Právě na tyto případy je injekční lipolýza vhodnou metodou. Do problematických partií se vpraví účinná látka – lecitin – která štěpí tuky, které se pak přirozeně vyplavují z těla ven, a tím rovnoměrně a přirozeně mizí.

Jaké jsou výhody injekčního odstranění podkožních polštářků?

Výhod přináší zkušenost s injekční lipolýzou mnoho. Není třeba žádného řezání, jizev ani zbytečných rizik. Jde o velmi rychlou proceduru, před a po které vás nečekají téměř žádná omezení (pouze asi týden je třeba snížit fyzickou aktivitu a vynechat saunu a solárium). Není třeba anestezie, a přesto není bolestivá. Nejedná se o nijak rizikový ani náročný zákrok. Navíc je velmi cenově příjemný.

Pro náročnější

Lipolýza je takovou něžnější metodou. Pak máme i klasickou chirurgickou liposukci – náročnou operaci pro ty, kteří to myslí skutečně vážně. Ale existuje i řešení někde mezi těmito dvěma procedurami – ultrazvuková liposukce. Jde o nechirurgickou metodu, s kterou se dosahují rovněž velmi efektivní výsledky pro odstranění problémů, ať už jde o faldíky, celulitidu, otoky apod.

Jak vybrat to vhodné?

Někdo bude nadšený z lipolýzy a někomu jinému perfektně sedne metoda ultrazvuku. Jde o vaše představy, možnosti, a především o vaše tělo. Neexistuje univerzální řešení.

Tedy existuje – vybrat si kvalitní kliniku, kde vám odborně poradí. Doporučujeme estetickou kliniku v Praze, Altos. Její odborníci mají dlouholeté zkušenosti a také mnoho spokojených klientů, kteří využili některé z uvedených procedur a své tělo se přiblížilo jejich přání – vypadat lépe.  

Chcete i vy zažít ten báječný pocit, když se na sebe díváte s radostí? Pak neváhejte a objednejte se ještě dnes do kliniky Altos na nezávaznou konzultaci nebo se rovnou na zákrok objednejte.Injekční lipolýza – jednoduchá metoda odstranění tukových polštářků

Injekční lipolýza
Kategorie: