Přidat článek
     Reklama

Injekční lipolýza – není příliš levná?

Web: http://altos-klinika.cz/

Injekční lipolýza – není příliš levná?

Pokud vás procedura zaujala, možná vás napadlo, že je tento zákrok poměrně levný. Nemá příznivá cena nějaký podezřelý důvod? Má tato procedura smysl či rizika? Podívejte se nyní na náš článek a získejte odpovědi.

Ve zkratce o zákroku

Jedná se o metodu odstranění tuku v problematických oblastech. Může se jednat o tukové polštářky kdekoliv na těle – podbradek, bříško, stehna… Metoda se často využívá i jako korekce těla po chirurgické liposukci.

Funguje na bázi látky lecitinu, který účinně rozpouští tuky. Ty se pak přirozenou cestou dostávají z těla ven. Lecitin se aplikuje tenkou jehličkou do potřebných oblastí – do hloubky 12 mm. Což je sice poměrně hluboko, avšak díky ultratenké jehličce zákrok není příliš bolestivý, není ani zapotřebí anestezie.

Jde o ambulantní zákrok, který trvá zhruba půl hodiny, není třeba se nijak omezovat před zákrokem,  po něm je vhodné pouze zhruba na týden omezit fyzickou aktivitu, návštěvy saun a solárií.

Funguje to? Hrozí rizika?

Cena injekční lipolýzy je skutečně příjemná. Dostupná může být praktický komukoliv. A jelikož byl člověk zvyklý, že umělé odstranění tuků je věc mnohem dražší nežli dovolená, jistě to může vyvolávat otázky o její důvěryhodnosti.

Věc se však má tak, že tento zákrok zkrátka být drahý nemusí. Chirurgická liposukce je věcí náročnou, aplikace účinných látek pomocí jehličky nikoliv.

Skutečně se jedná o velmi účinnou metodu. Nejen rovnoměrně odstraňuje tuk, dokonce i díky působení kolagenu zpevňuje celou pokožku. Počítejte ale s tím, že při odbourávání většího množství tuku je nutno proceduru absolvovat několikrát. Zachování krásného výsledku je pak na vás a vašem životním stylu.

Procedura není riziková, s nežádoucími výsledky se prakticky nesetkává. Po zákroku se pouze mohou vyskytnout otoky, které však během několika dnů zmizí.

Na co pozor?

Tyto v zásadě jednoduché procedury často nabízí i různá kosmetická studia. Na to si ale dejte pozor. Ač se jedná o proceduru na první pohled jednoduchou, samozřejmě by provedení mělo patřit pouze do rukou zkušeného odborníka. Jedná se o vaše tělo a chyby již nevrátíte.

Doporučujeme profesionální dermatologickou kliniku – vybavenou, čistou, seriózní a pouze se skutečnými odborníky. Navrhujeme vaší pozornosti dermatologickou kliniku Altos v Praze, kde najdete vše potřebné k příjemné zkušenosti s injekční lipolýzou.

Využijte nezávazné konzultace kliniky Altos a porozhlédněte se sami.Injekční lipolýza – není příliš levná?

Injekční lipolýza
Kategorie: