Přidat článek
     Reklama

Jak plazmalifting omlazuje pokožku krví

Web: http://altos-klinika.cz/

Jak plazmalifting omlazuje pokožku krví

Víte vůbec, jak léčebná je vaše vlastní krev? Všichni víme, jak je důležitá, ale co si o ní pamatujeme ze školy? Pokud nic moc, dovolte nám zasvětit vás do báječných vlastností krve, a jak se v moderním světě využívá k velmi efektivnímu omlazení. Takže… je tu někdo, kdo by rád omládl o deset a více let?

Jak je to s tou krví?

Tak se na ni podívejme zblízka. Krev, to není jen červená tekutina, bez které není lidský život. Krev, to jsou všemožné vitamíny, bílkoviny, stopové prvky, enzymy a hormony. Jedná se o takový blahodárný koktejl, který má (mimo jiné) pomoci buňkám s regenerací. A právě tyto vlastnosti chytře využívá dermatologie.

K čemu všemu se používá?

Plazmalifting – nejspíše jste si sami všimli slova lifting. Účinkem této procedury je skutečně vypnutí, zregenerování a omlazení pleti. Zbaví vás i vrásek.

Kromě toho se však využívá i v rámci jiných problémů. Řeší nejen přirozené projevy stárnutí, ale i projevy špatných vlivů. Můžete s ní regenerovat pleť, která si prošla agresivním peelingem, můžete se zbavit hyperpigmentace, nehezkého tónu pleti či nerovností a suchosti.

Jak to probíhá?

Ošetření se provádí za pomoci krevní plazmy, která se zpracovává z vaší krve. Ta se navíc ještě obohatí o krevní destičky, které později pod kůží vylučují růstové faktory, které stimulují aktivitu fibroblastů v kůži. Což spouští tvorbu různých blahodárných látek, jako je například kyselina hyaluronová či kolagen – klíčové faktory pro zdraví a krásu pleti.

Toto blahodárné sérum se aplikuje do kůže pomocí jehly – není třeba se bát, jde o šetrný a nepříliš bolestivý proces. Vždy lze použít anestezii pro absolutní bezbolestnost.

Jak dosáhnout ještě lepších výsledků?

Omlazení pomocí plazmaliftingu a vlastní krve obvykle pacienty ohromí a nadchne. A pro ty velmi náročné je možné ji kombinovat s dalšími proceduram, jako je například aplikace kyseliny hyaluronové.

Co dalšího kromě ztráty svěžesti pokožky vás trápí? Popraskané žilky, kruhy pod očima, mastnota či suchost… Právě na základě specifických potřeb vaší pleti je vhodné zvolit léčbu – možná pro vás ani omlazení pleti pomocí plazmaliftingu není optimální.

Jak se rozhodnout?

Informovaně. S asistencí odborníka. V každém případě.

Doporučujeme vám dermatologickou kliniku Altos v Praze, kde můžete plazmalifting zkonzultovat se zkušenými specialisty v nezávazné konzultaci. Samozřejmě se o vás dokáží i perfektně postarat, pokud se rozhodnete využít jiných omlazujících procedur. Neváhejte se objednat a dopřejte si individuální přístup jen pro vás.Jak plazmalifting omlazuje pokožku krví

Plazmalifting
Kategorie: