Přidat článek
     Reklama

Jak zajistit cirkulaci vzduchu v průmyslových a administrativních budovách?

Web: https://ewac.cz/vzduchove-filtry.html

Žijeme v moderní době, kdy na všech sociálních sítích můžeme obdivovat fotografie těch nejúchvatnějších staveb světa. Každý architekt touží po tom, aby právě ta jeho stavba zastínila ty, které již existují. Díky mezinárodním investicím má mnohdy takový architekt možnost svůj sen uskutečnit.

 

Veřejné budovy však mají sloužit lidem - zaměstnancům i návštěvníkům dané stavby. Při projektování by tedy architekt spolu s inženýry neměli myslet pouze na estetickou stránku stavby, ale hlavně na její funkčnost. Obchodní i veřejné budovy mají pomáhat chránit své obyvatele před vnějšími i vnitřními zdroji znečištění ovzduší - a zlepšit tak jejich pohodlí, zdraví a produktivitu.  

 

Kvalitní vzduchové filtry pro průmyslové a administrativní budovy jsou dnes naštěstí součástí celé řady dobrých návrhů. Správná cirkulace čerstvého vzduchu nesníží pouze množství prachu v prostoru (a tím i náklady na úklidovou službu), ale také kontakt s viry a bacily nejen v době epidemie. Celkově tedy přispívá k lepšímu zdravotnímu stavu, koncentraci a efektivitě práce.

 

Průmyslových vzduchových filtrů je celá řada, každý typ má svou specifikaci. Podle druhu stavby můžete vybrat z předfiltrů, kapsových filtrů, kazetových filtrů, kompaktních filtrů nebo vysokoteplotních filtrů. Při výběru se řádně seznamte s každým typem filtrace a vybírejte pečlivě. Přeci nechcete vybrat filtraci, která by nezvládla požadavky prostoru, do kterého ji chcete umístit.Jak zajistit cirkulaci vzduchu v průmyslových a administrativních budovách?

Vzduchové filtry
Průmyslové vzduchové filtry
Kapsové filtry
Kategorie: