Přidat článek
     Reklama

Jak získat zpět mládí? S laserem (resurfacing, rejuvenace)

Web: http://altos-klinika.cz/

Jak získat zpět mládí? S laserem (resurfacing, rejuvenace)

Když se začnou o slovo hlásit vrásky a pleť ztrácí svou svěžest – pro některé je to katastrofa a jiní si umí poradit. Žijeme v době, kdy můžeme tok času výrazně zpomalit. Vrásky mohou zmizet, svěžest se může vrátit. I pružnost, hebkost, zdraví… ne, je to opravdu realita, žádné prodejní řečičky. Věří se tomu asi těžko, ale moderní lasery skutečně mohou velmi snadno, pohodlně a dokonce i poměrně šetrně a bezpečně vrátit krásu a mládí do vašeho života.

Možnosti laseru

To nejdůležitější jsme již prozradili. Mládí, svěžest, krása, vyhlazení vrásek… to jsou hlavní benefity laserového ošetření. Ale nikoliv jediné. S věkem se často projevují i různé neduhy – suchá pleť, žilky, váčky pod očima… lasery dovedou řešit mnoho obtíží, zabývá se tím celé odvětví estetické medicíny – laserová dermatologie. Konkrétně nás zajímají zákroky resurfacing a rejuvenace.

Je třeba se bát a loučit s rodinou?

Ale vůbec ne. Moderní technologie jsou již dávno na fantastické úrovni. Procedury, které se odehrávají na dermatologických klinikách, jsou dnes již velmi bezpečné a není třeba se jich obávat, pokud zvolíte kliniku s rozumem.

Ani bolesti a náročnosti se není většinou třeba bát. Rozhodně ne v případě používání laseru, které jsou prakticky bezbolestné a většinou vás skoro neomezí v běžném životě.

Resurfacing? Rejuvenace? Cévní laser?

Není pouze jeden druh laseru. Existují různé problémy a tedy i různá řešení, přístroje a přístupy. Pokud vás nejvíce zlobí oblast očí, můžete podstoupit speciálně mířený resurfacing očního okolí. Nebo vás trápí žilky? Pak je odpovědí cévní laser. Pokud toužíte jen a pouze po mladém vzhledu, i tak máte více možností.

Důležité zásady před procedurou

Pokud chcete využít báječných výhod laserového ošetření, především si pečlivě vyberte kliniku, které svěříte svou důvěru. Právě tam by vám měli doporučit nejvhodnější proceduru a upřímně vám povědět, kolikrát ji bude třeba absolvovat pro vámi požadovaný efekt (někdy je třeba zákroky opakovat).

Rovněž na kvalitě laseru záleží – a to velmi. Chtějte certifikované lasery, jen takové vám zajistí bezpečnost a také účinnost.

Navštivte nyní dermatologickou kliniku Altos – nabízí nezávazné konzultace omlazení laserem, špičkové stroje, kvalifikovaný personál a touhu udělat z vás krásného a zcela spokojeného člověka. Neváhejte a najděte u nich ztracenou radost do života.Jak získat zpět mládí? S laserem (resurfacing, rejuvenace)

Omlazení laserem
Kategorie: