Přidat článek
     Reklama

Jaké je vhodné školení na BOZP a PO?

Web: http://www.exteria.cz

Při zabezpečování BOZP je velice podstatným faktorem pro zaměstnavatele povinnost zaopatřit školení BOZP zaměstnancům. Nově publikovaný spis s názvem „Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik“ je určen zejména pro ty jedince, kteří chtějí sami vykonávat školení BOZP a PO.

 

Podstatné informace v této publikaci naleznou i jedinci, kteří si školení hodlají objednat u externí firmy. Dočtou se, co mají od firmy vyžadovat, aby kontrola provedena inspektorátem práce dopadla úspěšně. Naleznete zde také údaje o tom, jak daná školení co nejefektivněji zajistit, kdo je může vykonávat, a co všechno potřebné mají obsahovat. Jeden ze specialistů na školení BOZP a PO, firma Extéria s.r.o. se sídlem v Ostravě a pobočkami v ČR patří k profesionálům v této oblasti.


Autor knihy o školení BOZP a PO, Tomáš Neugebauer pracuje v odvětví BOZP více než 20 let a neznámou nejsou pro něj ani příbuzné oblasti jako je požární ochrana, krizový management či firemní ekologie. V roce 2012 vyhrál v soutěži odborně způsobilých osob k prevenci rizik „Profesionál BOZP“.

Firmy při rozhodování o školení BOZP a PO mají tak na výběr, jestli využít možnosti vykonávat školení sami, přes firmu Extéria nebo jinou extérní firmu.Jaké je vhodné školení na BOZP a PO?

BOZP
Extéria
školení BOZP
Kategorie: