Přidat článek
     Reklama

Jaro je tu - nejvyšší čas pro zahrádkaření

Web: http://www.rucni-naradi.cz/

Kvalitní nářadí - půl práce

·         Kvalitní náčiní poznáte tak, že vám bude plně vyhovovat. Správně tvarované a s délkou násady, která bude sedět k vaší postavě, vám zastoupí nezaměnitelného pomocníka.

·         Rukojeť náčiní by měla zachovávat ergonomický tvar, aby dobře padla do ruky a měla by být potažena měkkou pryží, aby netlačila.

·         Váha nářadí je taky důležitá, většinou platí, že čím lehčí, tím lepší pro manipulaci.

Chcete ušetřit peníze a místo v kůlně? Pořiďte si speciální náčiní z lehkého odolného plastu, na nějž můžete dát libovolné ocelové násady. Většinou jde o speciální tyče, kde můžete měnit nástavce podle potřeby.

Zkroťte travnatý porost – kvalitní sekačky

Ani trávník neponechávejte náhodě a pořiďte se kvalitní sekačku. Sekačky vybírejte podle toho, jak velký máte pozemek. V úvahu přicházejí buď benzinové nebo elektrické sekačky. Benzinová s přehledem zvládá větší pozemky, ale elektrická vystačí na maximální plochu 600m2. Pro dokonalé posekání celé zahrádky už vám chybí jen strunové sekačky, ty jsou na nepřístupná místa hotovými odborníky!

V posledku nezapomeňte ani na elektrocentrály. Téměř každá malebná zahrádka si zaslouží alespoň tu nejmenší. Tam, kde není přístup k elektrické energii, se zkrátka hodí znamenitě. Elektrocentrály, sekačky a celkové nářadí zkrátka vybírejte pečlivě, protože co může být ušlechtilejší než investovat do krásného kusu přírody?Jaro je tu - nejvyšší čas pro zahrádkaření

nářadí
sekačky
elektrocentrály
Kategorie: