Přidat článek
     Reklama

Jedinečné vlastnosti pro lak Vašeho auta

Web: http://nanoprom.cz

Naše auto patří mezi nejdůležitější a nejvzácnější věci, které máme. Musíme se o něj starat, aby byl vždy v dobré kondici. Lak auta by měl být vždy dostatečně čistý. Pohled na krásné vyleštěný a třpytivý lak je k nezaplacení.

Samozřejmě známe mnoho přípravků, které jsou vhodné na ošetření laku. Nanotechnologie ale přichází s inovativní novinkou, která dodá povrchu zcela nové a jedinečné vlastnosti. Po nanesení nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká nano vrstva, která zabezpečí hydrofobii, oleofobii a nepřilnavost nečistot. Povrch získá efekt lehkého čištění. Většina nečistot je smyta deštěm, zbytek je velmi snadno odstranitelný.

Jmenujme všechny výhody nano ochrany:

·         Unikátní vlastnosti povrchu - hydrofobie, oleofobie, nepřilnavost nečistot.

·         Efekt lehkého čištění díky změněnému povrchovému napětí a neviditelné tenké nano vrstvě.

·         Úspora času při údržbě a menší frekvence čištění.

·         Úspora peněz díky tomu, že není nutné používat při čištění žádné čisticí prostředky nebo autokosmetiku.

·         Většina nečistot je smyta deštěm. Zbytek lze spláchnout vodou případně odstranit pouze mokrým hadrem.

·         Dlouhotrvající a snadno obnovitelný vysoký lesk.

·         UV-stabilita, odolnost vůči běžným chemikáliím, odolnost vůči posypové soli, odolnost vůči kartáčům v auto umývárnách.

Nanášení produktu je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Spotřeba je při manuálním nanášení 5-10ml/m2. V běžných podmínkách je životnost ošetření povrchu několik měsíců až jeden rok. Nano ochranu laku automobilů najdete v nabídce společnosti NanoProm. Vybírat si můžete z různých balení a setů. Vyzkoušejte si produkt i Vy a užívejte si výhody, které Vám nabízí nanotechnologie.Jedinečné vlastnosti pro lak Vašeho auta

Kategorie: