Přidat článek
     Reklama

Kamna a krby s profesionály z Kamnářství Brno

Web: http://www.krbari-kamnari.cz/

Kamna a krby s profesionály z Kamnářství Brno

Kamna a krby v Brně

V dnešní době rostoucích nákladů a cen za vytápění v Brně, si většina lidí pečlivěji rozmýšlí, jakým způsobem své domovy či firemní místnosti vytápět. Možností ekonomického vytápění je několik, do obliby se vrací topení dřevem a tak se kamna a nebo krby stávají nejen originálním dekoračním a estetickým prvkem.

Teplovzdušná kamna s brněnským kamnářstvím

Firma z cechu Ekomplex Kamnářství Brno vám může nabídnout více, než jste byli doposud zvyklí. Hlavně díky novým technologiím a materiálům lze vytápět i okolní místnosti. K těmto účelům se využívají teplovzdušná kamna. Jedná se o kamna doplněná o teplovzdušný výměník tepla, který přijímá teplo a předává jej vzduchu v komorách. Ohřátý vzduch je horními průduchy vháněn do místnosti a nebo je možné nainstalovat rozvody do více místností. Teplovzdušná kamna pak z místnosti spodními průduchy nasávají studený vzduch určený k ohřevu.

Teplovodní kamna a krby se zkušenými brněnskými kamnáři

Teplovodní kamna a krby fungují na stejném principu jako teplovzdušná kamna a krby, rozdíl je však v tom, že kromě teplého vzduchu produkují hlavně teplou vodu, to znamená že větší část tepelného výkonu spotřebuje ohřev vody. Ta může být dále rozvedená do topného systému, anebo do zásobníku k jinému využití. Teplovzdušná i teplovodní kamna mají svá pro a proti, vždy je lepší se poradit se zkušenými kamnáři z Kamnářství Brno z Jihomoravského kraje, kteří jsou v tomto oboru specialisté.

Kamna a krby od Kamnářství Brno

Specialisté z Brna v oboru vytápění vám poradí, jaký typ kamnového vytápění je pro váš interiér ten nejvhodnější. Na trhu je mnoho typů kachlových kamen a krbů, stále oblíbenější jsou teplovzdušné a teplovodní kamna, která dokážou z jednoho místa rozvést teplo i do okolních místností.

Kamnářství Brno ze jižní Moravy vám provede analýzu vytápění vašeho interiéru a pomůže najít nejvhodnější typ kamen nebo krbu, posoudí, zda je lepší využít zděné krby s krbovou vložkou, anebo krbová kamna, která nejsou tak náročná na okolní obezdívku. Kamnářství Brno vám ochotně poradí při výběru kachlových kamen. Krby či kamna a zruční kamnáři a krbaři ze jihomoravského řemeslnického cechu Ekomplex dodají vašemu domovu atmosféru klidu a pohody a na pracovišti pomůže vytvořit příjemné a kreativní prostředí.Kamna a krby s profesionály z Kamnářství Brno

teplovzdušná kamna
teplovodní kamna
kamnářství Brno
Kategorie: