Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 1. Nano ochrana pro celé autoDetail

 2. Autopůjčovna Praha – Dlouhodobý pronájemDetail

 3. Autopůjčovna PrahaDetail

 4. Dotazník Makrowinu ukázal, že aj Slováci si už radi priplatia za kvalituDetail

  Opäť neuveriteľných 100% zákazníkov vyjadrilo spokojnosť s výrobkami popredného slovenského výrobcu drevených a drevohliníkových okien spoločnosti Makrowin, s. r .o., Detva. V tradičnom dotazníku, ktorý firma rozoslala všetkým zákazníkom, ktorí si v roku 2018 zakúpili jej výrobky, bolo veľmi spokojných 72% a spokojných 28% respondentov. Žiaden spotrebiteľ nevyjadril nespokojnosť. Úspešnosť návratnosti dotazníkov bola 53%.Informoval o tom Dušan Majer, riaditeľ Makrowinu.

 5. Autolak s jedinečnými vlastnostmiDetail

 6. Ekologická likvidace vozidel OstravaDetail

  Ekologická likvidace vozidel Ostrava - zbavte se starého auta a ještě za to dostanete peníze!

 7. Inovativní novinka pro ošetření čelního sklaDetail

 8. Jedinečné vlastnosti pro lak Vašeho autaDetail

 9. Výhody palivových kariet od FLEETCORDetail

  Výhody palivových kariet od FLEETCOR: online sledovanie, fakturácia, rozsiahly zoznam partnerov, kvalitné palivo a iné výhody vám pomôžu znížiť náklady a obchodovaťt 24/7.

 10. Detail

  Nová služba s mapami od FLEETCOR pomáha šoférom nájsť čerpacie stanice, ktoré akceptujú palivové karty od Shell a ich partnerov

 11. Údržba vašeho auta bude hračkouDetail

  Ošetření produktem využívajícím nanotechnologii přinese laku zajímavé výhody

 12. S kvalitním autolakem získá šmrnc každý vůzDetail

  Mnoho lidí o automobilu uvažuje jako o své vlastní vizitce. Proto při pořizování nového vozu často klademe důraz nejen na jeho výbavu, ale také na design a barevné provedení. Ať už se jedná o nový nebo o ojetý vůz, každý majitel chce, aby na pohled vypadal dobře. Jestliže je barva poškrábaná nebo jinak poškozená, můžete uvažovat o nalakování a tím opět navrátit karoserii šmrnc.

 13. S výměnou autoskla jedině do profesionálního servisuDetail

 14. Havarijní pojištění pro dopravceDetail

  Již pátým rokem úspěšně nabízí společnost EKONSERVIS na českém trhu dopravcům pojištění odpovědnosti v dopravě prostřednictvím německých pojišťoven.

 15. Autokosmetika pro dokonalý vzhled auta!Detail

  Pečujete rádi o svoje vozidlo a snažíte se používat přípravky, které ho ochrání? Ochraňte ho autokosmetikou z naší nabídky. Novinkou na našem trhu je nano kosmetika a konkrétně 1-K NANO konzervátor s nano technologií k dlouhodobé konzervaci laku.

 16. Zvolte si správnou plošinuDetail

  Potřebujete k Vaší práci plošiny? Není divu, protože nejen ve stavebnictví slouží pracovní plošina jako nezbytná pomůcka.

 17. Průmyslové ochranné pomůckyDetail

  Ochranné pomůcky, oděvy, rukavice, obuv to vše pomáhá ke zvyšování bezpečnosti práce, ale i další příslušenství používané v průmyslu.

 18. Špičkové mytí vozidel s nano výrobky!Detail

  Do naší nabídky jsme zařadili nano výrobky se speciální nano technologií. Jedná se o úplně jiné čištění vozidel. Nano výrobky snižují přilnavost nečistot, mastnot a dešťových kapek na sklech a karoseriích vozidel. Novinkou v našem sortimentu je leštěnka 1-K NANO.

 19. Plošiny Tábor a okolíDetail

  Hledáte spolehlivou plošinu pro práci ve výškách? Víme, kde ji najít. Plošiny Tábor mají velký výběr služeb i zboží.

 20. Pronájem pracovních plošin od profesionálů Detail

  Ať už jste firma odkudkoliv nabízejí Vám plošiny Tábor služby profesionální firmy nabízející prodej, pronájem i servis plošin.

 21. Kvalitní autokosmetika pro interiér i exteriér!Detail

  Ochraňte si lak Vašeho automobilu s kvalitní autokosmetikou z naší nabídky. Novinkou na trhu je nano kosmetika se speciální nano technologií určené k dlouhodobé konzervaci laku. Nabízíme Vám kvalitní švýcarskou autokosmetiku značky Amstutz Produkte AG pro všechny druhy laků. V nabídce je také brusná pasta pro zvětralé laky bez silikonu.

 22. Jak si usnadnit výškové práce?Detail

  Pracovní plošiny jsou velkým pomocníkem při výškových pracích například při prořezávání stromů nebo na stavbě.

 23. Kde si sehnat spolehlivá elektrokola a bezpečné elektroskútry Detail

  Jestliže si nakoupíte elektrokola a elektroskútry u nás, zaujme vás přijatelná cena, celkem nízká váha, typy vyrobené jak pro muže, tak pro ženy, a především jejich ekologicky šetrná činnost.

 24. Přípravky na čištění vozidel – Váš pomocník při úklidu!Detail

  V dnešní době téměř každý z nás dospělých vlastní automobil. Každý kdo ho má dobře ví, že péče o něj je velice důležitá. Víte to i my a proto Vám přinášíme nabídku přípravků na čištění Vašeho vozidla, které se stanou Vaší pravou rukou při péči.

 25. TimoCom otevírá online trh celému přepravnímu řetězciDetail

 26. Detail

 27. TimoCom má za sebou úspěšný rok 2014: překročil i vytyčené cíleDetail

  Online trhy pro evropské přepravní služby dále rostou

 28. Jak vyhrát nad liknavými plátci v dopravní branžiDetail

  Zákazníci se špatnou platební morálkou jsou noční můrou každého podnikatele, pro mnohé z nich mohou mít nesplacené pohledávky dokonce likvidační následky, obzvlášť v oboru dopravy. Pokud nechcete, aby vaše podnikání ohrožovali nezodpovědní obchodní partneři, měli byste při sobě mít silného hráče, který chybějící peníze dokáže získat zpět. A protože jen málokomu se chce pouštět do zdlouhavých a vyčerpávajících soudních sporů, je ideálním řešením vymáhání pohledávek přes inkasní službu. Tu nabízí například společnost TimoCom, provozovatel burzy nákladů a volných vozů.

 29. Evropský dopravní trh plný výkyvůDetail

  Dopravní barometr TimoCom se ve čtvrtém čtvrtletí nachází pod úrovní předchozího roku

 30. Bílý Plasti DipDetail

  Bílý Plasti Dip spray

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>