Přidat článek

PR články Autoservisy

Úvodní stránka » Autoservisy

  << < 1 2 > >>
 1. Váš čas, energii a vaše peníze šetří elektrokola, elektrokoloběžky a rovněž elektroskútry Detail

  Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektroskútry či elektrokolobežky, jsou nezastupitelné. Šetří čas, finance a hlavně energii v husté dopravě města. Spolehlivé elektroskútry a elektrokola se vyznačují zejména jednoduchou údržbou, je možné je jednoduše ovládat a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

 2. ŽOS–EKO Vrútky naďalej úspešne zhodnocuje autá, akumulátory a olejeDetail

 3. Blacharstwo samochodowe - ŁódźDetail

 4. Pneuservis KladnoDetail

 5. Zimní pneuDetail

  PNEU OK je spojena s profesionálními zkušenostmi v oblasti prodeje pneumatiky . Nabízíme pneumatiky pro osobní a nákladní vozy.

 6. Plechové diskyDetail

  PNEU OK nabízí profi pneuservis osobních, nákladních, Agro a EM pneumatik. Autoservis všech značek. Autodíly. Váš vůz opravíme v nejkratším možném termínu.

 7. Prodej autoskel Praha,Teplice, Brno a OlomoucDetail

  AGC Autoskla je největším světovým výrobcem automobilových skel všech typů vozidel. Vyrobená autoskla jsou rozvážena do skladů jako např.v Teplicích, v Praze a Olomouci.

 8. Namiesto špatenia okolia vám môže starý vrak priniesť peniazeDetail

 9. AutoservisDetail

  Autoservis

 10. Zhodnocovanie batérií a akumulátorov má na Slovensku dobré výsledkyDetail

  Na Slovensku sú vybudované technologické zariadenia s dostatočnou kapacitou spracovania všetkých druhov odpadov z akumulátorov a batérií. Podľa odhadov spracovateľov, sa každoročne na Slovensku vyzbiera a zhodnotí 6000 až 10 000 ton opotrebovaných batérií a akumulátorov s obsahom olova a 260 ton nikel - kadmiových batérií a akumulátorov. Najvýznamnejším spracovateľom olovených a prenosných batérií je MACH TRADE, spol. s r. o., Sereď a významným spracovateľom prenosných batérií je aj spoločnosť INSA, s.r.o., Sereď. Zhodnocovanie nikel - kadmiových batérií a akumulátorov na Slovensku vykonáva závod ŽOS-EKO, s. r. o., Vrútky. Riaditeľ Recyklačného fondu Ing. Ján Líška k problematike zberu a spracovania opotrebovaných batérií uvádza, že: ,,Recyklačný fond prispel k vybudovaniu efektívneho systému hospodárenia, zberu a spracovania odpadu v Slovenskej republike. Za 11 rokov svojej činnosti prispel fond na podporu rôznych projektov celkovou sumou 2,43 mil. EUR. Súčasný systém zberu a spr

 11. Slovensko plní európske limity pri likvidácii opotrebovaných vozidielDetail

  Materiálové zhodnocovanie opotrebovaných vozidiel patrí na Slovensku k najlepšie vyriešeným komoditám, s dostatočnými kapacitami z hľadiska počtu, aj územného rozloženia. Sieť 38 autorizovaných prevádzok na spracovanie opotrebovaných vozidiel, aj s vybudovanými zbernými miestami, predstavuje efektívny systém komplexného zberu a spracovania starých vozidiel. Dobudovali sa aj kapacity na zhodnocovanie jednotlivých vyseparovaných zložiek z automobilov, takže je reálne splniť Európskou úniou požadované zhodnotenie opotrebovaných vozidiel na 95 %. Informoval o tom riaditeľ Recyklačného fondu Ján Líška. ,,Vynikajúce výsledky pri zhodnocovaní autovrakov sú dôsledkom toho, že výrobcovia a dovozcovia automobilov sú na špičke v spoľahlivosti uhrádzania príspevkov na recykláciu do Recyklačného fondu. Aj vďaka tomu mohol fond vyplácať prostriedky mestám a obciam za vyseparované iné komodity. Sektor vozidiel Recyklačného fondu podporil v roku 2012 celkom 22 projektov, celková suma schválených

 12. PneumatikyDetail

  PNEU OK nabízí profi pneuservis osobních, nákladních, Agro a EM pneumatik. Autoservis všech značek. Autodíly.

 13. Novinka na Slovensku - HOMOLA TECH-SALÓNDetail

  Na Slovensku sa tento rok uskutočnil prvý ročník podujatia Homola tech-salón. Toto podujatie je určené všetkým z oblasti autoservisnej techniky. Organizátorom je spološnosť Homola - autoservisná technika.

 14. PNEU OK -shop s.r.o.Detail

  PNEU OK je spojena s profesionálními zkušenostmi v oblasti prodeje pneumatiky . Nabízíme pneumatiky pro osobní a nákladní vozy.

 15. Kvalitní vybavení pro Vaši dílnu! Detail

  Jste majitelem dílny, autoservisu, pneuservisu nebo jen hledáte vybavení pro Vaše domácí kutilství? Pak právě pro Vás máme dokonalý tip! Navštivte stránky předního prodejce dílenského vybavení v ČR ? NetPraha.cz

 16. Vlastníte autosklo servis? Vybavte ho! Detail

  S rostoucím počtem automobilů a zejména těch luxusních se z oprav autoskel stává lukrativní business. Sklo už dávno není pouhým sklem a jeho oprava Vám může leckdy ušetřit spoustu peněz.

 17. Bardejovské kúpele sa pripravujú na ,,Zlatý týždeň“Detail

  Niekoľko desiatok rusky hovoriacich klientov strávi tohtoročného Silvestra v Bardejovských kúpeľoch. V období od 27. decembra do 3. januára 2013 majú už teraz rezervovaných viac ako 30 lôžok, väčšina z nich ostane až do 10. januára 2013. Ďalší sa pravdepodobne rozhodnú až na poslednú chvíľu a prídu stráviť takzvaný ,,Zlatý týždeň“ v pre nich čoraz obľúbenejších Bardejovských kúpeľoch. Rusky hovoriaci klienti sú, po slovenských a českých, tretími najpočetnejšími návštevníkmi Bardejovských kúpeľov. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková.

 18. Seřízení autDetail

 19. Montérky EmertonDetail

  Kvalita a modernost montérek Emerton.

 20. Slevy motoDetail

  Hledáte pro svůj vůz nové bezpečnostní folie na okna, nebo pouze potřebujete přezout svůj motocykl a nabídky, které jste našli na internetu, Vás moc neoslovily? Zaostřete na nový slevový portál Slevy auto moto.

 21. Autosklo Valenta - Velké Pavlovice, HustopečeDetail

  Autosklo Valenta se sídlem ve Velkých pavlovicích nabízí prodej i montáž autoskel do všech typů osobních automobilů. Pokud máte poškozené čelní sklo, hrozí Vám nejen pokuta, ale i odebrání bodů. Proto výměnu čelního skla neodkládejte.

 22. AUTOSERVIS BRNO – KOMPLETNÍ PÉČE O VÁŠ VŮZDetail

  Každý zodpovědný řidič o své vozidlo pečlivě a pravidelně pečuje. Jízda po silnicích pak může být bezstarostná a pohodlná. V péči o váš vůz však potřebujete pomocníka – kvalitní autoservis. Chcete-li pro svůj automobil opravdu jen to nejlepší, využijte profesionálních a spolehlivých služeb, které vám za rozumné ceny poskytne Autoservis Brno. Tým zkušených odborníků se o váš vůz postará od A do Zet.

 23. Vše o filtru pevných částicDetail

  Vše o filtru pevných částic ve 25 otázkách. 1. Co je to filtr pevných částic? Filtr pevných částic je jednou ze součástí, které jsou v automobilu přítomny.

 24. Nejlevnější pneumatikyDetail

  Pneu-pneu-matiky.cz - nejlevnější prodejce pneumatiky na internetu. Ceny za prodej pneu letní , pneu zimní jsou konečné. Prodáváme pneumatiky v našem e-shopu opravdu na nejvýhodnější ceny. Prodáváme pneu na osobní, dodávkové a nákladní vozy.

 25. V čem je výhoda online prodeje kol, elektronů a disků?Detail

  Nejlevnější online prodej kol a pneumatik pro automobily! Hlavní sortimentem eshopu Profi-Elektrony.cz jsou litá kola, ALU kola, elektrony a plechové disky. V eshopu můžete levně nakoupit také pneumatiky od více jak 30 různých výrobců pneu. Čeká na vás opravdu široká nabídka!

 26. Expres lakovna - oprava lakuDetail

  Bezkonkurenčně rychlá oprava laku Expres lakovna. Prvotřídní technologie rychlého vytvrzování a sušení tmelu, barvy a laku umožňuje, že za 1 hodinu odjíždíte autem, které má karoserii stejnou jako před poškozením!

 27. Online prodej pneumatik, pneu za levné ceny!Detail

  Prodej zimních a letních pneumatik za výhodné ceny. V nabídce najdete pneu pro osobní auta, nákladní vozy, offroad, motorky a veškerá běžná vozidla. Zimní i letní pneu dodáváme v rámci celé ČR. Nejlevnější pneumatiky online s nejširším výběrem v eshopu PROFI-PNEU.cz!

 28. Servis karavanů BURIMEXDetail

  Jsme dlouholetým specialistou na opravu karavanů a servisní práce, jenž je potřeba vykonat na jakémkoliv typu obytného přívěsu. Provádíme i pravidelný letní i zimní servis kravanů potřebný pro karavany jakéhokoliv stáří.

 29. Prodej pneumatikDetail

  POPGOM.cz je evropským prodejcem pneu přes internet. POPGOM.cz garantuje nejlepší ceny na všechny značky od prémiových značek: Michelin, Continental, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Bridgestone, ale i na jiné kvalitní pneumatiky Kleber, BFGoodrich, Fulda, Barum, Hankook ... Dodáváme do servisů nebo domů a to zdarma ...

 30. Turbocar je správná volba ve světě turbodmychadelDetail

  Společnost Turbocar s.r.o. se zabývá prodejem, výkupem, servisem a vývojem kvalitních turbodmychadel. Působí na území ČR i na Slovensku. V Turbocar ve Velké Bíteší dokáží opravit jakékoli turbodmychadlo značky Garrett, KKK, Holset, Schwitzer, IHI a provádí opravy velkých turbodmychadel PBS turbo, ABB i jiných.

 31. << < 1 2 > >>