Přidat článek

PR články Bydlení

Úvodní stránka » Bydlení

 1. Spýtajte sa na čokoľvek o drevostavbách zástupcov firmy M-House Detail

  Presvedčte sa sami o tom, že drevostavby poskytujú ekologické, energeticky nenáročné a zdravé bývanie za prijateľné ceny. Navštívte od stredy 11. 4. do soboty 14. 4. 2018 veľtrh CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2018, kde nájdete v Bratislavskej Inchebe v Hale B2 v stánku číslo 304 expozíciu firmy M-Houses. r. o., Bratislava. Zástupcovia tejto poprednej slovenskej realizačnej firmy v oblasti drevostavieb vám radi zodpovedia všetky otázky týkajúce sa tejto problematiky. Zároveň uvidítedrevovláknité, konopné izolácie a certifikované difúzne otvorené konštrukcie, ktoré firma používa a ktoré sú základom zdravého bývania.

 2. Odvoz a likvidace odpaduDetail

  Potřebujete zajistit odvoz odpadu? Obraťte se na firmy, které likvidace odpadu zajišťují a vyhněte se zbytečným problémům.

 3. Tři dobré důvody, proč si na rekonstrukci objednat firmuDetail

 4. Tři dobré důvody, proč si na rekonstrukci objednat firmuDetail

 5. Elektronická aukce bytů přinesla do rozpočtu Prahy 5 o 17 milionů navícDetail

  Výhodnost moderního a transparentního způsobu prodeje veřejného i soukromého majetku, kterými jsou elektronické aukce a dražby, potvrdilo nedávno ukončené první kolo prodeje bytů v majetku Prahy 5, který proběhl na sesterských portálech www.ElektronickeDrazby.cz a www.internetove-drazby.cz.

 6. Potešte tých, na ktorých vám záleží, výrobkami umeleckého kováčstvaDetail

  Myslíte si, že všetko tu už bolo a nedá sa vymyslieť reklamný predmet, darček alebo suvenír, ktorý zaujme zákazníka svojou exkluzivitou? Tak to sa mýlite. Čo takto ručne kované výrobky z pravého poctivého železa? Čo by ste povedali na poštové schránky v tvare školských tašiek, sŕdc, rôznych zvierat, kovové ruže viacerých farieb, zrkadlá so železným rámom, nočné lampy, lustre, svietniky, skrinky na odkladanie šperkov, stojany na víno, kovové náradie ku kozubu… A to všetko ručne kované a ozdobené patinou? Takéto a ďalšie exkluzívne výrobky - všetko originály, vyrába umelecké kováčstvo Interierkov Jána Kanianskeho z Handlovej.

 7. Tretí ročník podujatia Trendy Design Days vo festivalovej atmosféreDetail

  Počas 13. – 15. októbra sa Galéria bývania STYLA v Bratislave niesla vo festivalovej atmosfére a v duchu zdravého bývania. Magazín TRENDY BÝVANIE tu pre všetkých návštevníkov pripravil jedinečné podujatie venované súčasnému dizajnu, architektúre a zdravému bývaniu. Plocha obchodného centra sa počas troch dní premenila na dizajnový priestor plný zaujímavých exponátov a produktov z portfólia najrôznejších vystavovateľov. Informovala o tom riaditeľka vydavateľstva TRENDY media Jana Zemková.

 8. Elektrocentrála Vás zachrání vždy a všudeDetail

  Pořádáte kulturní akci a potřebujete neustálý zdroj energie? Máte ve výrobě naplánovanou odstávku a nyní řešíte, jak tuto situaci vyřešit z hlediska energie?

 9. Z financií na Zelenú domácnostiam sa bytovým domom veľa neujdeDetail

  Napriek tomu, že z finančných prostriedkov z projektu Zelená domácnostiam určených na poukážky Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) môžu čerpať nielen majitelia domov, ale aj bytových domov, skutočnosť je iná. Len mizivé percento zo záujemcov o inštaláciu slnečných kolektorov na bytové domy je úspešná. Je to preto, že podporu od štátu môže dostať len bytový dom, ktorý nie je pripojený na centrálny zdroj tepla (CZT). Navyše sa ešte skúma, či v blízkosti je takáto sieť CZT vybudovaná a centrálny dodávateľ tepla, ktorý svojim stanoviskom potvrdí možnosť pripojenia. Iba ak sa k sieti nedá pripojiť, potom je možné uspieť pri žiadosti o podporu.

 10. Stihnite nový plot ešte do zimyDetail

  Vynovili ste si dom alebo postavili novostavbu? Tak teraz nastal čas na pekný plot. Ak to chcete stihnúť ešte do zimy, je najvyšší čas obrátiť sa na profesionálne umelecké kováčstvo Interierkov z Handlovej a nechať si urobiť návrh podľa vlastného vkusu. Nezabúdajte, že v zime je náročné a niekedy až nemožné robiť mokré procesy sprevádzajúce osadzovanie plotov a brán. Inšpirovať sa môžete na internetovej stránke www.interierkov.skalebo facebooku.Nezabúdajte, že ide o nadčasovú investíciu a plot z ručne kovaného železa je zároveň umeleckým dielom.

 11. Záujem o zariadenia OZE pokračuje, Slováci si spočítali, že sa im to vyplatí Detail

  Približne polovica finančných prostriedkov z projektu Zelená domácnostiam určených na poukážky Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) sa doteraz minula, alebo je rezervovaná na preplatenie. Celková vyčlenená suma do roku 2018 je pritom 45 miliónov eur. Do roku 2020 je však na túto formu podpory z európskych a štátnych zdrojov na inštaláciu zariadení na využívanie OZE (Obnoviteľných zdrojov energie) vyčlenená suma vo výške až 115 miliónov eur. Zostávajúce prostriedky z pilotného projektu v hodnote viac ako 12 miliónov eur budú k dispozícii v roku 2018 a od roku 2019 zvyšné prostriedky 75 miliónov eur.

 12. Miroslav ŠmídDetail

 13. Bezpečnostní relé pro výtahové systémy (rozvaděče)Detail

  Zpřísňující se bezpečnostní požadavky nutí výrobce výtahových systémů zabezpečit správný chod výtahů i v případě kritických událostí, jako je např. výpadek elektřiny. V tento moment se musí systém spolehnout na záložní zdroj nebo na mechanické prvky v obvodě - např. bezpečnostní paměťová relé, která si pamatují jednotlivé stavy.

 14. Bevedo - vyhledávač vybavení do domácnostDetail

  evedo.cz bude sloužit k usnadnění vyhledávání nábytku, dekorací a vybavení na zahradu napříč stovkami e-shopů.

 15. Záujem o zariadenia OZE neutícha, peňazí je zatiaľ dosťDetail

 16. Investujete do nemovitostí na Floridě a v USA? Myslete na pojištění nemovitosti, vyplatí se.Detail

 17. Klasické i designové umyvadla a toalety pro vaši koupelnuDetail

 18. Chcete si pořídit sprchový kout? Víme, kde nakoupíte výhodněDetail

  Sprchový kout je jedním z důležitých bodů v koupelně. Někdo upřednostňuje sprchování a někdo zase nedá dopustit na koupel ve vaně. Pokud máte doma v koupelně dostatečný prostor, můžete si pořídit jak vanu, tak i sprchový kout. Pokud ale potřebuje spíše šetřit místem, je sprchový kout pro vás tím pravým řešením.

 19. Moderní a kvalitní akrylátové vany do vaší koupelnyDetail

  Vana bývá středobodem každé koupelny. A není nad to si po náročném dni odpočinout a relaxovat v pěkné a pohodlné vaně. Z takové vany se vám pak ani nebude chtít odcházet. Vynaložené finance do vaší vysněné a kvalitní vany se vám vrátí v podobě dlouholeté spokojenosti. Ovšem ani pořizovací cena designové a kvalitní vany nemusí být vysoká. Víme, kde seženete moderní vany za skvělé ceny.

 20. Vybavte svou zahraduDetail

 21. Hydromasáž přináší dokonalou a efektivní relaxaci u vás domaDetail

 22. Ako uspieť v skrátených kolách prideľovania poukážok na OZEDetail

 23. Jak financovat své první bydleníDetail

 24. Opravy a rekonstrukce střechDetail

  Mezi nejčastější příčiny zatékání a narušení izolací střech patří špatně navržená střecha, nevhodný materiál a špatně odvedená práce při stavbě a pokládce krytiny.

 25. Luxusní ložnice za pakatelDetail

  Každý touží po luxusní ložnici ve svém domě nebo bytě. Málo kdo si ale své přání splní a nakonec není spokojen jak s interiérem tak ani v životě. Cíle a sny je potřeba si splnit… Proč ale klást důraz na ložnici? Vždyť tuto část interiéru ani návštěva neshlédne.

 26. Azet bydlení – magazín plný rad, návodů a inspiracíDetail

  Jak jste spokojeni s tím, jak bydlíte? Vždy je co zlepšovat, nemáme pravdu? Dům či byt, to je doslova ráj pro všechny domácí kutily. Mimo to se občas objeví nějaká ta nutná neplánovaná oprava.

 27. Azet bydlení – magazín plný rad, návodů a inspiracíDetail

  Jak jste spokojeni s tím, jak bydlíte? Vždy je co zlepšovat, nemáme pravdu? Dům či byt, to je doslova ráj pro všechny domácí kutily. Mimo to se občas objeví nějaká ta nutná neplánovaná oprava.

 28. Nízkoenergetické domyDetail

  Našim klientům nabízíme zhotovení několika druhů činnosti. Od zaměřování pozemků, radonového průzkumu, průkazu energetické náročnosti projekt rodinného domu až po stavební dozor případně můžeme doporučit stavební firmu.

 29. Palubky z kvalitního českého dřeva – Praha, Beroun, KladnoDetail

 30. P.O. Box to je Vaše pošta na jednom místěDetail

  Pokud si nepřejete, aby Vám na Vaši domovskou adresu chodila například pracovní pošta, nebo prostě jen na dané adrese nejste vždy k zastižení, můžete tento problém vyřešit pronájmem P. O. BOXU.