Přidat článek

PR články Cestovní kanceláře

Úvodní stránka » Cestovní kanceláře

  << < 1 2 > >>
 1. Grado 2018 - informace před cestouDetail

  Možná letovisko Grado není tak věhlasně známé jako například Bibione nebo Lignano, má však rozhodně co nabídnout. Leží na malém ostrůvku Isola di Grado, který v podstatě uzavírá nádhernou lagunu Laguna di Grado. Nachází se v regionu Friuli-Venezia Giulia a tak kromě italštiny tu můžete slyšet i furlanštinu, jeden z regionálních jazyků v Itálii. Díky své poloze v laguně a s četnými kanály je Grado občas nazýváno malými Benátkami. Historie Grada sahá daleko do starověku, kdy se bylo důležitým přístavem pro město Aquileia (viz tip na výlet).

 2. Zistite ako chutí slovenské leto v Bardejovských kúpeľochDetail

 3. Amsterdam - krásné a romantické město NizozemskaDetail

  Hlavní město drog a prostituce. Takto je znám Amsterdam v očích a myslích mnoha lidí po celém světě, kteří sem jezdí právě pro pobavení. Nicméně návštěva Amsterdamu na přelomu června a července 2014 ukázala i jeho druhou stránku. Tu denní.

 4. Výhody ubytování pomocí chorvatských cestovních agenturDetail

  Máte rádi Chorvatsko a zároveň Vám moc nevyhovuje nabídka českých cestovních kanceláří?

 5. Pozrite sa do sveta ako Au pair so STUDENT AGENCYDetail

 6. Adventní zájezdyDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness, cesty za uměním.

 7. Adventní zájezdyDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií a vínem, za historií, architekturou a na výstavy, za turistikou .

 8. Zájezdy do ItálieDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness, cesty za uměním, evropské slavnosti, památky UNESCO, evropské zahrady.

 9. Poznávací zájezdy ŘímDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií a vínem, za historií, architekturou a na výstavy, za turistikou.

 10. Poznávací zájezdy PařížDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness, cesty za uměním, evropské slavnosti, památky UNESCO, evropské zahrady.

 11. Poznávací zájezd ŠpanělskoDetail

  Poznávací zájezdy za památkami UNESCO, krásnou přírodou, uměním a kulturou. GEOPS CK předkládá široký výběr zájezdů do evropských zemí (zejména Francie, Itálie, Maďarsko, Slovinsko, Polsko, dále Velká Británie, Španělsko.).

 12. Zájezdy ItálieDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií.

 13. Poznávací zájezd PařížDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness, cesty za uměním, evropské slavnosti, památky UNESCO,..

 14. Poznávací zájezdy FrancieDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií a vínem, za historií, architekturou a na výstavy, za turistikou.

 15. Vydejte se za dobrodružstvím a exotikou ve stylu ZirhamiaDetail

 16. Adventní zájezdyDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií a vínem, za historií, architekturou a na výstavy, za turistikou i za zábavou.

 17. Wellness pobytyDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness.

 18. Poznávací zájezdDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness.

 19. Poznávací zájezdy FrancieDetail

  Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness,..

 20. Ostravský veletrh Dovolená a Region, Lázeňství Detail

  Chcete strávit víkend v zajímavé společnosti, dozvědět se něco nového a vyhrát zdarma zájezd k moři či zapůjčení vozidla Hyundai na víkend? Vydejte se na výstaviště Černá louka v Ostravě.

 21. Cherry tour slibuje dovolenou plnou zábavy i sportuDetail

  Cestovní kancelář Cherry tour nabízí speciální dovolenou pro rodiny s dětmi. Připravila Baby týden v Poreči, během kterého se děti rozhodně nudit nebudou.

 22. Kvalita a úroveň ubytovacích kapacit v PrahaDetail

  Praha jako hlavní město České republiky se může pochlubit vskutku širokou nabídkou ubytovacích kapacit všech typů.

 23. Praha jako jedno z nejkrásnějších míst na světěDetail

  Praha je hlavním městem České republiky. Žije zde zhruba 1,2 milionů obyvatel. Praha je opravdu nádherné město a mnozí o ní říkají, že je to jedno z nejkrásnějších měst na světě vůbec.

 24. Zimní dovolená ve ŠvýcarskuDetail

  Švýcarsko je kolébkou evropského lyžování, je to země, kde na březích četných jezer rostou palmy, zatímco na svazích nedalekých horských velikánů sníh nikdy neroztává. Je to země s vysokým životním standardem, bezpečná, čistá, krásná. Přesto se na mysl vkrádá otázka, proč tedy my, Češi, dáváme pro strávení své zimní dovolené přednost Rakousku, Itálii či Francii. Zdá se nám Švýcarsko nezajímavé? Zdá se nám pro strávení zimní dovolené drahé? Zdá se nám tato země od nás příliš vzdálená? Zdají se nám Švýcaři odměření a studení? Nemusí to být pravda, proto zaplašme tyto sny a procitněme do reality – SMARTtravel Vám v tom zcela jistě pomůže.

 25. Mezinárodní filmový festival Febiofest v PrahaDetail

  Nádherné město Praha je hlavním historickým a kulturním městem České republiky. Najdete zde mnoho muzeí, galerií, divadel a každoročně se zde koná také celá řada koncertů a různých hudebních či filmových festivalů.

 26. Cestujte výhodněji - zájezdy, letenky, ubytováníDetail

  Na internetu vznikl nový web s příznačným jménem Odcestovat.cz. Pomůžeme Vám s nákupem a výberem dovolené přes internet. Výhodné zájezdy, ubytování i levné letenky. Detailní informace o všech hlavních turistických destinací spolu s popisem turistických cílů a jejich mapou. Všechny destinace jsou rozdělené dle kontinentu a následně na přehledné mapě dle jednotlivých zemí. Naleznete tak i konkrétní informace např. o ostrově Hvar, Athénách nebo např. o brazilském Rio de Janeiru.

 27. Co je to cestovat last minute?Detail

  Pokud plánujete svou dovolenou v krátkodobém časovém horizontu, jistě se Vám vyplatí počkat si na last minute zájezdy, kdy se může cena daného zájezdu snížit až o několik desítek procent, což se opravdu vyplatí.

 28. VízaDetail

  Jezdíme na pracovní cesty do ciziny několikrát za rok, ale letos jsme málem neodjeli. Měli jsme jet do Číny, tudíž to obnášelo zařízení víza. V tom jsme neviděli problém, přestože to bylo naše první vyřizování víza. Nějak jsme to vyplnili a očekávali kladné vyřízení. To se však nestalo a nebylo nám vízum vyřízeno. Nevěděli jsme, co jsme udělali špatně. Hledali jsme na internetu a radili se s přáteli. Na webu byl i odkaz na společnost, která měla v činnosti vyřizování víza. Byla jsem pro to zkusit.

 29. Vízum do USA 2 Detail

  Konečně byl za mnou poslední rok studia na střední škole. Ačkoliv jsem se s ním poprala bez jakýchkoliv obtíží, tak jsem ta nejotrávenější studentka široko daleko. Čtyřleté gymnázium pro mě bylo doslova mučení, které jsem byla ochotna podstoupit jen proto, že jsem měla v hlavě vidinu, jak si zařídím vízum do USA a odlétám daleko od České republiky. Ne že bych tady jinak nebyla spokojená, ale protože vysoká škola rozhodně není pro mě, tak si myslím, že vycestovat a chvíli žít v zahraničí je skvělá příležitost, tak proč ji nevyužít.

 30. Víza – variantaDetail

  Už od dětství ráda cestuji. Mám velkou rodinu, která každý rok uspořádala společnou dovolenou do nějaké země. Rodiče vždy vše zařídili a starosti šli mimo nás. Starali jsme se jen o to, abychom vše nacpali do kufru, ale ubytování, letenky či víza jsme brali jako samozřejmost. Nyní už mám vlastní rodinu a nic už není tak samozřejmé, jelikož zařizování zůstalo na mě.

 31. << < 1 2 > >>