Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 > >>
 1. Chemický a farmaceutický priemysel mal vlani náročný rok Detail

  Rok 2022 bol pre chemický a farmaceutický priemysel v SR náročný. Priemysel sa musel popasovať s energetickou krízou, ktorej následky stále trvajú a vysokou mierou inflácie, ktorá v decembri dosiahla hodnotu 15,4 %. V roku 2022 v chemickom a farmaceutickom priemysle klesol počet podnikov, klesol počet zamestnancov pracujúcich v tomto odvetví, stúpli tržby ale zároveň výrazne stúpli náklady. Informoval o tom Ing. Roman Karlubík, MBA, prezident Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu (ZCHFP) SR.

 2. Súčasťou turizmu sú aj drevené kostolíkyDetail

  Jedinečné kultúrne dedičstvo predstavujú drevené chrámy na severovýchode Slovenska. V okresoch Bardejov, Svidník a Snina a ich širšom okolí sa nachádza spolu 42 týchto cirkevných stavieb postavených z dreva. Drevené chrámy patria medzi najväčšie poklady a skvosty umenia a náboženstva na Slovensku. Sú to unikátne stavby po stránke architektonickej i sakrálnej. Tieto umelecké diela vyžarujú silu, um a zručnosť majstrov. Podrobné informácie o každom z nich sú na stránke : http://www.drevenechramy.sk.

 3. Vincentka má odpoveď na každý zo 6 pádovDetail

  Kedysi sa o niekom,alebo niečomvýnimočnom a kvalitnom hovorilo,že sa jeho meno skloňuje vovšetkých pádoch. Skúsme teda vyskloňovať Vincentku a vzdať tak hold tejto výnimočnej liečivej minerálnej vode z Luhačovíc, ktorá si viac ako čokoľvek iné takéto skloňovaniezaslúži.

 4. Prečo by sme mali investovať cez Asset ManagementDetail

 5. Podnikanie - Finančný analytický útvar zaistil štyri miliardyDetail

 6. Vířivku, saunu nebo rovnou celý wellness?Detail

  Chcete si pořídit domů svoje vlastní wellness centrum, vířivku nebo saunu? Nebo zakládáte komerční wellness spa centrum? Potřebujete poradit s výběrem, zařízením a veškerým vybavením?

 7. Profesionální kalibrační a měřící technikaDetail

  Firmy v průmyslových oborech vyžadujících vysokou přesnost mohou oslovit obchodní společnost TH&L SYSTEMS, která se specializuje na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické stanice i pro další průmyslové oblasti. Nabízí celou škálu měřící techniky, kterou si můžete objednat přímo na jejích webových stránkách. Máte také možnost zhotovení softwaru na zakázku - tedy na míru svým konkrétním přáním, požadavkům a možnostem.

 8. Ekonomická datová centraDetail

  Pokud chladíme ICT technologie nebo průmyslové procesy, které jsou provozovány trvale po celý rok (tedy i při nižších a nízkých venkovních teplotách), je z hlediska spotřeby energie (a tedy i snížení nákladů) výhodné použít systémy, které dokáží těchto provozních podmínek využít. Mezi ně patří tzv. volné chlazení (nazývané též free-cooling) datacentra. Z hlediska stále větších nároků na výpočetní výkon, je třeba také neopomenout účinné chlazení vnitřních prostor datového centra.

 9. Trading alias obchodování na burzeDetail

  Většina lidí ví, co je burza a akcie, a jak se na nich dá vydělat. Méně známé jsou další druhy trhů, například komoditní burza.

 10. Válka na trhu dronů s kamerouDetail

  Mnozí si už ani nedokážeme představit drona s kamerou, s jinou než je ta od GoPro. Teď se ale zdá, že partnerství mezi společnostmi DJI a GoPro nastal konec.

 11. Kráčejte s dobou a topte nejen úsporně, ale i ekologickyDetail

  Zima představuje období, které důsledně prověří stav našich plynových spotřebičů, jež zajišťují v našich domovech teplo. S největší pravděpodobní, nejedna rodina zjistí, že jejich stařičký plynový kotel už dosloužil.

 12. Snadná správa dokumentů - seminář v PrazeDetail

  Dne 22. května 2014 dopoledne se konala konference se zajímavým tématem Snadná správa obsahu (dokumentů), který pořádala Asociace ICT (Asociace za lepší ICT řešení). Tento seminář proběhl na pražském Žofíně. V rámci akce manažeři a majitelé firem uvažovali o důležitých otázkách z oblasti správy elektronického obsahu (nejen dokumentů) a viděli ukázky moderních technologií včetně automatizace správy a oběhu dokumentů ve firmě.

 13. Sekačky na trávu od společnosti Honda – Ta nejvyšší kvalita!Detail

  Pokud sháníte pro svůj trávník skutečně spolehlivý stroj, kerý z něj učiní luxusní a pečlivě střiženou, upravenou zahradu, neváhejte a navštivte obchod Honda zahradní stroje, který se specializuje kromě jiných zahradních strojů především na zahradní sekačky typu IZY a HRX, které patří k moderní generaci sekaček využívajících čtyřtaktní motory.

 14. Pro udržení pořádku na toaletě vám pomůžou sáčky a košeDetail

  Také vám vadí nepořádek na toaletách způsobený absencí vhodného koše na papírové ručníky? Díky velkému objemu jsou sáčky a košeKatrin vhodné na toalety v restauracích, hotelech, nemocnicích a jiných veřejných místech.

 15. EVOLVEO Smart TV box Q4Detail

  TISKOVÁ ZPRÁVA - Smart TV Box od EVOLVEO, České Budějovice 15.10.2013

 16. Lampy do projektorů. Zdroj kvalitního obrazu! Detail

  Současná doba nabízí rozsáhlý technologický pokrok a téměř každý den se setkáváme s technologickými novinkami. Co je však stálicí v kategorii vizuální techniky? Čtěte více!

 17. Kopec strmý nebo malý, cyklistiku nezastaví!Detail

  Na jízdním kole můžete jezdit rekreačně, závodně a nebo ho využít jako dopravní prostředek. Dostanete se na něm skoro všude. Plusem je, že jeho provoz nestojí kromě pořizovacích nákladů skoro nic.

 18. V Bulharsku slunce září nad trhem nemovitostíDetail

  Společnost Experty Wortley Ventures Limited zaznamenala současnou situaci na trhu nemovitostí v Bulharsku, která je velmi příznivá. Právě nyní je vhodné investovat do nemovitostí v této evropské zemi.

 19. TV SamsungDetail

  Chystáte si pořídit nový televizor? S jeho výběrem vám můžeme pomoci na stránkách o TV Samsung. Nabídneme vám kvalitní recenze všech nejdůležitějších televizí od Samsungu, díky kterým si vyberete model odpovídající vašim požadavkům. Také vás seznámíme s rozdíly mezi hlavními typy televizí Samsung – LCD, LED a plazmovými televizory.

 20. Levná a efektivní reklama na sociální síti FacebookDetail

  Efektivní propagace na facebooku? Samotný facebook není nutné představovat, ovšem otázkou je propagace prostředníctvím této sociální sítě za rozumné peníze. Nedávno jsem objevil cestu k levné a efektivní propagaci na sociální síti Facebook, o které bych se s vámi chtěl podělit. Již párkrát jsem tuto cestu otestoval při propagaci svých produktů a fanstránek.

 21. Na Hradecku vykypují kancelářskou elektronikuDetail

  Firma vykupující elektroniku s velmi zajímavou filosofií.

 22. LED obrazovka, to je moderní a hlavně efektivní způsob reklamyDetail

 23. Web o externích discíchDetail

  Napsali jsme pro Vás krátký informační článek, ve kterém Vám chceme představit naše internetové stránky www.externi-disk.cz. Spustili jsme je sice nedávno, ale snažíme se na nich co nejvíce pracovat a rozšiřovat je o zajímavý obsah, tak aby jste byli spokojení. Ozvěte se nám dyžtak, jestli se Vám stránky líbí a co by jste na nich rádi našli. Děkujeme team externi-disk.cz

 24. Hledáte opravdu kvalitní gril? Detail

  Chcete se vyvarovat toho, že by Vás gril po krátkém čase zklamal svojí kvalitou, nebo tím že prostě neseženete na gril žádný nahradní díl atp. Kvalita grilů Campingaz i grilů Weber, které najdete v nabídce eshopu Grilguru.cz je lety prověřena a pozáruční servis je tak samozřejmostí.

 25. Pokud chcete dobrá tepelná čerpadla, nevolte levné asijskéDetail

  Firma Acond je česká rodinná firma, která po čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelná čerpadla. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

 26. Čistička vzduchu Beam vyčistí vzduch od nečistot i bacilůDetail

  Čistička vzduchu se skládá zejména ze 3 hlavních stupňů filtrace, a sice uhlíkový filtr, který zachytává prach, kouř, nečistoty, plísně a zbavuje tak vzduch nežádoucích pachů, dále je to takzvaný Hepa-filtr, který polapí bez 3 setin plných 100% mikročástic, pylu a jiných mikročástic od velikosti 0,3 mikronu a v neposlední řadě PlasmaWave technologie, která neutralizuje bakterie, viry, chemické výpary, pachy a jiné plyny, které jsou obsaženy ve vzduchu.

 27. Společnost ALTRON prošla certifikačním auditemDetail

  Společnost ALTRON specializující se na poskytování služeb v ICT sektoru získala nově jako jedna z mála na českém trhu mezinárodně uznávaný certifikát ISO 27001:2005 a prošla recertifikací ISO 18001:2007 od TAYLLOR & COX s.r.o., přední společnosti působící v oblasti ICT certifikace na českém trhu.

 28. Centrální vysavače lze instalovat do všech druhů obydlíDetail

  Moderní centrální vysavače je možné osadit do různých typů domů včetně např. domu ze slámy či do pasivního domu. Dvoupalcové trubky jsou vedeny převážně v podlahách, pouze svislé potrubí je uloženo do izolační vrstvy a vlastní otvor pro hadici je ukotven ve zdi. Sací jednotky Electrolux a Zanussi jsou jako jediné na trhu vybaveny filtrací HEPA12, takže přefiltrovaný čistý vzduch neopuští Váš dům.

 29. Centrální vysavače - aktuální část do domácnostiDetail

  S postupem času se kolem nás objevuje stále více modernější a pokrokové techniky ve všech směrech, a tudíž se není čemu divit, že tento úkon přišel i do vysávacího průmyslu. Téměř v každé moderní domácnosti jsou již centrální vysavače nedílnou součástí. Centrální vysavač v dnešní době disponuje především svým vysokým výkonem a tichou spoluprácí. Dostává se jim pochvala i za to, že se stoprocentní úspěšností odstraní všechen prach, alergeny a špínu, čímž samozřejmě mají obrovskou zásluhu na snížení alergických potíží.

 30. Centrální vysavače - část současných trendů v bydleníDetail

  Centrální vysavače jsou v současnosti čím dál rozšířenější. Firma Martin Hajný dodává a instaluje centrální vysavače značky Electrolux. Electrolux je největším světovým výrobcem a propagátorem centrálních vysavačů s více než padesáti lety zkušeností.

 31. << < 1 2 > >>