Přidat článek

PR články Firmy

Úvodní stránka » Firmy

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >>
 1. Jak naložit se stavebním odpadem.Detail

  Máte v plánu rekonstrukci či přestavbu? Tak se připravte na to, jak naložit se stavebním odpadem či sutí, která Vám po rekonstrukci, či zemních pracích zůstane. Kam suť přemístit? Jak suť odvézt? A v neposlední řadě jak s odpadem poté naložit?

 2. Půjčka od soukromé osobyDetail

 3. Proč oslovit bezpečnostní agenturu v oblasti zabezpečení?Detail

 4. Výběr stavební firmyDetail

 5. Virtuálna Asistentka, ktorá ponúka viacDetail

 6. Recyklace stavebního odpaduDetail

 7. Odklad DPPO a daňový odklad DPFO o 3 měsíceDetail

  Se začátkem každého roku se pojí spoustu povinností, příjemných i méně příjemných. Každý, kdo si někdy v životě podával sám daňové přiznání ví, že řádné odevzdání má proběhnout do konce měsíce března.

 8. Tapflo – švédský výrobce vzduchomembránových, odstředivých čerpadel a průmyslových zařízeníDetail

  Tapflo je světovým leaderem v oblasti výroby čerpadel s ambicí výroby širokého spektra prémiových produktů pro všechna průmyslová odvětví. Zaměřujeme se na špičková řešení přenosů tekutých látek ve výrobních společnostech a neustálou podporu všech stupňů procesů přečerpávání různých látek, a to na kterémkoli místě světa.

 9. Starožitnosti pod Kinskou recenzeDetail

  Návštěva obchodu starožitnosti.cz

 10. ČR Na podozrivé firmy, ktoré sa chcú vyhnúť daniam, sa chystá nútený správcaDetail

 11. Dlžník predaj zadlženú firmu na “bieleho koňa”? Dá sa tomu brániť?Detail

  Množia sa prípady, keď dlžník prevedie svoju spoločnosť na “bieleho koňa”, a tým sa snaží zbaviť zodpovednosti za vzniknuté dlhy. Má v takom prípade zmysel sa brániť? Existuje nejaká cesta k úhrade dlhu?

 12. Podcenené akcie sú zaujímavou investičnou príležitosťouDetail

  Čo nie je výnosné dnes, môže byť výnosné zajtra.

 13. Založení akciové společnosti od naší společnostiDetail

  Jestliže svou novou firmu nepotřebujete okamžitě, můžete si ji nechat založit „na klíč“. Ani tak nebudete muset dlouho čekat. Standardně můžete nový subjekt vlastnit velice rychle. Za tuto dobu proběhne úvodní konzultace s profesionály řešícími váš požadavek, příprava potřebných dokumentů a notářský zápis. Dále též během této doby vaše nová firma získá živnostenské oprávnění a bude registrována na finančním úřadě. Výhodou založení a.s. nebo s.r.o. na klíč je fakt, že v obchodním rejstříku budete už od založení zapsáni pouze vy a zápis vaší společnosti nebude mít žádnou předcházející historii.

 14. Virtuální kancelář Praha 1, 2, 3 a 9Detail

  Potřeba vlastní společnosti s ručením omezeným vyvstává téměř u každého úspěšného živnostníka. Patříte-li k těmto jedincům, jistě vás osloví i sídlo firmy Praha, k němuž se váže spousta výhod.

 15. Virtuální kancelář od společnosti Profi-kancelář s.r.o.Detail

  Uvažujete o nové kanceláři? Chcete mít všechny služby, ale zároveň netoužíte vlastnit přímo nějakou kancelář, do které byste museli docházet? Ideálním řešením pro vás je proto virtuální kancelář. Tyto virtuální kanceláře jsou vhodné téměř pro každého. Tedy pro někoho kdo je drobný živnostník a v podnikání začíná, nebo pro ty, kteří mají velkou a rozjetou firmu a chtějí její renomé zvýšit.

 16. Levné sídlo firmy v PrazeDetail

  Mnoho podnikatelů a firem usiluje o to, aby jejich sídlo mělo pražskou adresu. Pro řadu z nich je to prestižní otázka, pro některé přímo nutnost daná jejich předmětem činnosti. Pokud chcete mít sídlo firmy Praha, nebo teprve začínáte se svým podnikatelským záměrem a Praha je pro vás jediným možným řešením, neztrácejte čas hledáním vhodné adresy a využijte služeb levného virtuálního sídla na webové adrese www.levne-sidlo-firmy.cz

 17. Proč si hlídat svoje dlužníky, obchodní partnery a konkurenci?Detail

  Doby, kdy bylo potřeba pravidelně kontrolovat obchodní a insolvenční rejstřík a zjišťovat co nového u Vašich dlužníků, obchodních partnerů a konkurence, jsou nenávratně pryč. Teď už to za Vás udělá Donašeč.

 18. Rychlé založení společnosti s ručením omezenýmDetail

  Za jak dlouho můžete očekávat založení společnosti s ručením omezeným a registraci na všech důležitých úřadech? Když se do zakládání společnosti pustíte zcela sami, počítejte při troše štěstí s několika týdny. Ovšem pokud vám bude zápis z nějakého zásadnějšího důvodu zcela zamítnut, můžete se do celého procesu pustit znova, v podstatě od začátku. Při využití prověřených služeb společnosti Profi-kancelář s.r.o. a hladké spolupráci trvá proces založení s.r.o. maximálně 10 pracovních dní od finalizace podkladů a sestavení notářského zápisu. Navíc vám naše společnost garantuje, že pokud nebude firma založena rychle, budete mít založení firmy zdarma.

 19. Objednejte si kvalitní razítka od odborníků z reklamní agenturyDetail

 20. Virtuální sídlo v PrazeDetail

  Sní o tom bezpochyby spousta podnikatelů. Sídlo firmy na vyhledávaném místě v hlavní metropoli, které vám zajistí vyšší konkurenceschopnost a působí skvěle na nové potenciální zákazníky. Jenže! Náklady skutečných prostor, jež mimochodem stejně využíváte jen sporadicky, jsou zkrátka k nezaplacení.

 21. Obchodní a insolvenční rejstřík s přidanou hodnotouDetail

  Používat obchodní rejstřík nebo insolvenční rejstřík patří k běžným činnostem jak u podnikatelů, tak u podstatné části ostatních pracujících. Informace z obou rejstříků jsou dnes velmi potřebné pro běžnou pracovní činnost. Je však důležité mít informace vždy aktuální. Tím vzniká potřeba neustále sledovat obchodní a insolvenční rejstřík. Kolik máte obchodních partnerů, budoucích obchodních partnerů a dlužníků? Stíháte sledovat jejich změny v obchodním a insolvenčním rejstříku? Máte čas a energii věnovat se takovým činnostem? Uvítali byste upozornění vždy, když dojde k nějaké změně u vašeho obchodního partnera, dlužníka, ale třeba i u vaší společnosti nebo vaší osoby?

 22. Hlídat insolvenci se vyplatíDetail

  Ve čtvrtek 23.6.2016 večer byly vyhlášeny výsledky referenda o vystoupení Velké Británie ze společenství zemí, které se označují jako Evropská unie. Občané zvolili odchod z EU. Byla to událost málo očekávaná za to s velkým dopadem - takzvaný Brexit. Řada Britů byla velmi překvapena, když si pustili televizi nebo otevřeli noviny. Podobně bývají překvapeni i věřitelé, když se dozvědí o insolvenci svého dlužníka. Věřitelům však insolvenci dlužníka zpravidla nepřinesou média, ale musejí si ji sami aktivně vyhledat ve veřejném registru ministerstva spravedlnosti.

 23. Loajální zaměstnanciDetail

  Loajální zaměstnanci jsou jedním z předpokladů úspěšné firmy. Loajalita pracovníka vůči firmě závisí do značné míry na tom, jak s nimi organizace a její manažeři jednají.

 24. Dávejte si pozor na svoje dlužníky.Detail

 25. Založení nové společnosti od profesionálůDetail

  Společnost s ručením omezeným je do značné míry nezbytností, pakliže chcete své podnikání brát skutečně vážně, máte zájem o zahraniční trh nebo toužíte v zákaznících vzbudit důvěru silného obchodního partnera. Založení společnosti s ručením omezeným však není tak snadnou záležitostí, jak se na první pohled zdá. Někdo si může říci, že nastuduje několik základních informací a vše si oběhá bez problému sám. Jenže, legislativa se stále aktualizuje, úřady jsou ve svých procesech čím dál detailnější a patřičné know-how je zkrátka na místě.

 26. Založení nové s.r.o. i lukrativní virtuální kancelář v PrazeDetail

  Každý prosperující živnostník má jediný sen. Vlastnit společnost na lukrativní adrese v hlavním městě a s minimálními náklady na její provoz. Tato přání se ovšem mohou stát skutečnou realitou, o níž se postará profesionální poskytovatel komplexních služeb v tomto oboru.

 27. Umístěte svou společnost do virtuální kanceláře v PrazeDetail

  O virtuálních kancelářích slyšel pravděpodobně každý. Pronájem reprezentativní adresy, který lze využít, jako skutečné sídlo firmy. V přemíře poskytovatelů takových služeb se nachází ale jeden, který se pyšní dlouhodobými zkušenostmi v tomto oboru a přináší velice variabilní produktové portfolio služeb. Tímto dlouholetým subjektem, který vám zajistí virtuální kancelář Praha, je společnost Virtuální kancelář Praha s.r.o., u níž se vám dostane individuálního přístupu a profesionálního zázemí.

 28. Jak dosahovat lepších výsledků nejenom v podnikání?Detail

 29. Jak na výběr brány či vrat nejen do garážeDetail

  Vybíráte vhodnou bránu pro vjezd na svůj pozemek nebo sháníte nová vrata do garáže? Ať už stavíte nebo rekonstruujete, investovat do kvalitní brány se vyplatí. Na vašem pozemku totiž plní několik funkcí. Spolu s plotem brání vstupu cizích lidí či zvířat na zahradu a zároveň vám usnadňuje vjezd, obzvlášť pokud je doplněná elektrickým pohonem.

 30. Gastro vybavení pro profesionální restauraceDetail

  Jestliže provozujete restauraci a chcete, aby byla opravdu úspěšná, vyplatí se investovat do profesionálního vybavení. Základem je konvektomat, který představuje centrum každé moderně zařízené kuchyně. Výrazně vám ušetří práci a tedy i čas, co musíte trávit za pracovní deskou. Díky konvektomatu stihnete také pohodlně obsloužit více zákazníků a ti se k vám budou rádi vracet, jelikož jídlo bude chuťově výborné a zároveň rychle připravené.

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >>