Přidat článek

PR články Firmy

Úvodní stránka » Firmy

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>
 1. Marketing řešený podle marketingového plánuDetail

  Každá firma chce zvyšovat obrat a zejména zisk. Každá firma tak musí řešit marketing. Náhodné marketingové aktivity ale určitě nemají takový úspěch, jako marketing realizovaný podle předem určeného plánu.

 2. Jak na marketingovou kampaň?Detail

  Chystáte se vstoupit na trh s novým produktem a připravujete marketingovou kampaň? Marketingové kampaně mohou mít nepřeberné množství podob. Vždy je důležitá kvalitní příprava.

 3. Bezpečnostní obuv uvex 2 trend - kvalita a komfort za příznivou cenu.Detail

  V provozech, kde jsou zaměstnanci minimálně osm hodin na nohou, musí obuv poskytovat mnohem více než jen ochranu. Z tohoto důvodu klade uvex obzvláště velký důraz na vynikající pohodlí i při nošení po dlouhou dobu.

 4. LinkedIn je jiný než FacebookDetail

  LinkedIn je díky svým vlastnostem a kvalitám nejúspěšnější sítí pro byznys. Své účty zde mají manažeři, konzultanti a odborníci různých oborů a samozřejmě také firmy.

 5. Využitie slnečných kolektorov v priemysle má budúcnosťDetail

  Viete čo majú spoločného spracovanie železného šrotu v ŽP EKO QELET, Hliník nad Hronom na Slovensku, sieť hypermarketov Tesco v Maďarsku, farmaceutická klinika v Káthmándú v Nepále a odsoľovacia stanica v Ománe? Všade tam ohrievajú vodu ploché slnečné kolektory z produkcie najväčšieho slovenského výrobcu slnečných kolektorov, firmy THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o.Informuje o tom riaditeľ tejto firmy Alfréd Gottas.

 6. 14. ročník konferencie CHÉMIA 2019 v Liptovskom Jáne Detail

  V dňoch 25. až 27.septembra sa tradične koná v hoteli SOREA MÁJ v nádhernom prostredí Jánskej doliny konferencia CHÉMIA 2019. Jej organizátormi sú Zväz chemického a farmaceutického priemyslu (ZCHFP) SR spolu so spolupracujúcimi organizáciami a odbornými garantmi. Hlavnými témami tohtoročného 14.ročníka sú Responsible Care (zodpovedná starostlivosť), environmentálna a chemická legislatíva.

 7. Ako najvhodnejšie sa dajú umiestniť slnečné kolektoryDetail

  Najlepším miestom na umiestnenie slnečných kolektorov je strecha a platí zásada, že potrubná trasa by mala byť čo najkratšia a najmenej členitá. Nie vždy sa však tieto odporúčania dajú dodržať. Hlavne vtedy, ak máte dom s členitou strechou, nevhodne orientovaný voči svetovým stranám, alebo z iného dôvodu nie je umiestnenie kolektorov jednoduché a jednoznačné.

 8. Venkovní reklamaDetail

  S příchodem internetu se začal měnit nejen náš život, ale i marketing a online reklama. I v dnešní onlinové době má ovšem venkovní reklama v marketingovém plánu své místo.

 9. Polomasky na ochranu dýchacích orgánůDetail

  Správný výběr ochranných prostředků dýchacích cest a jejich správné užívání má zásadní význam pro zajištění bezpečnosti a zdraví jejich uživatele. Jedná se o proces, který vyžaduje nejvyšší péči.

 10. Neotálejte se zemními pracemi na svém pozemku. Víte kdy je nejlepší čas se do nich pustit?Detail

 11. Kvalitní PR buduje dobré jméno firmyDetail

  Udržování a budování dobré image firmy je důležitým předpokladem úspěšné firmy. Nástrojem pro budování vztahů s veřejností je Public Relations (PR).

 12. Chraňte se před hlukemDetail

  Ztráta sluchu způsobená hlukem patří k nejčastějším pracovním rizikům. Hlasité zvuky, které obsahují hluk, představují riziko pro sluch, a navíc mohou narušovat pozornost a vysilovat. Ochrana sluchu v rizikovém prostředí je nutností.

 13. Obráběcí stroje nové i použitéDetail

 14. Ochrana osobních údajů při zajištění BOZPDetail

  Při zajišťování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) dochází ke zpracování osobních údajů.

 15. Ochranné rukavice uvex pro mechanická a chemická rizikaDetail

  V široké škále rukavic značky uvex naleznete perfektní ochranné rukavice pro nejrůznější aplikace. U všech výrobků je věnována zvláštní pozornost vynikajícímu citu při úchopu, flexibilitě i požadované ochranné třídě.

 16. Tisknete diplomovou práci? Vyvarujte se zásadních chyb!Detail

 17. Specialista na valníky a korbyDetail

  Společnost Porgest se specializuje na zemědělské nástavby, valníkové plošiny, korby, hydraulické systémy a montáž plošin.Více než 20 let na trhu, od roku 2000 se hlavní činností firmy Porgest stala výroba osobních motorových vozidel vč. nástaveb.

 18. Specialista na ložiska mnoha typůDetail

  Ložiska jsou všude kolem nás. Jde o část zařízení, které snižuje tření během otáčení nebo posouvání. na trhu existuje mnoho druhů ložisek různých typů, pojďme se podívat jaké typy ložisek existují.

 19. Profesionální gastro zařízeníDetail

  Hledáte profesionální gastro zařízení pro restauraci, penzion nebo hotel? Firma PROMOS trading, spol.s r.o. je specialista na špičková gastro zařízení!

 20. Profesionální fotograf PrahaDetail

  Profesionální fotografické služby v Praze - fotky interiérů, architektury, produktové fotografie a mnohem víc! Profesionání postprodukce fotografií.

 21. Vyberte kotel na dřevo od profesionálůDetail

  Kotle na tuhá paliva mají stále smysl, popřemýšlejte nad automatickým kotlem.

 22. Ocelové montované haly Detail

  Výroba a montáž ocelových hal

 23. Ochranné pracovní brýle uvex pheos – kvalitní ochrana zraku při jakékoli práciDetail

  Ochranné pracovní brýle značky uvex pheos cx2 sonic s lehkou kompaktní konstrukcí jsou ideálním společníkem při jakékoli práci.

 24. Výběr stavební firmy. Jak nenaletět? Poradíme Vám.Detail

 25. Vztah správce a zpracovatele při zpracování osobních údajůDetail

  Při některých úkonech zpracování osobních úkonů může správce využít služeb jiného subjektu - zpracovatele. Správce by měl vždy využívat služeb takového zpracovatele, který je schopen poskytnout dostatečné záruky technických a organizačních opatření, tak aby byla zajištěna ochrana zpracovávaných osobních údajů a práva subjektu údajů.

 26. Rychlá cesta ke správnému výběru ochranných rukavicDetail

  Ochranné pracovní rukavice musí uživatele maximálně chránit a minimálně omezovat při práci. Při výběru rukavic je nutné zohlednit celou řadu faktorů, které umožní vybrat správné rukavice pro konkrétní oblasti použití.

 27. POHYBLIVÁ ŘEŠENÍ PRO ČERPACÍ SYSTÉMY A JEDNOTKY Detail

 28. Jak naložit se stavebním odpadem.Detail

  Máte v plánu rekonstrukci či přestavbu? Tak se připravte na to, jak naložit se stavebním odpadem či sutí, která Vám po rekonstrukci, či zemních pracích zůstane. Kam suť přemístit? Jak suť odvézt? A v neposlední řadě jak s odpadem poté naložit?

 29. Půjčka od soukromé osobyDetail

 30. Proč oslovit bezpečnostní agenturu v oblasti zabezpečení?Detail

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>