Přidat článek

PR články Hudba

Úvodní stránka » Hudba

  << < 1 > >>
 1. Je lepší svatební kapela nebo stačí DJ?Detail

  Jakou zábavu zvolit na svatební hostinu? Ženíme či vdáváme se přece zpravidla jen jednou v životě. Raději svatební kapelu nebo DJ? Obojí má svoje přednosti i negativa. Dá se najít ideální kombinace?

 2. Je lepší svatební kapela nebo stačí DJ?Detail

  Proč si na svatební oslavu vybrat právě svatební kapelu Falzet Děčín.

 3. Jak sehnat kvalitní živou hudbu na svatbu?Detail

 4. Plzeňská filharmonie | Abonentní řady 2015Detail

  Hudební program ve formě abonentních koncertních řad pod záštitou Plzeňské filharmonie nabízí v roce 2015 pestře laděný program.

 5. Orkiestry na wesele z ŁodziDetail

 6. Rudolfínum v tónech TalichaDetail

  Dne 11.6. se uskuteční historicky významný a v Praze jediný slavnostní koncert k 130. výročí narození legendárního českého dirigenta Václava Talicha.

 7. Hudba pro svatbu, celý svatební den i svatební oslavuDetail

  Hudba pro svatbu, celý svatební den i svatební oslavu

 8. Hudební a divadelní klub IlusionDetail

 9. Kryštof a nové album Inzerát exkluzivně pouze na MusicJetuDetail

  Poslechněte si ZDARMA nové album skupiny Kryštof, v exkluzivní předpremiéře. Další miliony songů do Vašeho počítače a mobilu najdete na www.musicjet.cz

 10. Za kultúrou príďte do Bardejovských kúpeľov Detail

  V Bardejovských kúpeľoch v pondelok 25. júna 2012 slávnostne otvoria 58. ročník Medzinárodného hudobného leta, ktoré potrvá až do 30. augusta 2012. Celkovo tu odznie 11 koncertov slovenských, českých, poľských a nemeckých interpretov. V rámci nich aj tri koncerty z tvorby bardejovského rodáka Bélu Kélera, venované 130. výročiu úmrtia skladateľa.

 11. Součástí svatby je i skvělá hudba na svatbuDetail

 12. Aby firemní večírek nebyl nuda ...Detail

  Určitě jste to už také zažili. Zaměstnavatel vás kvůli nějaké významné události, případně na konci roku, spolu s dalšími kolegy pozval na společnou firemní akci. U této příležitosti nešlo pouze o formu malé odměny, ale též o snahu utužit dobré vztahy v kolektivu a posílení příjemné firemní atmosféry. Možná jste se takového večera zúčastnili jako obchodní partneři nebo významní klienti dané firmy. Není důležité, jakou z výše uvedených rolí na podobné akci hrajete, ale jak se tam bavíte.

 13. Mp3 ke stažení zdarmaDetail

  Chystáte se na výlet či dovolenou? Nebo se chystáte pořádat párty? Určite si nezapomeňte připravit kvalitní hudbu, která vás bude doprovázet, ať už budete kdekoliv. Mp3 ke stažení zdarma vám v tom zaručeně pomůže!

 14. Mp3 stahuj zdarmaDetail

  Hledáš hudbu? Najdi si svou mp3 stahuj zdarma na www.stahnimp3.cz do svého pc, mp3 přehrávače, ipodu, nebo si vytvoř ze stažených mp3 vlastní CD. To může být taky jako skvělým dárkem pro tvého blízkého.

 15. Nahrávacie štúdioDetail

  Nahrávacie štúdio v3sound je jedno z mala štúdii,ktoré sa môže pochváliť veľkokapacitnou nahrávaciou miestnosťou, ktorá ma nádherný prirodzený dozvuk

 16. Zobcové flétnyDetail

  Z hlediska zařazení patří zobcové flétny mezi dřevěné dechové hudební nástroje. Mezi dřevěné nástroje řadíme rovněž zobcové flétny, které jsou vyrobeny z umělé hmoty. Je to dáno tím, že zařazení tohoto hudebního nástroje do příslušné kategorie vychází z jeho zvukových vlastností, nikoliv z použitého materiálu.

 17. Festivalové léto 2010Detail

  Léto, slunce, hudba, pivo, pohoda, přátelé. Ještě nevíte na který z festivalů letos vyrazíte? Široká nabídka vám napoví.

 18. << < 1 > >>