Přidat článek

PR články Kultura a zábava

Úvodní stránka » Kultura a zábava

  << < 1 2 3 4 5 6 > >>
 1. Lidé pomocí Nadačního fondu Pečovatel letos zajistili potřebným 5 648 hodin asistenční péčeDetail

 2. Ideální místo pro relaxaci a nákupyDetail

  Ideální místo pro relaxaci a nákupy v Praze? Pokud právě přemýšlíte, jak strávit příjemné odpoledne a zároveň spojit příjemné s užitečným, máme pro vás dobrý tip. Obchodní centrum Europark Štěrboholy splňuje všechny takové předpoklady.

 3. Je lepší svatební kapela nebo stačí DJ?Detail

  Jakou zábavu zvolit na svatební hostinu? Ženíme či vdáváme se přece zpravidla jen jednou v životě. Raději svatební kapelu nebo DJ? Obojí má svoje přednosti i negativa. Dá se najít ideální kombinace?

 4. Urobte radosť sebe i deťom a navštívte Bardejovské kúpele a okolie Detail

  Obľúbeným cieľom zábavy pre deti sa stali Bardejovské kúpele, mesto Bardejov a ich okolie. Vždy v poslednú májovú nedeľu sa v Bardejovských kúpeľoch pri príležitosti Dňa detí koná rovnomenné podujatie. Tento rok je to už jeho 4. ročník, koná sa 28. mája so začiatkom o 13.00 hod. v areáli pred Kúpeľnou kolonádou. Pripravené sú rôzne atrakcie, ako nafukovací hrad a podobne, ale aj animačné aktivity - maľovanie na tvár, modelovanie balónov a ďalšie atrakcie. Podujatie sa uskutoční za každého počasia a vstup je voľný. Informoval o tom generálny riaditeľ Bardejovských kúpeľov, a. s., JUDr. Ing. Jaroslav Komora. „Letnú sezónu otvárame na prelome mája a júna niekoľkými zaujímavými kultúrno-spoločenskými akciami. Najnavštevovanejšími z nich sú oslavy Dňa detí a o týždeň neskôr, 2. júna 2017, požehnanie minerálnych prameňov a slávnostné otvorenie kúpeľnej sezóny. Všetky podujatia sa uskutočnia za každého počasia a prvé dve sú zdarma aj pre verejnosť. Tohtoročné jubilejné 20. otvorenie kúpeľn

 5. Vinárstvo ELESKO ponúka originálnu podobu firemných aktivítDetail

  Firemné aktivitymôžu mať rôzne podoby. Jednu z najoriginálnejších ponúka spoločnosť ELESKO, a. s. V rámci teambuildingu ponúka majstrovské sceľovanie vín - firemné cuvée. Teambuilding je aktivita, ktorá sceľuje kolektív a rámci netradičného od firmy ELESKO je na jeho konci vlastné cuvée zákazníka. Cuvée je slovo francúzskeho pôvodu - označuje víno, ktoré vzniklo zmiešaním dvoch, alebo viacerých druhov vín.

 6. Filmová databáze div.czDetail

 7. Přerovští hokejisté uvařili fanouškům vlastní pivoDetail

  Speciální dárek si pro své fanoušky připravili hokejisté HC ZUBR Přerov společně s pivovarem Zubr. V úterý 19. července uvařili hokejisté, pod odborným dohledem sládkové pivovaru Nataši Rouskové, speciální várku extra hořké desítky. Ta se bude čepovat na prvním domácím zápase nové hokejové sezóny, tedy již 9. září.

 8. Pronájem skákacího hradu poptávejte u profesionálů ze zábavní agenturyDetail

  Bez skákacího neboli nafukovacího hradu se neobejde žádná zábavná akce, která počítá s těmi nejmenšími. Pro děti jsou skákací hrady mimořádným zážitkem, kterému se jen těžko vyrovnávají další atrakce. Ve skákacím hradu se může naráz vydovádět spousta dětí, skákací hrady hrají všemi barvami a prolézání jejich zákoutími je pro děti velmi vzrušující a příjemně unavující.

 9. Je lepší svatební kapela nebo stačí DJ?Detail

  Proč si na svatební oslavu vybrat právě svatební kapelu Falzet Děčín.

 10. ZUBRFEST 2016 již tuto sobotu v přerovském pivovaruDetail

 11. 15. výročí vydání MMO hry World War II OnlineDetail

  6. června uplyne 15 let od vydání MMO válečné hry World War II Online - Battleground Europe.

 12. Předprodej vstupenek na ZUBRFEST 2016 startuje 30. květnaDetail

 13. Jak sehnat kvalitní živou hudbu na svatbu?Detail

 14. Ekologické diela a skrášľovanie školských areálov úspešne pokračujú Detail

 15. Seznamte se blíže s islámemDetail

  Přednáška a diskuse o islámu v libereckém Centru Generace nabídne 12. března 2016 základní informace o vzniku, historii i obsahu tohoto náboženství. Kvalifikovaným průvodcem bude chirurg MUDr. Marcel Hájek, který v islámském světě strávil několik let života a islám studoval v irácké Basře. Bonusem je jeho osobní zkušenost i praktické rady, jak islámu rozumět. Autentické setkání nabízí jiný úhel pohledu a jedinečnou příležitost prozkoumat stereotypy a předsudky týkající se islámu i lidí přicházejících z islámského světa.

 16. SIVEK HOTELS sponzorují historický muzikál Sybila-Královna ze SábyDetail

 17. Nepropásněte first minute pobyty se slevou až 20 % v Lázních Luhačovice na rok 2016Detail

 18. Kouzelný advent v Českých BudějovicíchDetail

  Užijte si řadu akcí spojených s adventem v Českých Budějovicích nejen pro dospělé, ale i pro děti.

 19. Deti z detských domovov súťažili na Športových majstrovstvách s Nestlé 2015Detail

 20. Nakupte dětské kočárky známých značekDetail

 21. Horná Nitra a Bojnice majú značný potenciál rastu cestovného ruchuDetail

 22. Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti Detail

  Přemýšlíte o koupi nové podlahy do kuchyně, do obývacího nebo dětského pokoje? Dnes se těší velké popularitě třeba právě vinylové plovoucí podlahy.

 23. Tip k MDD: Rozprávková cesta na ozajstnom zámkuDetail

 24. Hosty čeká v Lázních Luhačovice atraktivní kulturní sezónaDetail

  Tradiční třídenní bohatou nabídkou programů s nedělním posvěcením pramenů, otevřou letošní hlavní lázeňskou sezónu Lázně Luhačovice, a.s. Letos lázně očekávají úspěšnou sezónu i překonání loňské rekordní návštěvnosti víc než 33 000 klientů. Návštěvníky čeká nejen obnovený areál lázeňského parku, ale i rekonstruované ubytovací kapacity a atraktivní kulturní sezóna.

 25. Jak se dá koupelně vrátit její původní sláva Detail

  Naše koupelny nejsou už dávno tvořeny věhlasným umakartovým jádrem. Ale většina koupelen může pozvolna chátrat, a tak by se hodilo obléci mnohé z nich do pokrokovějšího hávu.

 26. Premiéra historickej slávnosti Žigmundov jarmok na Zámku VígľašDetail

 27. Prievidzské deti sa zapojili do ekologických projektov, vyzbierali 90 ton papieraDetail

 28. Plzeňská filharmonie | Abonentní řady 2015Detail

  Hudební program ve formě abonentních koncertních řad pod záštitou Plzeňské filharmonie nabízí v roce 2015 pestře laděný program.

 29. Norbi Update pripravil akciu pri príležitosti mesiaca knihy-marcaDetail

  Mesiac knihy – marec je príležitosťou opäť skúsiť, aký to je pocit vrátiť sa po niekoľkých rokoch k čítaniu klasických kníh. Doba nášho detstva, či našich starých mám, kedy bolo čítanie kníh a návšteva knižnice radosťou a takmer aj povinnosťou, je nenávratne preč. V súčasnosti už mnohí čítame len na obrazovke laptopu, smartfónu, celý deň sedíme v kancelárii pred počítačom, večer popozeráme správy na svojom androide, zároveň sledujeme televíziu a ideme spať. Ku knihe sa dostaneme iba výnimočne, keď náš obľúbený autor románov či bestsellerov vydá novú publikáciu.

 30. Orkiestry na wesele z ŁodziDetail

 31. << < 1 2 3 4 5 6 > >>