Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 3 > >>
 1. Kniha Filmové miesta predstavuje nepoznané SlovenskoDetail

  V novembri ponuku kníhkupectiev obohatila knižná novinka Filmové miesta. Kniha o Slovensku z pohľadu, z akého sa našej krajine dosiaľ nikto zásadne nevenoval, predstavuje malú krajinu ako výnimočný filmový exteriér. Čitateľ má možnosť precestovať celé Slovensko od západu po východ po miestach, ktoré sa objavili vo filmoch, seriáloch aj videoklipoch.

 2. Nedeľa 5.septembra bude tradične patriť priaznivcom dychovky Detail

  Nedeľa 5.septembra bude sviatkom dobrej dychovky a dobrého piva. V Bardejovských Kúpeľoch, v areáli pri kúpeľnej kolonáde, čaká návštevníkov tradičné podujatie nazvané ,,Kúpeľná dychovka spojená s ochutnávkou pív.“ Vstup je možný pre osoby v režime OTP –kompletne očkovaní, testovaní, alebo s prekonaným covid ochorením.

 3. Hráči pokeru a návštěvníci kasin najdou vše na jednom místě v nové aplikaciDetail

  Mobilní aplikace My Casino Hub je databáze kasin, pokerových heren a eventů, která vám umožní najít všechny potřebné informace na jednom místě.

 4. Vychádza knižný triler #Budinka. Útočí najmä na mladú facebookovú generáciu Detail

  Na pulty kníhkupectiev sa dostáva slovenská knižná novinka #Budinka. Za nenápadným názvom, ktorý bol autorovým zámerom, sa ukrýva pomenovanie zabudnutej obce pod lesom. Zrejme o nej čitatelia nikdy nepočuli. Rovnako tak neznámym pojmom je aj v knihe, až do chvíle, než sa z nej stane takzvaný hashtag na sociálnych sieťach. Heslo s mriežkou na začiatku, ktoré poprepája všetok jeho výskyt pod jeden odkaz. Miestami príliš temný až absurdný príbeh pritom vôbec nemusí byť fikciou. Keďže sa autor inšpiroval skutočnými ľuďmi, ich poruchami, ako aj prostredím na sociálnych sieťach, pospájať rôzne prvky do jedného knižného príbehu už nebolo ťažké.

 5. Starožitné šperky – dodají vám punc výjimečnostiDetail

  Víte, že módní návrháři se často inspirují minulostí, například divokými padesátými léty minulého století nebo obdobím swingu ve dvacátých a třicátých letech? A viděli jste už starožitné šperky z této doby?

 6. Lázně Luhačovice si zamilujeteDetail

  Zamysleli jste se někdy nad tím,proč právě Lázně Luhačovice patří mezi nejoblíbenějšíčeské lázně? Proč je milují stovky nemocných i zdravých lidí, kteří se sem opakovaně vrací a nedají na ně dopustit? Luhačovice to není jen malebné městečko– to je i pocit, pohoda, vztah, příroda, historie, kultura a v neposlední řadě lidi. Snad nejblíže mají k vyjádření nepopsatelných pocitů slova „genius loci“. Duch místa, jeho kouzlo, atmosféra. Souhrn věcí hmatatelných i nehmotných.

 7. Lázně Luhačovice si zamilujeteDetail

  Zamysleli jste se někdy nad tím,proč právě Lázně Luhačovice patří mezi nejoblíbenějšíčeské lázně? Proč je milují stovky nemocných i zdravých lidí, kteří se sem opakovaně vrací a nedají na ně dopustit? Luhačovice to není jen malebné městečko– to je i pocit, pohoda, vztah, příroda, historie, kultura a v neposlední řadě lidi. Snad nejblíže mají k vyjádření nepopsatelných pocitů slova „genius loci“. Duch místa, jeho kouzlo, atmosféra. Souhrn věcí hmatatelných i nehmotných.

 8. Vinárstvo ELESKO ponúka originálnu podobu firemných aktivítDetail

  Firemné aktivitymôžu mať rôzne podoby. Jednu z najoriginálnejších ponúka spoločnosť ELESKO, a. s. V rámci teambuildingu ponúka majstrovské sceľovanie vín - firemné cuvée. Teambuilding je aktivita, ktorá sceľuje kolektív a rámci netradičného od firmy ELESKO je na jeho konci vlastné cuvée zákazníka. Cuvée je slovo francúzskeho pôvodu - označuje víno, ktoré vzniklo zmiešaním dvoch, alebo viacerých druhov vín.

 9. Filmová databáze div.czDetail

 10. Přerovští hokejisté uvařili fanouškům vlastní pivoDetail

  Speciální dárek si pro své fanoušky připravili hokejisté HC ZUBR Přerov společně s pivovarem Zubr. V úterý 19. července uvařili hokejisté, pod odborným dohledem sládkové pivovaru Nataši Rouskové, speciální várku extra hořké desítky. Ta se bude čepovat na prvním domácím zápase nové hokejové sezóny, tedy již 9. září.

 11. Pronájem skákacího hradu poptávejte u profesionálů ze zábavní agenturyDetail

  Bez skákacího neboli nafukovacího hradu se neobejde žádná zábavná akce, která počítá s těmi nejmenšími. Pro děti jsou skákací hrady mimořádným zážitkem, kterému se jen těžko vyrovnávají další atrakce. Ve skákacím hradu se může naráz vydovádět spousta dětí, skákací hrady hrají všemi barvami a prolézání jejich zákoutími je pro děti velmi vzrušující a příjemně unavující.

 12. 15. výročí vydání MMO hry World War II OnlineDetail

  6. června uplyne 15 let od vydání MMO válečné hry World War II Online - Battleground Europe.

 13. Seznamte se blíže s islámemDetail

  Přednáška a diskuse o islámu v libereckém Centru Generace nabídne 12. března 2016 základní informace o vzniku, historii i obsahu tohoto náboženství. Kvalifikovaným průvodcem bude chirurg MUDr. Marcel Hájek, který v islámském světě strávil několik let života a islám studoval v irácké Basře. Bonusem je jeho osobní zkušenost i praktické rady, jak islámu rozumět. Autentické setkání nabízí jiný úhel pohledu a jedinečnou příležitost prozkoumat stereotypy a předsudky týkající se islámu i lidí přicházejících z islámského světa.

 14. Nepropásněte first minute pobyty se slevou až 20 % v Lázních Luhačovice na rok 2016Detail

 15. Nakupte dětské kočárky známých značekDetail

 16. Herniště.cz - magazín o nejlepších hrách F2P na internetuDetail

 17. Kúpele Luhačovice za prvý polrok navštívilo o dve tretiny Slovákov viac ako vlani Detail

 18. Poznávací zájezdy NorskoDetail

  Poznávací zájezdy za památkami UNESCO, krásnou přírodou, uměním a kulturou. GEOPS CK předkládá široký výběr zájezdů do evropských zemí (zejména Francie, Itálie, Maďarsko, Slovinsko, Polsko, dále Velká Británie, Španělsko).

 19. NaTrampolinu.cz - vše pro pohyb a zábavu dětí i dospělýchDetail

 20. Trávení volného časuDetail

 21. Mikromagie mezi hostyDetail

 22. Tónování autoskel Hradec KrálovéDetail

 23. Robo rybka, nejlevnější hračky Detail

 24. Ateliér StojanDetail

  Výtvarné centrum STOJAN bylo založeno s vizí poskytnout malým a velkým umělcům možnost relaxace aktivní výtvarnou činností.

 25. Ateliér StojanDetail

  Výtvarné centrum STOJAN bylo založeno s vizí poskytnout malým a velkým umělcům možnost relaxace aktivní výtvarnou činností.

 26. Najmout si profi fotografa nebo amatéra?Detail

  Toto téma je omíláno na různých svatebních fórech pořád dokola. A vždy z tohoto souboje vychází jako vítěz fotograf profesionál. Proč? Nejprve se podíváme na výhody fotografa amatéra. Největš výhodou je bezesporu cena.

 27. Svatební bublifuk – romantika i zábava na svatběDetail

  Chystáte svatbu a chcete zaujmout hosty něčím netradičním? Chcete zabavit děti a přitom mít nádherné svatební fotografie? Právě pro vás jsou určeny svatební bublifuky. Ty mohou být využity jako náhrada za házení rýže – pro zajištění bohatství a plodnosti novomanželů postačí pár zrnek. Rýže je sice klasika, ale komu se chce vysypávat zrnka z kapes, všech záhybů na svatebních šatech a vybírat je ze složitých účesů? To se vám s bublinami nestane. Navíc jsou svatební bublifuky naplněny speciální tekutinou, která vytváří suché bubliny – ty nezanechají skvrny na šatech a vy nebudete mát problémy s jejich odstraňováním.

 28. Jak vybrat RC model letadlaDetail

 29. Puzzle z fotkyDetail

  Věnovat fotografii vnoučat prarodičům jako dárek je milé gesto, které ale vypadá trochu lacině. Chcete-li je skutečně potěšit a přitom také zabavit, vytvořte pro ně puzzle z fotky. Stačí jen vybrat tu správnou fotografii, počet dílků a vhodnou krabičku. Během jednoho týdne obdržíte hotové fotopuzzle, ke kterým můžete objednat i rámeček.

 30. HoupačkaDetail

 31. << < 1 2 3 > >>