Přidat článek

PR články Lékaři

Úvodní stránka » Lékaři

  << < 1 > >>
 1. Zářivě bílý úsměvDetail

 2. Léčba akné – jak se dostat k jádru problému?Detail

  Akné dokáže člověka pěkně potrápit – a nejen mladého. O to otravnější tento nevzhledný problém je, o co jsme starší. Ale nejde jen o samotné pupínky. Pokud je problém s akné dlouhodobějšího rázu, často za sebou zanechává stopy ve formě nevzhledných jizviček. Naštěstí už nemusíme být pouhou obětí. Můžeme s akné úspěšně bojovat. Chcete i vy čistou a krásnou pleť?

 3. Hyperhidróza – problém mnohých z vásDetail

  Nadměrné pocení. Ti šťastnější jej vyřeší deodoranty, ale často se jedná o zásadnější problém, který může člověka pěkně trápit. Co kdybychom vám řekli, že se jej celkem jednoduše můžete zbavit? Už žádné trapné pocity, žádné ukrývání propocených košil a stres? Představte si, že by vaše tvorba potu ze dne na den zkrátka nadobro ustala. Není třeba ji jen maskovat – ona zkrátka zmizí. Ano, i to se může stát.

 4. Strie po porodu – umíme vám pomoci laseremDetail

  Těhotenství je nádherná doba pro nastávající maminku – a velmi náročná pro její tělo. Strie jsou téměř stejně častým projevem těhotenství jako narození miminka. Naštěstí se už ale dnes nemusíme podřídit těmto souvisejícím projevům. Strie nemusí být dalším přírůstkem do rodiny. Od toho jsou lasery – a možná se budete divit jak jednoduché, rychlé a bezpečné vlastně jsou.

 5. „Lékařem či veterinářem“ snadno a rychle. A co dál?Detail

 6. Hydepark Dent Detail

 7. Dokonalý úsměv zajistí návštěva zubního specialistyDetail

  Toužíte po dokonalém úsměvu a po zářivě bílých zubech? Než spoléhat na metody domácího bělení zubů, které většinou nejsou příliš efektivní, je lepší navštívit specializované pracoviště dentální hygieny, kde vám zubí vybělí účinnou a šetrnou metodou. Díky bílým zubům se budete mnohem raději usmívat a také lépe zapůsobíte na své okolí.

 8. TONDACH: Pri výbere škridly rozhoduje cena a kvalitaDetail

 9. Operace prsouDetail

  Operace prsou patří mezi oblíbené plastické operace. Zejména zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů se řadí mezi nejčastěji prováděné výkony plastické chirurgie vůbec.

 10. Pacienti o sebe mohou pečovat i onlineDetail

  Online dnes člověk zvládá realizovat a zařídit velké množství každodenních úkonů. A může se s připojením na internet postarat i o své zdraví. Tuto službu mu nabízí tzv. online ambulance. Může si diagnostikovat své onemocnění nebo hledat v encyklopedii.

 11. Nemáte čas chodit s tlakem či srdcem pravidelně k lékaři? Monitorujte se sami doma!Detail

  Lidé s vysokým krevním tlakem, vyšší hladinou cukru v krvi nebo poruchou činnosti srdce obvykle tráví celé hodiny na pravidelných lékařských prohlídkách. Málokdo z nich však ví, že se díky novým technologiím mohou této nepříjemnosti vyhnout. Pacientům jsou totiž k dispozici přístroje, které kontrolu provedou za lékaře, a to z pohodlí domova nemocného. V tomto článku objasníme, o jaké přístroje se jedná a kolik jejich použití stojí.

 12. Moje ambulance má již 110 tisíc klientů. Registrují se také onlineDetail

  Největší síť praktických lékařů v ČR Moje ambulance má již přes 110 tisíc klientů. Více než 20 000 z nich se registrovalo online.

 13. Pacienti mohou pohlídat své srdce bez doktora, sportovci si obléknou speciálního tričkoDetail

  Telemedicína si již na českém poli postupně vydobíjí své místo a je tak čím dál více běžné, že jednotliví pacienti zajímající se o své zdraví využívají jednotlivých takzvaně dálkových služeb. Možností mají hned několik, mezi nejčastěji mapované a monitorované životní orgány patří zejména srdce. Kontrolují je například za pomoci EKG holteru, epizodního záznamníku či dokonce speciálního trička.

 14. Online objednávky k lékařům i do nemocnic se stávají běžnou rutinouDetail

  S rozvojem a rozšiřováním informačních technologií se objevuje stále více možností, jak jsou tyto technologie využívány ke zjednodušení komunikace zdravotnických zařízení s veřejností a zjištění co možná maximální edukace a komfortu pacientů. Objevují se novinky jako například on-line objednávání a on-line konzultace či vylepšené webové stránky nemocnic i jednotlivých ambulantních lékařů.

 15. Elektronická výhoda pro pacienty: emailDetail

  Nové aktualizace zdravotnických softwarů se zaměřily na emailovou komunikaci, umožňují lékařům vystavovat a zasílat pacientům recepty e-mailem, bez jejich osobní návštěvy v ambulanci. Zároveň mají lékaři například možnost zaslat SMS zprávu pacientům přímo z elektronického diáře v systému. Tyto inovace zjednodušují práci lékařům a zdravotnickému personálu, zároveň zvyšují komfort pacientům.

 16. Zdravotnictví s mobilním telefonem v ruceDetail

  mHealth neboli mobilní zdravotnictví dokáže ušetřit spoustu času i práce nejen jednotlivým lékařům a zdravotnickým zařízením, ale i samotným pacientům. Co je vlastně dnes všechno možné na dálku s mobilním telefonem v ruce?

 17. Co budou znamenat povinné eRecepty pro české pacientyDetail

  Poslanecká sněmovna schválila v polovině prosince novelu zákona o léčivech, která zavádí i povinné využívání elektronických receptů, a to od roku 2015. Výjimkou budou jen akutní případy. Původně technická norma má údajně hlavně ochránit české pacienty před padělky léků. Důvodem realizace je však i úspora financí ze státního rozpočtu. Co pacientům vlastně e-recepty přinesou – výhody, nebo naopak nové starosti?

 18. Zvětšení prsou, český folklór!Detail

  Zvětšení prsou je podle nejnovějšího průzkumu stále nejžádanější plastickou operací u nás. Podle 45 dotázaných chirurgů se jedná hlavně o mladé ženy.

 19. Spravná volba kliniky plastické chirurgie!Detail

  Toužíte po plastické operaci, ale bojíte se, že Vaše operace dopadne špatně? Máte strach z odfláklé práce či z výběru nekvalitní kliniky, která Vám může uškodit.

 20. Liposukce ? vytvarujte svou postavu!Detail

  Toužíte po krásné postavě, cvičíte, jíte zdravě a stále nedosahujete výsledků, po kterých toužíte? Ukládá se Vám tuk v problémových partiích? Liposukce je úžasným řešením.

 21. Plastická chirurgie? Vybírejte poctivě!Detail

  Nastal čas kdy se plastická chirurgie stala prakticky všední záležitostí. Paralelně s tím však vznikají nepoctivý operatéři a na povrch se dostávají případy, z kterých mrazí v zádech. Čtěte více.

 22. Estetické zákroky pro muže!Detail

  Plastická chirurgie už dávno není výhradní službou pro ženy jako tomu bylo například před 10 lety. Každým rokem stále více mužů podstupuje nejrůznější zákroky z oblasti estetické chirurgie.

 23. ČR je místem pro plastické operace!Detail

  Česká republika se opravdu stává místem pro realizaci plastických operací. Chcete vědět z jakých důvodů? Dozvíte se spoustu zajímavých informací.

 24. Lékařské potřebyDetail

  Lékařské potřeby jsou určené především pro profesionály v oboru lékařství. Jsou to nejrůznější přístroje, které jsou nezbytné pro vykonávání lékařské profese.

 25. Homeopatická poradna, homeopat - Mgr.Lenka SzopováDetail

  Nabízím pomoc v léčbě chronických nemocí. Přijímám pacienty z celé České republiky. Působím v homeopatické poradně v Ostravě a Havířově.

 26. Nejžádanější plastické operace?Detail

  21. století je plné nových objevů, nových trendů, ale především znamená vysoké tempo člověka s vysokými nároky na zachování životní úrovně. Díky rychlému životu však přicházíme o to nejcennější, o naše mládí.

 27. Plastická chirurgie není jen o kráse!Detail

  Podle celé řady dotázaných občanů všech zemí po celém světě se dozvíte názor, že plastická chirurgie je pouhou výsadou zbohatlých celebrit, metrosexuálů či lidí, kteří jsou posedlí svým tělem. Opak je pravdou, plastická chirurgie nabízí mnohem širší spektrum využití.

 28. Levné a kvalitní kliky ke dveřím a dveřní kováníDetail

  Chcete renovovat Vaše stávající dveře, vrata či brány? Anebo si pořizujete dveře zcela nové? Potom rozhodně pro ně budete potřebovat kvalitní a přitom levné kliky ke dveřím či dveřní kování, které Vám dodá společnost Metalia Architekt Partner s.r.o., expert na kliky ke dveřím, mosazné kování, bezpečnostní kování, madla i bezpečnostní zámky.

 29. << < 1 > >>