Přidat článek

PR články Lékárny

Úvodní stránka » Lékárny

  << < 1 > >>
 1. Doplňky stravy – praktičtí pomocníci pro život!Detail

  Každý z nás moc dobře ví, že v dnešním uspěchaném světě není moc času chodit po obchodech a nakupovat vždy čerstvé ovoce a zeleninu, navíc určitě nedokážete dát svému tělu natolik vitamínů kolik potřebuje. Dnešní doba je doba stresu a spěchu a lidé na sebe nemají tolik času.

 2. Léky na bolest v krku jsou první záchranaDetail

  Blíží se zima a tím se kolem nás začínají vyskytovat více a více různé bacily. Nejčastěji to odnášíme rýmou a nebo bolestí v krku. Jakmile nás začne bolet v krku, první věc, co uděláme je, že si uvaříme horký čaj, abychom se zahřáli a i proto, že to říkávali babičky.

 3. Nový trend internetu představují online lékárny!Detail

  Internet je hitem dnešní doby a stále více lidí ho využívá také v oblasti nákupu. Za prvé je nakupování na internetu levnější, je přístupné prakticky pro každého, kdo má k internetu přístup ale hlavně Vám ušetří mnoho času a starostí. Vybranou věc si objednáte pěkně v klidu domova a nemusíte se stresovat tím, že pro vybraný produkt pojedete několik kilometrů a ve finále zjistíte, že ho v obchodě ani nemají.

 4. Široká nabídka zdravotnických pomůcek!Detail

  Zdravotnické pomůcky najdete snad v každé domácnosti. Nejčastěji je pořizujeme v lékarně. Pokud už Vás ale nebaví dlouhé čekání ve frontě či přeplněné lékarně začněte objednávat zdravotnické pomůcky z pohodlí Vašeho domova.

 5. Posilte svoji imunitu s doplňky stravy!Detail

  Ač žijeme v uspěchané době a naše stravovací návyky jsou horší a horší, měli bychom si udělat čas pravidelnou stravu. Mnoho lidí, ale toto nedodržuje, stravuje se „za pochodu“ a nejraději jídlem z rychlého občerstveni. Přitom bychom měli jíst v klidu a také alespoň jednou denně si dát teplé jídlo. Jenže někdy to občas nejde a na jídlo kolikrát úplně zapomeneme, proto pro Vás v naší lékárně máme nabídku doplňků stravy, které Vám chybějící vitamíny skvěle nahradí.

 6. Navštivte novou online lékárnu a využijte spousty skvělých výhod !Detail

  Moc rádi bychom Vám představili novou online lékárnu, která je pro Vás připravená neustále, kdy budete cokoliv potřebovat. Navíc Vás určitě potěší její široká nabídka léků a doplňků stravy, které Vám zaručeně pomohou, když Vám nebude nejlépe. Výhodou je, že online lékárna je pro k dispozici neustále a Vy si tak můžete být jistí tím, že pokud byste nešťastně onemocněl, což je v tomto období dost pravděpodobné, nebudete moci chodit mezi přeplnění lékárny dalších nemocných lidí, ale z klidu Vašeho domova si můžete objednat léky, které Vás v nepříjemné situaci postaví na nohy a Vy se tak budete moci cítit zase jako rybička!

 7. Jen online lékárna Vám toho nabídne víc! Přesvědčte se sami !Detail

  Rádi bychom Vám představili online lékárnu, která je pro Vás připravená neustále, kdy budete cokoliv potřebovat. Navíc Vás určitě potěší její široká nabídka léků a doplňků stravy, které Vám zaručeně pomohou, když Vám nebude nejlépe.

 8. Výhodné ceny léků na chřipku, nachlazení a kašel !Detail

  Nastane nám brzy podzim, který přináší spoustu výkyvů počasí. To jistě každý zná, má to však také vliv na naše zdraví. Aktuálně spousta lidí je nachlazených díky těmto změnám počasí nebo podceňují to, jak se oblékají a tím pak zbytečně nastydnou. Připravili jsme pro Vás kategorii chřipka, nachlazení,kašel, ve které najdete známé osvědčené léky, které Vám ve chvíli, kdy jste oslabeni nemocí, nejvíce pomohou.

 9. Spustili jsme online lékárnu | SOS lékárnaDetail

  Online SOS lékárna je kvalitní a ověřenou lékárnou na našem trhu. Lékárna plní funkci internetové lékárny s akčními cenami, slevovým a bonusovým programem.

 10. Trpíte poruchami erekce? Máme řešení!Detail

 11. White pearl - bělící gel + online lékárnaDetail

  Profesionální stomatologický bělící gel pro domácí použití přesouvá stomatologické bělení zubů do pohodlí domova. Bělení zubů je identické se stomatologickým bělením, neboť je prováděno při nezměněné kvalitě a způsobu užití. Navíc vaše zuby vybělí a posílí, protože obsahuje vysoký podíl fluoridů, které posilují bělený chrup a tím aktivně chrání zubní sklovinu.

 12. Minapent se šalvějí informace, diskuse a lékárna onlineDetail

  Popis Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria. Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent® vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na předcházení a zmírnění všech obtíží v období klimakteria.

 13. Lékárna Vyškov nabízí veškerý sortiment levněDetail

  Hledáte levnou lékárnu? Rádi byste získali veškeré zboží nejen ve špičkové kvalitě, ale také za příjemné ceny? Lékárna Vyškov Vám nabízí své služby. Obraťte se s důvěrou na naši internetovou prodejnu a získejte volně prodejné léky, čaje, dětskou kosmetiku, homeopatika a veškerý další sortiment za skvělé ceny. U nás nakoupíte mnohem levněji než v klasické lékárně, proto neváhejte a navštivte internetovou lékárnu Vyškov právě teď!

 14. ChřipkaDetail

  Ráno Vám bylo dobře a odpoledne již ne? Nejspíše Vás zchvátila chřipka. Virové onemocnění chřipka začíná velmi rychle, bez varování, protože má velmi krátkou inkubační dobu ( 18 – 24h ). I když k šíření chřipky dochází kapénkovou infekcí, rýma a kašel nepatří mezi prvními a hlavními příznaky onemocnění chřipka. Právě vysoká teplota doprovázená zimnicí a třesavkou a bolesti hlavy a svalů jsou příznaky, že jste onemocněli virovým onemocněním chřipka.

 15. Lékárna onlineDetail

  Lékárna online Manitera nabízí léky a kosmetiku se slevou až 75% a dopravou zdarma. Ke každé objednávce dárek zdarma. Obchodní společnost Manitera.cz se zabývá prodejem léků a kosmetiky již od roku 1995. Za tu dobu jsme již obsloužili deseti tisíce spokojených zákazníků, kteří v online lékárně objevili poctivý přístup. Naši lékárníci z online lékárny Manitera jsou Vám k dispozici na telefonu 354 595 087 a rádi Vám pomohou najít nejvhodnější léky pro Vaše zdravotní potíže. Vybírejte a nakupujte v naší online lékárně volně dostupné produkty pro Vaše zdraví a krásu. Věříme, že si u nás vybere každý.

 16. << < 1 > >>