Přidat článek

PR články Počítače

Úvodní stránka » Počítače

  << < 1 2 > >>
 1. GOOGLE DATA a SEODetail

 2. Tvorba web stránek ZlínDetail

 3. Tvorba web stránek ZlínDetail

 4. Tvorba web stránek ZlínDetail

 5. Zřiďte si levné volání se službou VoIPDetail

  Účelná služba pro ty zájemce, kteří baží mít levné volání s nízkými výdaji, to je přesně VoIP.

 6. Tvorba webových aplikací, které zefektivní váš byznysDetail

  Jaké jsou základní vlastnosti webových aplikací od nás? Stabilní a kvalitní kód. Při tvorbě každé aplikace totiž myslíme na to, aby se dala volně rozšiřovat. Samozřejmostí je garance a nonstop servis. Tvorba webových aplikací nás baví. Naše appky jsou jednoduché, srozumitelné, uživatelsky přívětivé rychlé a kompatibilní se všemi moderními webovými prohlížeči na všech zařízeních.

 7. Náplne do tlačiarne v Trnave!Detail

  Majte svoj tovar u Vás do 3 hodín!

 8. Ako si vybrať tlačiareň podľa nákladov na tlačDetail

 9. MMO hry onlina a zdarma Detail

 10. HSI nově poskytuje data katastru nemovitostíDetail

 11. Xbox One recenzeDetail

  Recenze konzole Xbox One. Recenze, kompletní seznam her, videa a kde koupit Xbox One nejlevněji.

 12. Androidtip.cz - Herní tipy pro tvůj androidDetail

  Nový internetový magazín pro hráče her na platformě Android. Nejlepší recenze najdete na www.androidtip.cz

 13. Unicorn Systems nasadil informační systém pro situační zpravodajství ve společnosti ČEPSDetail

  Softwarová společnost Unicorn Systems úspěšně nasadila Situační Geoprostorový Systém (SGS) ve společnosti ČEPS a.s., provozovateli české energetické přenosové soustavy. Nově nasazený systém slouží pro podporu dispečerského řízení kritické infrastruktury elektrizační soustavy.

 14. UNICORN CERTIFIKUJE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČMSS K PRODEJI PENZIJNÍCH PRODUKTŮ TZV. DRUHÉHO PILÍŘE PENZIJNÍHO SYSTÉMUDetail

 15. Lepší uplatnění? Rekvalifikujte se!Detail

  Sehnat práci není v dnešní době úplně jednoduché. A proto společnost NICOM nabízí pestrou škálu rekvalifikačních kurzů a poradenství.

 16. Televizi můžete sledovat i přes internetDetail

  Věděli jste, že na televizi nemusíte koukat jen prostřednictvím televizní obrazovky? Internet vám umožňuje sledovat TV online přes počítač.

 17. Allianz pojišťovna má otestované penzijní prodejceDetail

  Allianz pojišťovna řádně vyškolila síť svých obchodních partnerů na nové penzijní produkty, které od letošního roku zavedl zákon o doplňkovém penzijním pojištění. Jako jedna z prvních pojišťoven na trhu je tak připravena poskytovat svým zákazníkům bezpečné spoření na penzi ve II. pilíři podle nové penzijní reformy. Školení a testování pro 3200 obchodních partnerů Allianz pojišťovny zajistila společnost Unicorn Systems.

 18. Unicorn Systems a Pentaho uzavřely partnerství v poskytování Business AnalyticsDetail

  Softwarová společnost Unicorn Systems se stala oficiálním partnerem americké společnosti Pentaho a nabídne svým klientům certifikovaná řešení v oblasti Business Analytics postavená na komerční opensource platformě Pentaho.

 19. Historicky nejúspěšnější rok pro UnicornDetail

  Skupina společností Unicorn, poskytující komplexní služby v oblasti informačních technologií, dosáhla v roce 2012 obratu 1,422 miliard Kč. Jedná se o nejlepší výsledek v její více než dvacetileté historii. Počet zaměstnanců skupiny, do níž patří společnosti Unicorn Systems, Unicorn Universe a Unicorn College, byl v minulém roce 941.

 20. Financování It a kancelářské technikyDetail

 21. Servis notebooků Karlovy Vary provádí kvalitní opravy a profesionální servisDetail

  Profesionální opravy notebooků, kvalitní opravy notebooků a spolehlivé náhradní díly pro notebooky nabízí prověřený západočeský Servis notebooků Karlovy Vary.

 22. Nejlepší partneři QI byli ocenění na společném setkáníDetail

  Kurdějov – Partnerská síť společnosti DC Concept a.s. se setkala nad zhodnocením uplynulého roku 2011 v Kurdějově. Setkání se neslo v duchu pozitivních výsledků předchozího roku a rozšiřování partnerské sítě o nové členy.

 23. Servis počítačů Uherské Hradiště Detail

  Počítač dnes patří k věcem, které naprosto běžně používáme při každodenní činnosti. Umí s ním zacházet už i malé děti a dospělí ho denně využívají ať už při práci nebo ve svém volném čase. Bez tohoto přístroje se v současnosti neobejdou ani studenti na středních či vysokých školách, kde veškeré registrace, tvorba rozvrhů a přihlašování na zkoušky probíhá prostřednictvím internetu. Dá se říct, že počítač je dnes naším velkým pomocníkem a pokud se nám porouchá, může nám to způsobit nemalé potíže.

 24. NAPROGRAMUJEME VÁŠ WEB NA ÚSPĚCHDetail

  Oslovit vyhledavače, aby posunuly vaše stránky blíže k uživatelům je něco jako alchymie. Lidé ve web-way.cz tuto alchymii ovládají perfektně a naprogramujeme vše tak, abyste nezůstali pozadu za vaší konkurencí.

 25. POMŮŽEME VÁM NASTARTOVAT VAŠE TRŽBY NA INTERNETUDetail

  Z malých krámků na vesnici se stávají uznávané eshopy v rámci celé republiky. Tvorba internetového obchodu je jedna z našich domén. Zabýváme se tím již několik let a můžeme vám v této oblasti nabídnout jak tvorbu internetového obchodu, pronájem eshopu i poradenství v této oblasti.

 26. CO VLASTNĚ CHCETE, ABY VÁŠ WEB DĚLAL?Detail

  Tvorba webu je specializovaná činnost, která má dosáhnout určitého cíle. Často se říká, že dobrá webová stránka má být jako dobrá reklama. Zákazníka či potencionálního klienta musí zaujmout a přimět k nějaké akci. Proto si dopředu rozmyslete, co by měla vaše stránka umět. Dobrá webová stránka může přimět návštěvníka k nějaké akci, například koupit si zboží. Ale může také s návštěvníkem komunikovat a předat mu informaci nebo nějakou informaci získat.

 27. Systém DMT v11Detail

  DMT je aplikační nadstavba prostředí MicroStation V8, která poskytuje základní prostředky pro digitální modelování terénu.

 28. Proč využívat vzdálený přístupDetail

  Určitě každý kdo pracuje na počítači zná ten moment, kdy potřebuje přístup ke svým datům, ale nenachází se při něm. Tento problém řeší vzdálený přístup. Díky němu máte přístup ke svým datům a aplikacím kdykoli a kdekoli. Pro firmy je skvělé, že při této formě zprávy kanceláře jim odpadá nutnost stále aktualizovat software a nainstalovávat aplikace na každý počítač samostatně

 29. Buďte připravení na katastrofuDetail

  Máte dostatočne zálohované své data? Pozrite se s nami,jako je to správne.

 30. Nevíte vhodnou doménu? Využijte PoradceDoménDetail

  Nový web zabývající se poradenstvým v oblasti domén.

 31. << < 1 2 > >>