Přidat článek

PR články Řemeslníci

Úvodní stránka » Řemeslníci

  << < 1 2 3 > >>
 1. Kdo je stavební dozor a kdy ho potřebuji?Detail

  Kdo je stavební dozor? Potřebujete vůbec stavební dozor? Co stavební dozor zařizuje a s čím Vám pomůže? Na tyto a další otázky naleznete odpověď v tomto článku.

 2. Respirátory pro každou dílnuDetail

  Trávíte rádi volný čas v dílně? Nepodceňujte prašnost a nebezpečné částice ve vzduchu! Vdechujete jich víc, než si myslíte. Pořiďte si kvalitní respirátor a chraňte svoje zdraví!

 3. Hru o tróny si môžete zahrať aj doma - s mečmi z Interierkovu Handlová Detail

  Túžili ste niekedy byť pánom šermu a železného šarmu, bojovníkom tasiacim meč, dýku, nôž? Chceli byť ako kráľ Artuš a vlastniť bájny Excalibur, alebo byť jedným z jeho rytierov a mať Lancelotov, či Avalonov meč? A čo tak meč Vinkingov? Alebo sa vám páči výzdoba stien v štýle stredoveku? Konečne si môžete splniť svoj sen, alebo ho splniť niekomu inému exkluzívnym darčekom. V Interkove Handlová vám takýto meč zhotovia v tamojšom umeleckom kováčstve Jána Kanianskeho. Okrem toho vám ukujú aj ďalšie originálne umelecko-remeselné výrobky podľa želania do interiéru i exteriéru.

 4. zemní práceDetail

  Zemní práce,výkopové práce

 5. Máte hrůzu z prací ve výškách? S pracovní plošinou je to hračka!Detail

  Sháníte profesionální zařízení, které bude spolehlivé a usnadní Vám práci ve výškách? Pracovní plošiny mají díky širokému zastoupení řešení pro každého.

 6. Pronájem vysokozdvižné plošiny po celé ČRDetail

  Pokud se Vám nedostává výběr typů stavebních strojů a manipulační techniky nebo dokonce určité kusy jsou zabrány na dlouhou dobu dopředu, obraťte se na pracovní plošiny v okrese Tábor.

 7. Stěhování firem na klíč – ušetří čas i starostiDetail

  Máte před sebou stěhování podniku? Obraťte se na profesionály, kteří si poradí se stěhováním firem, strojů i těžkých břemen.

 8. Moderní obklady a dlažba, aneb Rekontruujeme koupelnu Detail

  Zařizujete si koupelnu nebo třeba jenom rekonstruujete tu stávající? Potom zcela jistě potřebujete ideální obklady, které by vaší koupelně slušely a zároveň se vám líbily.

 9. Jak zvládnout stěhování prosperující firmy?Detail

  Stěhování firmy, která vlastní řadu výrobních linek a strojů, je velmi zásadní věc zvláště, pokud nechcete přerušit provoz.

 10. 3 zásady pro klidné stěhováníDetail

  Stěhování České Budějovice Vám nabízí snadné přestěhování odkudkoliv a kamkoliv. Nabízí rychlé, bezpečné služby nejen pro domácnosti, ale i firmy.

 11. Nepodceňujte nutnost opravy balkónů bytových domůDetail

  Řada majitelů starších bytových domů uvažuje o zateplení svého domu. Řešení nové fasády se zateplením by měla předcházet generální oprava balkónů a lodžií.

 12. KaiVac důsledně odstraňuje nečistotyDetail

  Špinavé a nehygienické toalety jsou vždy terčem stížností na nedokonalý úklid v budovách. Jedná se často o zdravotně rizikové prostory, které ohrožují všechny osoby, jež se v budově pohybují.

 13. Hodinový manžel z PrahyDetail

 14. zemní práce praha,výkopové práce prahaDetail

 15. Hydroizolace plochých střech není neřešitelným problémem.Detail

  Většina panelových domů a hal s plochou střechou postavených před několika desítkami let se potýká s problémem špatné hydroizolace.

 16. zemní práce,výkopové práceDetail

 17. zemní práce,výkopové práceDetail

 18. Malá domácí ostrovní elektrárnaDetail

  Solární fotovoltaické panely, základ kompletu malá domácí solární elektrárna. Lze doplnit o větrný generátor, což je větrná turbína a její účel je elektrická energie z větru, když nevyrábí Fotovoltaická elektrárna. Je to plnohodnotná domácí mikroelektrárna.

 19. Rekonstrukce rodinného domuDetail

  Starší domy již nesplňují požadavky na moderní bydlení ani požadavky na izolace a zateplení. Řešením je rekonstrukce domu.

 20. Betonový povrch součástí moderní architekturyDetail

  Novinkou na trhu je inovativní kompozitní materiál exkluzivně vyvinutý k vytváření povrchů betonového vzhledu - MALDECORBETON.

 21. Opět zahájeno podávání žádostí v programu Nová zelená úsporámDetail

  Vlastníci rodinných domů mohou od dubna 2014 opět žádat dotace na snížení energetické náročnosti rodinných domů a výstavbu nízkoenergetických domů.

 22. Rustikální kuchyněDetail

  Rustikální kuchyně

 23. Interiérové dvere do vášho bytu i domuDetail

  Interiérové dvere ako estetický a aj praktický doplnok vášho interiéru. Dvere do domu aj bytu na mieru presne podľa požiadaviek zákazníkov. Dvere firmy Drevito sú tou správnou voľbou pre vás.

 24. Interiérové dvere do vášho bytu i domuDetail

  Interiérové dvere ako estetický a aj praktický doplnok vášho interiéru. Dvere do domu aj bytu na mieru presne podľa požiadaviek zákazníkov. Dvere firmy Drevito sú tou správnou voľbou pre vás.

 25. Dámske a pánske kožené náramky-Lena designDetail

  Dámske náramky a pánske náramky z prírodných materiálov. Kožené náramky pre vaše ruky.

 26. Tepelná čerpadla u násDetail

 27. Mytí oken s čištěním koberců v PrazeDetail

  Máte rádi úklid? Asi jako většina lidí i možná vy nespatřujete v úklidu své naplnění a všechno to děláte jen proto, že máte rádi čisto a neradi se díváte na zaprášené police, zamaštěnou plotnu a nečistou podlahu. Jenže takový, i běžný úklid vám vezme nejen spoustu času, ale i energie. A když se k tomu přidá úklid vašich kanceláří, již vám nezbude čas na nic jiného.

 28. Rekonstrukce budov – jak na to?Detail

  Pro rekonstrukci objektu, jehož jsme majiteli, se rozhodujeme v případě, že chceme modernější bydlení nebo že požadujeme zvětšit či zlepšit funkci nemovitosti.

 29. Malíři pokojů PrahaDetail

  Malíři pokojú Praha

 30. Sanace zdiva a zednické práceDetail

 31. << < 1 2 3 > >>