Přidat článek

PR články Restaurace

Úvodní stránka » Restaurace

  << < 1 > >>
 1. Data z EET budou v bezpečíDetail

  Řada podnikatelů má obavy, že data z elektronické evidence tržeb bude moci někdo zneužít a že se stát stává tzv. Velkým bratrem, který chce mít o každém stále více informací.

 2. Podnikatelé, zabývejte se řešením EET včasDetail

  První skupina podnikatelů bude muset své tržby evidovat již od 1. prosince letošního roku. Elektronická evidence tržeb se bude nejprve týkat provozovatelů stravovacích a ubytovacích zařízení.

 3. Gurmánsky raj v APHRODITE PALACE v Rajeckých TepliciachDetail

 4. gastro zariadeniaDetail

  Gastro zariadenia, zariadenie gastro, gastronomické zariadenia, zariadenia pre gastronómiu, gastrotechnológie, technologické vybavenie gastroprevádzok, gastrozariadenia,

 5. Varná zařízení nakupujte na Gastrorex.czDetail

  Varná zařízení v profesionální kuchyni slouží k tepelné úpravě pokrmů. Podle výkonu a velikosti nebo účelu je lze dělit na stolní spotřebiče a modulární.

 6. Konvekčné pece a holdomaty pre profesionálne kuchyneDetail

  Pece pre gastronómiu slúžia pre tepelnú úpravu mäsa, príloh, cukrárskych a pekárskych výrobkov.

 7. Konvekční pece a holdomaty pro profi kuchyněDetail

  Pece pro gastronomii slouží pro tepelnou úpravu masa, příloh i cukrářských a pekařských výrobků.

 8. Kvalitné gastro zariadenia od GastroRexuDetail

  Gastronómia je veľmi špecifický obor a poslaním firmy Gastrorex je pomôcť svojim zákazníkom na ceste za dokonalým gastronomickým zážitkom.

 9. Konvektomaty od firmy GastroRexDetail

  Konvektomaty patří mezi univerzální velkokuchyňská gastro zařízení a používají se pro přípravu většiny pokrmů.

 10. Vinařství Volařík uvedlo na trh své první sektyDetail

  Vinařství Volařík přichází na trh s novinkou - uvádí historicky první sekty, a to z Ryzlinku vlašského a cuvée z Rulandy bílé, Chardonnay a Sauvignonu.

 11. Olivy, olivový olej a řecké speciality Detail

  ​Dnes už většina z nás ví, že olivy a olivový olej neodmyslitelně patří k Řecku a jeho národnímu bohatství. Tyto báječné pochutiny si získaly srdce většiny z nás. Je to jedna z možností jak si dopřát plody přímořského kraje i v našich zeměpisných šířkách. Objevte krásu historické kuchyně, která přináší do vašeho domova nejen skvělou chuť a vůni, ale také lehkost, svěžest a mnohaletou osvědčenou tradici dalekých krajů.

 12. Restaurace Boulevard BrnoDetail

  Restaurace Brno Boulevard, umístěná v úchvatném prostředí dvorany Městského divadla Brno na ulici Lidická, přináší symbiózu špičkového divadelního umění a poctivé, moderní gastronomie.

 13. << < 1 > >>