Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 > >>
 1. Prepojili dva skvosty - mesto UNESCO Bardejov a svetoznáme Bardejovské KúpeleDetail

  Plynulé prepojenie Bardejovských Kúpeľov s mestom Bardejov prinesie nový turistický singletrack HERKULES pre cyklistov i peších, ktorý dokončuje v týchto dňoch Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov. So samotnou realizáciou sa začalo 1.októbra 2018. Singletrack s dĺžkou cca 1,3 km začína pri benzínovej pumpe Slovnaft na konci Bardejova a končí na začiatku kúpeľov, kde sa napája na asfaltový chodník. Má charakter turistického singletracku, resp. tzv. doubletracku, šírku do 2,2 metrova priečny sklon trasy je 5% kvôli odvodneniu. Informuje o tom riaditeľ OOCR „ŠARIŠ“- Bardejov Radomír Jančošek.

 2. S minerálkou Vincentkou teraz pomáha paletizačný robot VincentDetail

  Nový výkonný paletizačný robot, ktorý výrazne ušetrí manuálnu prácu v akciovej spoločnosti Vincentka v Luhačoviciach, dostal meno Vincent. Krst robota minerálnou vodou Vincentka prebehol za veľkého záujmu verejnosti počas Dňa otvorených dverí 28.septembra 2018. O prehliadku plniarne Vincentky prejavilo záujem počas tohto podujatia viac ako 2000 návštevníkov, z toho asi 500 detí. Tie potešil aj nový maskot firmy, ktorým je plyšová hračka dinosaura. Tieto aktivity sa konajú pri príležitosti 20.výročia obnovenia plnenia minerálnej vody Vincentky do fliaš.

 3. Energie2 odporúča energetický audit, umožní čerpanie dotácií Detail

  Voľné finančné prostriedkyvo výške takmer 60 miliónov EUR sa môžu v súčasnosti čerpať na Slovensku v rámci štyroch aktuálnych výziev Operačného programu kvalita životného prostredia. Sú určené na zníženie energetickej náročnosti, zavádzanie systémov energetického a environmentálneho manažérstva a využívanie OZE (Obnoviteľných zdrojov energie). K dispozícii ich majú malé a stredné firmy, ale aj subjekty územnej samosprávy a ústrednej správy a neziskové organizácie poskytujúce všeobecne prospešné službyv najmenej rozvinutých okresoch.

 4. www.iZpravy.comDetail

  Nápojové automaty jsou přístroje určené pro nádražní haly, komerční prostory, výrobny i kanceláře, ordinace čekáren a další místa, kde si můžete dobu čekání zpříjemnit nápojem.

 5. Rozjasněte svatební oznámeníDetail

 6. Co má umět předškolák?Detail

  Nejčastější změny, ke kterým u dětí přechodem ze školky do školy dochází, jsou změny psychického, fyzického a sociálního charakteru. S přípravou dítěte na školní docházku by rodiče neměli otálet a začít co nejdříve. Je dobré uplatňovat především učení hrou, pomocí dětských knížek, hravých pomůcek k rozvoji jemné a hrubé motoriky, slovní zásoby, matematických schopností apod.

 7. Rovné příležitosti v praxiDetail

  Rovné příležitosti jsou velmi aktuální problematikou. Všichni zaměstnavatelé, pokud se chtějí vyhnout problémům při kontrole ze strany inspektorátu práce by měli mít problematiku rovných příležitostí zpracovanou a v ideálním případě ..

 8. Ako získať späť svoju exDetail

  Niekedy chcete o vzťah bojovať. Niekedy hlboko vnútri viete, že ak by ste od vašej ex dostali ešte jednu šancu, tak by to vydržalo. Niekedy jednoducho nedokážete túto kapitolu uzavrieť, kým nedostanete ešte jeden pokus.

 9. Grafomotorika pro předškolákyDetail

  Správný rozvoj grafomotoriky je velice důležitý pro rozvoj dětské kresby a nácviku psaní. Grafomotorické dovednosti vychází z úrovně jemné motoriky, která je rozvíjena běžnými činnostmi (čištění zubů, česání), hrou (stavění kostek, sestavování puzzle) a rukodělnými činnosti (stříhání, modelování, navlékání korálků), kde jsou zapojeny prsty a dlaně.

 10. Nejnovější modely kočárků ihned k odběru!Detail

  Prožíváte ve svém životě to nejradostnější období a očekáváte příchod miminka? Sháníte kvalitní dětský kočárek, který bude splňovat všechny Vaše požadavky? Bude lehký, komfortně zařízený a za přijatelnou cenu? Pak je správné, že jste narazili na náš e-shop, kde najdete neobyčejně širokou nabídku kočárků.

 11. Firemní marketingové poradenstvíDetail

  Marketingový poradce-kouč pomůže najít ve firmě efektivní marketingové cesty, které předtím nebyly vidět. Přichází totiž z vnějšku a umí využít zkušenosti z jiných firem.

 12. Jak udělat, abyste vypadala na fotkách jako princezna?Detail

  Snem každé nevěsty je mít pohádkovou svatbu, na které bude vypadat jako princezna. Svatbu, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat a o níž si budou známí povídat ještě několik měsíců. Každá nevěsta, chce ve svůj velký den vypadat bezchybně a dokonale.

 13. Loučení se svobodou zná každý – známe tipy jak jej provést nápaditěDetail

  Blíží se datum vaší svatby, všechno je přichystáno a vy už jen nervózně čekáte, až to všechno vypukne. Oznámení jste vybrali, koláčky rozvezli, šaty i kytice máte objednané, dojednané všechny smlouvy, svatební fotograf už připravuje fotoaparát a vám nezbývá než se těšit a bát, aby se nic nepokazilo. Ale nezapomeňte, dříve než zasednete ke svatební tabuli jako novomanželé a oblečete slavnostní bryndák k prvnímu manželskému stolování, ještě uplyne nějaká doba a využijte pro sebe. Odreagujte se od starostí s přípravou svatby a užijte si akci, která má dlouhou tradici nejen u nás, ale i v celém světě – loučení se svobodou.

 14. Svatební oznámení přes internetDetail

  Svatební oznámení od LarisDesign. Luxusní, kreativní i jednoduché svatební oznámení. Od 13 Kč za kus. Nejširší nabídka, nejlepší ceny.

 15. Svatební oznámení přes internetDetail

  Svatební oznámení od LarisDesign. Luxusní, kreativní i jednoduché svatební oznámení. Od 13 Kč za kus. Nejširší nabídka, nejlepší ceny.

 16. Svatební oznámení přes internetDetail

  Svatební oznámení od LarisDesign. Luxusní, kreativní i jednoduché svatební oznámení. Od 13 Kč za kus. Nejširší nabídka, nejlepší ceny.

 17. Báječný zážitek z malování - kurz olejomalby technikou Boba RosseDetail

 18. Vyberte si z nabídky franchisingu na avexsystems.czDetail

  Chcete podnikat? Přemýšleli jste někdy o franchisingu?

 19. Northfinder - sportovní oblečeníDetail

  Oblečení Northfinder nalezne využití nejen při aktivním sportování, ale vhodné je také na veškeré outdoorové činnosti jako je turistika, cestování a volnočasové aktivity.

 20. Kola KellysDetail

  Kola Kellys splňují i ty největší požadavky, jaké by mělo mít každé kolo, aby se zaručila co nejvyšší bezpečnost. Kola Kellys jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, určených přímo pro daný typ kola.

 21. Sportovní a turistické botyDetail

  Hledáte ke sportovnímu oblečení vhodnou obuv? Už nemusíte nikde hledat a můžete si pohodlně vybrat jak oblečení tak boty na jednom místě v Altisportu.

 22. Odstrkovací kola pro vaše ratolestiDetail

 23. Hledáte kvalitní stan?Detail

  Se stany od Altisportu budete vždy v suchu. Vybírat můžete z několika různých typů stanů. Nabízíme stany pro 2-3 osoby, nebo větší rodinné stany a stany s úložnými prostory. Všechny jsou vhodné na turistiku a kempování, protože se rychle a snadno postaví.

 24. Zajímáte se o značku Keen?Detail

  Během posledních deseti let se společnost Keen rychle rozšířila a uvedla na trh další sortiment stylové obuvi, která je pohodlná a pružná a přesto trvanlivá a voděodolná. Obuv Keen je určena nejen pro muže a ženy, ale samozřejmě také pro děti.

 25. Fleecové mikiny - pohodlnost a jemnostDetail

  Fleece mikiny jsou velmi příjemné na dotek, díky fleece materiálu, který je velmi jemný. Pokud se například chystáte jít na nějakou delší procházku a potřebujete si zabalit málo objemné oblečení, je fleece mikina tím správným řešením.

 26. ZAHRADNÍ NÁBYTEKDetail

  Nejčastěji kupovaným nábytkem je dřevěný zahradní nábytek, který slouží poměrně dobře. Důležité je ovšem se o něj starat, čímž máme na mysli, mít ho umístěný pod nějakou stříškou, nebo ho přikrývat plachtou, protože hrozí poškození z důvodu nasáknutí se vodou při dešti.

 27. Svatební fotograf jako dárekDetail

  Dcera, syn nebo kamarádi plánují svatbu a vy marně přemýšlíte nad tím, jaký jim dát dárek? Napadl vás již svatební fotograf?

 28. Grily na dřevěné uhlí WeberDetail

  Máte rádi vůni a chuť potravin připravovaných na grilu na dřevěné uhlí? Chcete si pořídit nový a zároveň kvalitní gril, který Vám bude sloužit po dlouhá léta? Gril na dřevěné uhlí Weber je vyroben z vysoce kvalitních materiálů se speciální povrchovou úpravou, které zajistí bezpečné grilování a dlouhou životnost grilu.

 29. Mgr. FIlip Směja - Právník v PrazeDetail

  Mgr. Filip Směja je absolventem právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, promoval v roce 1997, v letech 1997 až 1999 působil na oddělení analýz a koncepcí Ministerstva vnitra, v letech 1999 až 2000 jako vedoucí právního odboru Úřadu pro dohled nad družstevními záložnami, od roku 2004 působí jako advokát.

 30. Profi grilyDetail

  Profi grily jsou určené především pro přípravu pokrmů pro větší počet lidí. Grilujete-li rádi a často se svými přáteli, vyplatí se poohlédnout se po takovém grilu, který má velkou grilovací plochu, vhodné příslušenství a bude tak pro Vás velikým pomocníkem.

 31. << < 1 2 > >>