Přidat článek

PR články Rozvoz jídla

Úvodní stránka » Rozvoz jídla

  << < 1 > >>
 1. JahodyDetail

  Červen je obdobím, kdy všude na každém rohu narazíme na symbol léta – na jahody. Nikoho asi nepřekvapí, že patří mezi nejoblíbenější ovoce na světě. Jsou totiž sladké, šťavnaté, aromatické a dodají nám plno prospěšných látek, které nám pomohou k pevnému zdraví.

 2. PaprikyDetail

  Paprika patří mezi nejužívanější druhy zeleniny u nás. Můžeme ji přidat do salátu i do různých zeleninových či masových směsí. Má velice všestranné využití a navíc je zdraví prospěšná. Řekněme si o této zelenině něco více.

 3. Zdravé nektarinkyDetail

  Nektarinky jsou oblíbeným druhem ovoce mnoha z nás. Spousta lidí si bez nektarinek nedokáže představit to pravé léto. Nektarinky společně s broskvemi jsou výbornou náhražkou za tučné a přeslazené zmrzliny. Pokud chcete sobě a svým dětem trochu odlehčit, vyměňte alespoň občas zmrzlinu za zdravou a chutnou nektarinku.

 4. Jahodová sezónaDetail

 5. Není Vám lhostejné, co jíte? Pak je tu Chefparade Foodtruck právě pro Vás…Detail

  Nenechte si ujít již 2. 4. 2013 další novinku školy vaření Chefparade – foodtruck! Chefparade Foodtruck poprvé startuje směr Business centrum Anděl Park (ul. Radlická, naproti hotelu Angelo), kde od 11:00 do 14:00 budou připravovány výborné a chutné pokrmy za skvělé ceny.

 6. Brambory mohou léčitDetail

  U nás v Čechách jsou brambory na denním jídelníčku už od 19. století. Do Evropy byly brambory dovezeny z Ameriky. Přesto u nás za tu dobu velmi zdomácněly. Často je vídáme na našich talířích v různých podobách: pečené, vařené, smažené, v nákypech apod. Co ale takové „obyčejné“ brambory obsahují? A mohou nás i vyléčit?

 7. Zdravá výživa chutně: na MIXIT.cz si namíchá své müsli každýDetail

  Pryč jsou časy, kdy jsme museli v samoobsluze vybírat právě takové müsli, ve kterém by nám vadily třeba „jen“ 2 suroviny. Například rozinky s nechutí vybírá ze své směsi müsli a cereálií více jak polovina jeho strávníků. Dalším problémem je častá alergie na oříšky nebo lepek. Revolucí na trhu s müsli je projekt Mixit.cz, který umožňuje, aby si na své přišel opravdu každý. Na jednoduchém, přehledném a líbivém webu si lze namíchat či namixovat musli, cerealie, ovesné i bezlepkové kaše nebo suché plody ke zdravému mlsání přesně tak, jak to má každý rád. Na www.mixit.cz lze vybírat vločky a lupínky, sušené ovoce, oříšky ale i dobroty jako jsou čokoládové hobliny nebo pravé kakaové boby.

 8. Trendy v hubnutíDetail

  Článek pojednává o jednom z nejnovějších a velmi efektivních trendů v oblasti snižování váhy, hubnutí a vyvážené stravy.

 9. Zdravá a vyvážená stravaDetail

  Pro každého z nás je velice důležitá zdravá a vyvážená strava. Zvláště ovoce a zelenina nám Čechům často na jídelníčku chybí. Naopak sladkosti, bílá mouka, tučné maso, smažená jídla, alkohol a káva se na našich stolech objevují až příliš často. Každý z nás by měl mít zajištěný dostatečný přísun všech nepostradatelných látek, mezi které patří základní živiny, jako jsou bílkoviny, zdravé tuky, sacharidy, vláknina, esenciální mastné kyseliny, minerální látky a vitaminy.

 10. Rozvoz jídel a obědů po Praze a okolí!Detail

  Jste majitelem firmy a potřebujete zajistit obědy pro své zaměstnance? Nebo vám onemocnělo dítě a vy nemáte čas mu vařit oběd na každý den? Pak neváhejte a podívejte se na internetové stránky dobry-obed.cz. Zde jistě svůj problém vyřešíte. Firma Dobrý-oběd.cz nabízí rozvoz jídel a to jak do domácností, tak do podniků.

 11. << < 1 > >>