Přidat článek

PR články Servisy

Úvodní stránka » Servisy

  << < 1 > >>
 1. nabídka půjčkyDetail

 2. Nabídka půjček mezi soukromou a rychlou v 72HDetail

 3. Európske banky by nemali čakať na spásu od ECBDetail

  Európske banky čelia veľkému politickému tlaku. K tomu pridajme voľby vo Francúzsku, Veľkej Británii a Nemecku, ktoré môžu úplne zmeniť európsku ekonomiku.

 4. Zámečnictví Praha 775 180 299 NONSTOP ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOSTDetail

  NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ Praha a Středočeský kraj jsou zámečnická pohotovost na otevírání zámků, bytů, aut všech značek - opravy a zámečnický servis

 5. Přímý marketingDetail

  Přímý marketing neboli direct marketing je marketingová komunikace využívající přímého kontaktu mezi zadavatelem a adresátem.

 6. Dezinfekce Detail

  Cílem dezinfekce je likvidaci choroboplodných zárodků a plísní ve vnějším prostředí. Dezinfekce se jako součást úklidu používá zejména v potravinářských provozech, ve zdravotnictví, v prostředcích hromadné dopravy a při úklidu sociálních zařízen (WC, sprchy apod.).

 7. Vymáhání pohledávek od dlužníkaDetail

  Většina firem se při své obchodní činnosti dostane do situace, že její faktura za řádně dodané zboží či službu není uhrazena v dohodnutém termínu. Je několik cest, jak přimět dlužníka k zaplacení.

 8. Jak fungují pracovní plošiny v praxi?Detail

  Jak fungují pracovní plošiny a která se hodí na co? To se zvíte v článků o plošinách a jejich využití.

 9. Pomůžeme vám získat vaše peníze.Detail

  V současnosti se stává obecným pravidlem, že nejprve se platí faktury těm, kteří jsou neodbytní a nejhlasitěji se ozývají. Proto je nutné dlužníky neustále upomínat.

 10. Nebojte se prezentovat svoji firmu na výstavách a veletrzíchDetail

  Účast na veletrhu či výstavě je jedním z nenahraditelných reklamních sdělení. Pouze na výstavě může potenciální zákazník vnímat nabízený produkt všemi smysly.

 11. Úklid ve školáchDetail

  Dokonalé odstranění nečistot a choroboplodných zárodků v budovách škol pomocí mopů a běžných čistících prostředků je téměř nemožné.

 12. Zajištění kvalitního úklidu ve školách efektivně a bez starostí.Detail

  Kvalitní úklid a dodržování vysokých hygienických standardů ve školách všech stupňů a ve veškerých školských zařízeních je naprostou nutností.

 13. Úspory prostřednictvím logistických řešení Detail

  Logistická řešení ušitá na míru potřebám konkrétní firmy jsou jedním z klíčových faktorů úspěchu. Umožňují vyšší produktivitu a snižují náklady.

 14. Čištění koberců a čalouněníDetail

  Pravidelné čištění a údržba koberců a čalouněného nábytku zajistí těmto materiálům nejen delší životnost a kvalitu, ale zabrání se i šíření různých roztočů. Čisté koberce a čalouněný nábytek jsou reprezentativní vizitkou firmy i domácnosti.

 15. Nová zelená úsporám pokračujeDetail

  Dotační program Nová zelená úsporám bude pokračovat i v následujících letech. Je předpoklad, že do roku 2020 bude na dotacích rozděleno celkem 27 miliard korun.

 16. VáhyDetail

  Společnost Novum se specializuje na obchodní váhy a registrační pokladny. Zajišťuje kompletní prodej a servis vážící a prodejní techniky. Novum, spol. s.r.o., Praha 10 - Vršovice.

 17. Výměna, prodej a opravy LCD displejů - Display-LCD.cz Detail

 18. Nový pracovní portál na českém internetuDetail

  Nově spuštěný web Práce v jednom umožňuje prohlédnutí největších českých pracovních portálů z jednoho místa.

 19. Jak vyzrát na matematiku ...Detail

  Matematika je předmět, se kterým mají mnozí z nás problém. Portál Matematika-a-Pocitace.cz je věnován všem, kteří v této oblasti rádi uvítají pomoc.

 20. Kamionová doprava do RuskaDetail

  Kamionová doprava do Ruska

 21. Spolehlivý počítačový servis pro Prahu a okolí Detail

  HW - servis počítačů, notebooků a ostatní výpočetní techniky. SW - odvirování, instalace, internet. Sítě - realizace a správa počítačových sítí.

 22. Servis pc Praha nonstopDetail

 23. Počítačový servisDetail

 24. Servis notebooků Acer, Asus a HP v regionu PlzeňDetail

  Notebooky jsou každodenně užívanými elektronickými přístroji a tak je automatické, že dochází k jejich opotřebování. Servis notebooků Plzeň nabízí plzeňským zákazníkům bezkonkurenční nabídku servisních prací. Servis notebooků plzeňského centra ABAX provádí opravy notebooků, výměnu náhradních dílů, instalaci software, obnovu či zálohování dat nebo prodej příslušenství.

 25. Servis iPhone Liberec pro váš tablet AppleDetail

  Produkty značky Apple jsou už i v Evropě brány za nejprodávanější přístroje, jejichž kvalita je zaručena prací Steva Jobse, ale i přesto může dojít při každodenním užíváním vašeho přístroje k potřebování či drobným poruchám. Servis iPhone nabízí všem uživatelům těchto propracovaných multifunkčních přístrojů z Libereckého kraje kompletní servisní služby, od založení účtu na iTunes až pro výměnu poškozených dílů.

 26. CENA A KVALITA ROZHODUJEDetail

  Společnost ZEMI stavební stroje s.r.o. nově rozšiřuje nabídku stavebních strojů i o produkty firmy Sunward.

 27. Ochranné sítě proti holubůmDetail

  Máte novou omítku a holubi poškozují opravenou fasádu? Chcete zabránit usedání holubů na vašem balkónu či lodžii? I když mohou tito ptáci někomu připadat neškodní, přenáší velké množství nebezpečných chorob – ornitózu, paratyfus, stafylokokovou nákazu a mohli bychom pokračovat. Zároveň jsou hostiteli roztočů, klíšťat, blech, štěnic, všenek a dalších parazitů.

 28. SLEVA za video či fotografii nůžkových stanů a podlahových systémů Rola-Trac Detail

  Zákazníkům, kteří nám zašlou video, fotografii či poskytnou jiný obrazový materiál, na kterém jsou zachyceny plastové podlahy Rola-Trac či stany RedX, poskytneme slevu ve výši 15 % na zapůjčení stanů či podlah.

 29. TurboCarDetail

  Společnost TurboCar, s.r.o. je největší autorizovaný servis turbodmychadel v republice s dlouholetou zkušeností od roku 1996. Prodáváme nová originální turbodmychadla na všechny typy osobních i nákladních vozů, provádíme opravy turbodmychadel, repase a podílíme se i na vývoji turbodmychedel ve spolupráci se Škoda auto, a.s.. Pokud potřebujete repase turba Vašeho vozu, opravu poškozeného turbodmychadla či koupi nového, obraťte se na společnost se zkušeností v oboru, tradicí a zodpovědností.

 30. Pronájem kancelářských prostor v PrazeDetail

  Společnost Mestrey se zabývá pronájmem kanceláří a zasedacích místností v Praze

 31. << < 1 > >>