Přidat článek

PR články Služby a řemesla

Úvodní stránka » Služby a řemesla

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 > >>
 1. Jak naložit se stavebním odpadem.Detail

  Máte v plánu rekonstrukci či přestavbu? Tak se připravte na to, jak naložit se stavebním odpadem či sutí, která Vám po rekonstrukci, či zemních pracích zůstane. Kam suť přemístit? Jak suť odvézt? A v neposlední řadě jak s odpadem poté naložit?

 2. Recyklace stavebního odpaduDetail

 3. Půjčka od soukromé osobyDetail

 4. Nabídka půjček mezi soukromou a rychlou v 72HDetail

 5. Proč oslovit bezpečnostní agenturu v oblasti zabezpečení?Detail

 6. Úverové financování Detail

  FINACE

 7. Výběr stavební firmyDetail

 8. Respirátory pro každou dílnuDetail

  Trávíte rádi volný čas v dílně? Nepodceňujte prašnost a nebezpečné částice ve vzduchu! Vdechujete jich víc, než si myslíte. Pořiďte si kvalitní respirátor a chraňte svoje zdraví!

 9. Virtuálna Asistentka, ktorá ponúka viacDetail

 10. Recyklace stavebního odpaduDetail

 11. Odklad DPPO a daňový odklad DPFO o 3 měsíceDetail

  Se začátkem každého roku se pojí spoustu povinností, příjemných i méně příjemných. Každý, kdo si někdy v životě podával sám daňové přiznání ví, že řádné odevzdání má proběhnout do konce měsíce března.

 12. Tapflo – švédský výrobce vzduchomembránových, odstředivých čerpadel a průmyslových zařízeníDetail

  Tapflo je světovým leaderem v oblasti výroby čerpadel s ambicí výroby širokého spektra prémiových produktů pro všechna průmyslová odvětví. Zaměřujeme se na špičková řešení přenosů tekutých látek ve výrobních společnostech a neustálou podporu všech stupňů procesů přečerpávání různých látek, a to na kterémkoli místě světa.

 13. Botulotoxin na vrásky kolem očí – co vás čeká?Detail

  Člověk si často neváží toho, co má. Kdybyste dostali druhou šanci a získali zpět mladý a svěží vzhled, ocenili byste sami sebe víc? Viděli byste se jako krásnějšího člověka, než tomu bylo v mládí? Pro téměř každého by to platilo. A co vy… když se podíváte do svých očí, odmyslíte si vrásky okolo a z nich plynoucí unavený výraz, dokážete si představit, jak by vám slušelo mládí? Nemusíte si to jen představovat – můžete to dokonce i vyzkoušet.

 14. Starožitnosti pod Kinskou recenzeDetail

  Návštěva obchodu starožitnosti.cz

 15. Liftingové nitě (mezonitě) – jsou dostatečně efektivní?Detail

  Omlazující síla liftingu zabalená do velmi šetrného a jednoduchého zákroku. Právě to se prý ukrývá v této proceduře. Je to pravda? Stojí to za to a co vzít v potaz?

 16. Laserová rejuvenace (omlazení) – neinvazivní cesta ke kráseDetail

  Omlazující ošetření pomocí laseru je poměrně známá a žádaná procedura moderní estetické medicíny. Co všechno může nabídnout? Pro koho je vhodná a kdy raději zvolit jiné procedury? A na co si dát pozor? Pojďme se podívat na všechny důležité otázky.

 17. ČR Na podozrivé firmy, ktoré sa chcú vyhnúť daniam, sa chystá nútený správcaDetail

 18. Dlžník predaj zadlženú firmu na “bieleho koňa”? Dá sa tomu brániť?Detail

  Množia sa prípady, keď dlžník prevedie svoju spoločnosť na “bieleho koňa”, a tým sa snaží zbaviť zodpovednosti za vzniknuté dlhy. Má v takom prípade zmysel sa brániť? Existuje nejaká cesta k úhrade dlhu?

 19. Výplně rtů s kyselinou hyaluronovouDetail

  Moderní zákrok vyplnění rtů kyselinou hylauronovou je v moderní estetické medicíně velmi revoluční metodou pro přitažlivé rty. Jedná se o velmi šetrné, bezpečné, jednoduché a přirozené řešení.

 20. Chemický peeling – vysoce účinný boj s nedokonalostmiDetail

  Procedura chemický peeling patří mezi ty radikálnější. Je výborná při boji s výraznějšími nedostatky – s výraznou hyperpigmentací, s jizvami od akné, s nerovnostmi, vráskami... a samozřejmě se využívá i pro omlazení pleti.

 21. Plazmalifting – regenerace, léčení, omlazeníDetail

  Jedinečná metoda plazmalifting je mezi prostředky omlazení pleti skutečně účinnou možností. Ale tím zdaleka nekončí – dovede pleť nejen omladit, ale i léčit a odstranit celou řadu jejích nedostatků. Od následků kouření, působení slunce či nevhodných kosmetických přípravků. Plazmalifting zkrátka dovede pleť rozzářit, zpevnit, regenerovat a vrátit ji do dob, kdy zářila zdravím a spokojeností.

 22. Podcenené akcie sú zaujímavou investičnou príležitosťouDetail

  Čo nie je výnosné dnes, môže byť výnosné zajtra.

 23. BioRev injekční metoda – a první příznaky stárnutí nemají šanciDetail

  Ve světě estetické medicíny je BioRev injekční metoda jednou z oblíbených a vyhledávaných metod pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Dovede ale vyřešit i jiné problémy jako jsou následky přílišného opalování, hubnutí či používání agresivních kosmetických procedur. BioRev injekční metoda může být i skvělou podporou pro problematickou pleť.

 24. Mikrodermabraze – bezbolestně, bezpečně a levněDetail

  Procedura mikrodermabraze (mikrovyhlazení) je nejoblíbenější technika mechanického peelingu. Jedná se o zajímavé řešení pro odstranění drobných estetických vad či pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Zákrok mikrodermabraze je dnes již bezbolestný, bezpečný a na poli omlazení pleti i poměrně levný.

 25. Psychosomatická masáž – pro pohodu těla i duchaDetail

  Při kompletní únavě může být psychosomatická masáž přesně tím, co člověka vytáhne opět na nohy. Příliš práce, mnoho stresu a minimum odpočinku – podmínky pro naši dobu velmi obvyklé a velmi nezdravé. Super výkonné tempo na úkor těla a ducha si neudržíme donekonečna. A proto – i v zájmu povinností – se starejme i o sebe. Začít můžete třeba pohodovou a uvolňující psychosomatickou masáží.

 26. Hru o tróny si môžete zahrať aj doma - s mečmi z Interierkovu Handlová Detail

  Túžili ste niekedy byť pánom šermu a železného šarmu, bojovníkom tasiacim meč, dýku, nôž? Chceli byť ako kráľ Artuš a vlastniť bájny Excalibur, alebo byť jedným z jeho rytierov a mať Lancelotov, či Avalonov meč? A čo tak meč Vinkingov? Alebo sa vám páči výzdoba stien v štýle stredoveku? Konečne si môžete splniť svoj sen, alebo ho splniť niekomu inému exkluzívnym darčekom. V Interkove Handlová vám takýto meč zhotovia v tamojšom umeleckom kováčstve Jána Kanianskeho. Okrem toho vám ukujú aj ďalšie originálne umelecko-remeselné výrobky podľa želania do interiéru i exteriéru.

 27. Ověřené nebankovní půjčkyDetail

  Express-credit.cz nabízí rychlé půjčky až do výše 15000 Kč. Pokud Vám například chybí peníze před výplatou, obraťte se na nás a my Vám pošleme peníze ihned na účet.

 28. Európske banky by nemali čakať na spásu od ECBDetail

  Európske banky čelia veľkému politickému tlaku. K tomu pridajme voľby vo Francúzsku, Veľkej Británii a Nemecku, ktoré môžu úplne zmeniť európsku ekonomiku.

 29. Chemický peeling – rychlá záchrana pro poškozenou pleťDetail

  Už samotný termín chemický peeling zní poněkud invazivně, a ano, jedná se o poněkud jiný proces, než je například omlazení pleti pomocí něžnějšího laserového resurfacingu. Chemický peeling je vhodný pro obnovu pokožky (především v obličeji), a tak se používá spíše pro nápravu vad jako jsou jizvy, hyperpigmentace, nerovnosti – ale samozřejmě také vyhlazuje vrásky a odstraňuje projevy stárnutí.

 30. Kosmetická ošetření Thalgo – rozjasňující hýčkání přírodouDetail

  Estetická medicína dnes nabízí mnoho možností omlazení pleti, ale nezapomínejme ani na ty základní a velmi příjemné procedury – kosmetická ošetření Thalgo nejen rozzáří a vyživí vaši pleť, ale budou skvělou relaxací a odpočinkem i pro duši. Tedy alespoň v klinice Altos v Praze!

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 > >>