Přidat článek

PR články Služby a řemesla

Úvodní stránka » Služby a řemesla

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 > >>
 1. Odklad DPPO a daňový odklad DPFO o 3 měsíceDetail

  Se začátkem každého roku se pojí spoustu povinností, příjemných i méně příjemných. Každý, kdo si někdy v životě podával sám daňové přiznání ví, že řádné odevzdání má proběhnout do konce měsíce března.

 2. Tapflo – švédský výrobce vzduchomembránových, odstředivých čerpadel a průmyslových zařízeníDetail

  Tapflo je světovým leaderem v oblasti výroby čerpadel s ambicí výroby širokého spektra prémiových produktů pro všechna průmyslová odvětví. Zaměřujeme se na špičková řešení přenosů tekutých látek ve výrobních společnostech a neustálou podporu všech stupňů procesů přečerpávání různých látek, a to na kterémkoli místě světa.

 3. Botulotoxin na vrásky kolem očí – co vás čeká?Detail

  Člověk si často neváží toho, co má. Kdybyste dostali druhou šanci a získali zpět mladý a svěží vzhled, ocenili byste sami sebe víc? Viděli byste se jako krásnějšího člověka, než tomu bylo v mládí? Pro téměř každého by to platilo. A co vy… když se podíváte do svých očí, odmyslíte si vrásky okolo a z nich plynoucí unavený výraz, dokážete si představit, jak by vám slušelo mládí? Nemusíte si to jen představovat – můžete to dokonce i vyzkoušet.

 4. Starožitnosti pod Kinskou recenzeDetail

  Návštěva obchodu starožitnosti.cz

 5. Liftingové nitě (mezonitě) – jsou dostatečně efektivní?Detail

  Omlazující síla liftingu zabalená do velmi šetrného a jednoduchého zákroku. Právě to se prý ukrývá v této proceduře. Je to pravda? Stojí to za to a co vzít v potaz?

 6. Laserová rejuvenace (omlazení) – neinvazivní cesta ke kráseDetail

  Omlazující ošetření pomocí laseru je poměrně známá a žádaná procedura moderní estetické medicíny. Co všechno může nabídnout? Pro koho je vhodná a kdy raději zvolit jiné procedury? A na co si dát pozor? Pojďme se podívat na všechny důležité otázky.

 7. ČR Na podozrivé firmy, ktoré sa chcú vyhnúť daniam, sa chystá nútený správcaDetail

 8. Dlžník predaj zadlženú firmu na “bieleho koňa”? Dá sa tomu brániť?Detail

  Množia sa prípady, keď dlžník prevedie svoju spoločnosť na “bieleho koňa”, a tým sa snaží zbaviť zodpovednosti za vzniknuté dlhy. Má v takom prípade zmysel sa brániť? Existuje nejaká cesta k úhrade dlhu?

 9. Výplně rtů s kyselinou hyaluronovouDetail

  Moderní zákrok vyplnění rtů kyselinou hylauronovou je v moderní estetické medicíně velmi revoluční metodou pro přitažlivé rty. Jedná se o velmi šetrné, bezpečné, jednoduché a přirozené řešení.

 10. Chemický peeling – vysoce účinný boj s nedokonalostmiDetail

  Procedura chemický peeling patří mezi ty radikálnější. Je výborná při boji s výraznějšími nedostatky – s výraznou hyperpigmentací, s jizvami od akné, s nerovnostmi, vráskami... a samozřejmě se využívá i pro omlazení pleti.

 11. Plazmalifting – regenerace, léčení, omlazeníDetail

  Jedinečná metoda plazmalifting je mezi prostředky omlazení pleti skutečně účinnou možností. Ale tím zdaleka nekončí – dovede pleť nejen omladit, ale i léčit a odstranit celou řadu jejích nedostatků. Od následků kouření, působení slunce či nevhodných kosmetických přípravků. Plazmalifting zkrátka dovede pleť rozzářit, zpevnit, regenerovat a vrátit ji do dob, kdy zářila zdravím a spokojeností.

 12. Podcenené akcie sú zaujímavou investičnou príležitosťouDetail

  Čo nie je výnosné dnes, môže byť výnosné zajtra.

 13. BioRev injekční metoda – a první příznaky stárnutí nemají šanciDetail

  Ve světě estetické medicíny je BioRev injekční metoda jednou z oblíbených a vyhledávaných metod pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Dovede ale vyřešit i jiné problémy jako jsou následky přílišného opalování, hubnutí či používání agresivních kosmetických procedur. BioRev injekční metoda může být i skvělou podporou pro problematickou pleť.

 14. Mikrodermabraze – bezbolestně, bezpečně a levněDetail

  Procedura mikrodermabraze (mikrovyhlazení) je nejoblíbenější technika mechanického peelingu. Jedná se o zajímavé řešení pro odstranění drobných estetických vad či pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Zákrok mikrodermabraze je dnes již bezbolestný, bezpečný a na poli omlazení pleti i poměrně levný.

 15. Psychosomatická masáž – pro pohodu těla i duchaDetail

  Při kompletní únavě může být psychosomatická masáž přesně tím, co člověka vytáhne opět na nohy. Příliš práce, mnoho stresu a minimum odpočinku – podmínky pro naši dobu velmi obvyklé a velmi nezdravé. Super výkonné tempo na úkor těla a ducha si neudržíme donekonečna. A proto – i v zájmu povinností – se starejme i o sebe. Začít můžete třeba pohodovou a uvolňující psychosomatickou masáží.

 16. Hru o tróny si môžete zahrať aj doma - s mečmi z Interierkovu Handlová Detail

  Túžili ste niekedy byť pánom šermu a železného šarmu, bojovníkom tasiacim meč, dýku, nôž? Chceli byť ako kráľ Artuš a vlastniť bájny Excalibur, alebo byť jedným z jeho rytierov a mať Lancelotov, či Avalonov meč? A čo tak meč Vinkingov? Alebo sa vám páči výzdoba stien v štýle stredoveku? Konečne si môžete splniť svoj sen, alebo ho splniť niekomu inému exkluzívnym darčekom. V Interkove Handlová vám takýto meč zhotovia v tamojšom umeleckom kováčstve Jána Kanianskeho. Okrem toho vám ukujú aj ďalšie originálne umelecko-remeselné výrobky podľa želania do interiéru i exteriéru.

 17. Ověřené nebankovní půjčkyDetail

  Express-credit.cz nabízí rychlé půjčky až do výše 15000 Kč. Pokud Vám například chybí peníze před výplatou, obraťte se na nás a my Vám pošleme peníze ihned na účet.

 18. Európske banky by nemali čakať na spásu od ECBDetail

  Európske banky čelia veľkému politickému tlaku. K tomu pridajme voľby vo Francúzsku, Veľkej Británii a Nemecku, ktoré môžu úplne zmeniť európsku ekonomiku.

 19. Chemický peeling – rychlá záchrana pro poškozenou pleťDetail

  Už samotný termín chemický peeling zní poněkud invazivně, a ano, jedná se o poněkud jiný proces, než je například omlazení pleti pomocí něžnějšího laserového resurfacingu. Chemický peeling je vhodný pro obnovu pokožky (především v obličeji), a tak se používá spíše pro nápravu vad jako jsou jizvy, hyperpigmentace, nerovnosti – ale samozřejmě také vyhlazuje vrásky a odstraňuje projevy stárnutí.

 20. Kosmetická ošetření Thalgo – rozjasňující hýčkání přírodouDetail

  Estetická medicína dnes nabízí mnoho možností omlazení pleti, ale nezapomínejme ani na ty základní a velmi příjemné procedury – kosmetická ošetření Thalgo nejen rozzáří a vyživí vaši pleť, ale budou skvělou relaxací a odpočinkem i pro duši. Tedy alespoň v klinice Altos v Praze!

 21. Biorevitalizace – vítězný boj (nejen) s příznaky stárnutíDetail

  Pokud vaše pokožka jeví známky stárnutí – či ji snad poškodilo agresivní hubnutí nebo opalování – je biorevitalizace velmi efektivním nástrojem. Jedná se účinnou metodu rehabilitace a omlazení. Díky tomuto jednoduchému procesu může i vaše pokožka opět zářit svěžestí, zdravím a mládím.

 22. Fotoomlazení – bezpečný a jednoduchý návrat k mládíDetail

  Omlazení tváře je často spojováno s liftingem či náročnou operací. V době moderní dermatologie to však již dávno není pravdou. Existují úžasné a jednoduché metody – jako například fotoomlazení – které dokáží z vaší tváře spolehlivě vymazat znaky stárnutí. A to rychle, šetrně, bezbolestně a přitom bezpečně.

 23. Mezoterapie – zatočí s celulitidou, stárnutím i jinými problémyDetail

  Oživující mezoterapie je velmi efektivní metodou pro boj s různými nedostatky. Její uplatnění je vskutku široké. Dokáže léčit všemožné neduhy pokožky (ať už se jedná o přirozené projevy stárnutí či jiné problémy) a dokonce ji lze využít i při boji proti vypadávání vlasů. Také je v oblasti estetické medicíny velmi oblíbená a hojně využívaná.

 24. Ulthera lifting – žádný skalpel, 40 minut a fantastický efektDetail

  V moderní době není nutné pro získání báječného vzhledu podstupovat náročné operace. Existují i neinvazivní, jednoduchá, avšak velice účinná řešení jako právě Ulthera lifting. S tímto zákrokem můžete i vy za pouhých 40 minut zase najít radost z pohledu do zrcadla. Odstranit známky stárnutí jako mávnutím kouzelného proutku – dnes již velmi bezpečným a šetrným zákrokem bez nutnosti rekonvalescence.

 25. Plazmalifting – inovativní cesta k nádherné pokožceDetail

  Moderní metoda plazmaliftingu je vysoce účinnou procedurou k obnově pleti – obličeje, krku, ale i třeba rukou. Jedná se o velmi vhodné řešení nejen pro pokožku, na které se již podepisují utíkající roky. Může být spásou i pro jinak poškozenou a unavenou pleť. Vyhladí, osvěží, zpevní – ve velmi bezpečném zákroku bez vedlejších účinků i jakékoliv rekonvalescence.

 26. Poradca podnikateľa – Aj negatívne recenzie majú pozitívny potenciálDetail

 27. Odstranění pigmentací – rychle, bezbolestně a definitivněDetail

  Ať už jde o pigmentaci vrozenou, získanou působením slunce či věku, dnes vás již nemusí trápit celý zbytek života. Můžete využít jednoduchého odstranění pigmentací a říci těmto nevzhledným skvrnkám navždy sbohem. V době pokročilé estetické medicíny to jde nejen rychle a bezbolestně, ale i velmi bezpečně a s úžasným výsledkem!

 28. Európske firmy budú kvôli brexitu menej investovaťDetail

 29. Laserová rejuvenace – široké možnosti omlazení pokožkyDetail

  V moderní době nemusíme jen lítostivě vzdychat a vzpomínat na ty krásné časy, když jsme ještě zářili mládím. Dnes můžeme tyto nádherné pocity prožívat i v mnohem zralejším věku. Estetická medicína nabízí mnohé možnosti omlazení – a to i bez skalpelu a bolesti. Laserová rejuvenace je dostupné, jednoduché a zpravidla velmi šetrné řešení.

 30. Zámečnictví Praha 775 180 299 NONSTOP ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOSTDetail

  NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ Praha a Středočeský kraj jsou zámečnická pohotovost na otevírání zámků, bytů, aut všech značek - opravy a zámečnický servis

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 > >>