Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>
 1. Recyklace stavebního odpaduDetail

 2. Úverové financování Detail

  FINACE

 3. Botulotoxin na vrásky kolem očí – co vás čeká?Detail

  Člověk si často neváží toho, co má. Kdybyste dostali druhou šanci a získali zpět mladý a svěží vzhled, ocenili byste sami sebe víc? Viděli byste se jako krásnějšího člověka, než tomu bylo v mládí? Pro téměř každého by to platilo. A co vy… když se podíváte do svých očí, odmyslíte si vrásky okolo a z nich plynoucí unavený výraz, dokážete si představit, jak by vám slušelo mládí? Nemusíte si to jen představovat – můžete to dokonce i vyzkoušet.

 4. Liftingové nitě (mezonitě) – jsou dostatečně efektivní?Detail

  Omlazující síla liftingu zabalená do velmi šetrného a jednoduchého zákroku. Právě to se prý ukrývá v této proceduře. Je to pravda? Stojí to za to a co vzít v potaz?

 5. Laserová rejuvenace (omlazení) – neinvazivní cesta ke kráseDetail

  Omlazující ošetření pomocí laseru je poměrně známá a žádaná procedura moderní estetické medicíny. Co všechno může nabídnout? Pro koho je vhodná a kdy raději zvolit jiné procedury? A na co si dát pozor? Pojďme se podívat na všechny důležité otázky.

 6. Výplně rtů s kyselinou hyaluronovouDetail

  Moderní zákrok vyplnění rtů kyselinou hylauronovou je v moderní estetické medicíně velmi revoluční metodou pro přitažlivé rty. Jedná se o velmi šetrné, bezpečné, jednoduché a přirozené řešení.

 7. Chemický peeling – vysoce účinný boj s nedokonalostmiDetail

  Procedura chemický peeling patří mezi ty radikálnější. Je výborná při boji s výraznějšími nedostatky – s výraznou hyperpigmentací, s jizvami od akné, s nerovnostmi, vráskami... a samozřejmě se využívá i pro omlazení pleti.

 8. Plazmalifting – regenerace, léčení, omlazeníDetail

  Jedinečná metoda plazmalifting je mezi prostředky omlazení pleti skutečně účinnou možností. Ale tím zdaleka nekončí – dovede pleť nejen omladit, ale i léčit a odstranit celou řadu jejích nedostatků. Od následků kouření, působení slunce či nevhodných kosmetických přípravků. Plazmalifting zkrátka dovede pleť rozzářit, zpevnit, regenerovat a vrátit ji do dob, kdy zářila zdravím a spokojeností.

 9. BioRev injekční metoda – a první příznaky stárnutí nemají šanciDetail

  Ve světě estetické medicíny je BioRev injekční metoda jednou z oblíbených a vyhledávaných metod pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Dovede ale vyřešit i jiné problémy jako jsou následky přílišného opalování, hubnutí či používání agresivních kosmetických procedur. BioRev injekční metoda může být i skvělou podporou pro problematickou pleť.

 10. Mikrodermabraze – bezbolestně, bezpečně a levněDetail

  Procedura mikrodermabraze (mikrovyhlazení) je nejoblíbenější technika mechanického peelingu. Jedná se o zajímavé řešení pro odstranění drobných estetických vad či pro eliminování prvních příznaků stárnutí. Zákrok mikrodermabraze je dnes již bezbolestný, bezpečný a na poli omlazení pleti i poměrně levný.

 11. Psychosomatická masáž – pro pohodu těla i duchaDetail

  Při kompletní únavě může být psychosomatická masáž přesně tím, co člověka vytáhne opět na nohy. Příliš práce, mnoho stresu a minimum odpočinku – podmínky pro naši dobu velmi obvyklé a velmi nezdravé. Super výkonné tempo na úkor těla a ducha si neudržíme donekonečna. A proto – i v zájmu povinností – se starejme i o sebe. Začít můžete třeba pohodovou a uvolňující psychosomatickou masáží.

 12. Ověřené nebankovní půjčkyDetail

  Express-credit.cz nabízí rychlé půjčky až do výše 15000 Kč. Pokud Vám například chybí peníze před výplatou, obraťte se na nás a my Vám pošleme peníze ihned na účet.

 13. Chemický peeling – rychlá záchrana pro poškozenou pleťDetail

  Už samotný termín chemický peeling zní poněkud invazivně, a ano, jedná se o poněkud jiný proces, než je například omlazení pleti pomocí něžnějšího laserového resurfacingu. Chemický peeling je vhodný pro obnovu pokožky (především v obličeji), a tak se používá spíše pro nápravu vad jako jsou jizvy, hyperpigmentace, nerovnosti – ale samozřejmě také vyhlazuje vrásky a odstraňuje projevy stárnutí.

 14. Kosmetická ošetření Thalgo – rozjasňující hýčkání přírodouDetail

  Estetická medicína dnes nabízí mnoho možností omlazení pleti, ale nezapomínejme ani na ty základní a velmi příjemné procedury – kosmetická ošetření Thalgo nejen rozzáří a vyživí vaši pleť, ale budou skvělou relaxací a odpočinkem i pro duši. Tedy alespoň v klinice Altos v Praze!

 15. Biorevitalizace – vítězný boj (nejen) s příznaky stárnutíDetail

  Pokud vaše pokožka jeví známky stárnutí – či ji snad poškodilo agresivní hubnutí nebo opalování – je biorevitalizace velmi efektivním nástrojem. Jedná se účinnou metodu rehabilitace a omlazení. Díky tomuto jednoduchému procesu může i vaše pokožka opět zářit svěžestí, zdravím a mládím.

 16. Fotoomlazení – bezpečný a jednoduchý návrat k mládíDetail

  Omlazení tváře je často spojováno s liftingem či náročnou operací. V době moderní dermatologie to však již dávno není pravdou. Existují úžasné a jednoduché metody – jako například fotoomlazení – které dokáží z vaší tváře spolehlivě vymazat znaky stárnutí. A to rychle, šetrně, bezbolestně a přitom bezpečně.

 17. Mezoterapie – zatočí s celulitidou, stárnutím i jinými problémyDetail

  Oživující mezoterapie je velmi efektivní metodou pro boj s různými nedostatky. Její uplatnění je vskutku široké. Dokáže léčit všemožné neduhy pokožky (ať už se jedná o přirozené projevy stárnutí či jiné problémy) a dokonce ji lze využít i při boji proti vypadávání vlasů. Také je v oblasti estetické medicíny velmi oblíbená a hojně využívaná.

 18. Ulthera lifting – žádný skalpel, 40 minut a fantastický efektDetail

  V moderní době není nutné pro získání báječného vzhledu podstupovat náročné operace. Existují i neinvazivní, jednoduchá, avšak velice účinná řešení jako právě Ulthera lifting. S tímto zákrokem můžete i vy za pouhých 40 minut zase najít radost z pohledu do zrcadla. Odstranit známky stárnutí jako mávnutím kouzelného proutku – dnes již velmi bezpečným a šetrným zákrokem bez nutnosti rekonvalescence.

 19. Plazmalifting – inovativní cesta k nádherné pokožceDetail

  Moderní metoda plazmaliftingu je vysoce účinnou procedurou k obnově pleti – obličeje, krku, ale i třeba rukou. Jedná se o velmi vhodné řešení nejen pro pokožku, na které se již podepisují utíkající roky. Může být spásou i pro jinak poškozenou a unavenou pleť. Vyhladí, osvěží, zpevní – ve velmi bezpečném zákroku bez vedlejších účinků i jakékoliv rekonvalescence.

 20. Poradca podnikateľa – Aj negatívne recenzie majú pozitívny potenciálDetail

 21. Odstranění pigmentací – rychle, bezbolestně a definitivněDetail

  Ať už jde o pigmentaci vrozenou, získanou působením slunce či věku, dnes vás již nemusí trápit celý zbytek života. Můžete využít jednoduchého odstranění pigmentací a říci těmto nevzhledným skvrnkám navždy sbohem. V době pokročilé estetické medicíny to jde nejen rychle a bezbolestně, ale i velmi bezpečně a s úžasným výsledkem!

 22. Európske firmy budú kvôli brexitu menej investovaťDetail

 23. Laserová rejuvenace – široké možnosti omlazení pokožkyDetail

  V moderní době nemusíme jen lítostivě vzdychat a vzpomínat na ty krásné časy, když jsme ještě zářili mládím. Dnes můžeme tyto nádherné pocity prožívat i v mnohem zralejším věku. Estetická medicína nabízí mnohé možnosti omlazení – a to i bez skalpelu a bolesti. Laserová rejuvenace je dostupné, jednoduché a zpravidla velmi šetrné řešení.

 24. Vrácení DPH ze zahraničíDetail

 25. Prodej a servis šroubových kompresorů Atlas Copco. Detail

  Predaj použitých kompresorov, Servis kompresorov, kompresory Atlas Copco, kompresor, kompresory

 26. Mějte sídlo své firmy v PrazeDetail

  Chcete své podnikání, respektive adresu sídla firmy přestěhovat do hlavní metropole? Hledáte reprezentativní adresu, jež na vizitkách udělá dojem na obchodní partnery a zákazníky? Zároveň nechcete investovat do plnohodnotných fyzických prostor, protože v kanceláři trávíte minimum času?

 27. Články s tématy virtuální sídlo firmyDetail

  Na internetu můžeme najít mnoho různých článků, které blíže rozebírají tématiku virtuální kancelář, neboli sídlo firmy. V tomto článku vám přiblížíme některé z nich, které tyto témata rozebírají z hlediska výhod a rozmanitých nabízených služeb jedné známé virtuální kanceláře.

 28. Pokladna pro malé podnikání Detail

  Zavedením elektronické evidence tržeb (EET) vznikne pro podnikatele a živnostníky přijímající platby v hotovosti či kartou povinnost odeslat údaje o každé přijaté platbě v reálném čase do centrálního uložiště Finanční správy.

 29. Články s tématikou zakládání firemDetail

  Na internetu je velké množství různých článků, které blíže rozebírají tématiku založení s.r.o. V tomto článku si přiblížíme některé z těchto článků, které tématiku založení firmy (s.r.o.) rozebírají z hlediska rychlosti, výhod a pomoci. Dozvíte se například možnost využít při zakládání nové společnosti pomoc profesionální firmy, která má proškolené pracovníky v této oblasti a již se celou řadu let touto činností zabývá.

 30. Kvalitní pojištění je pro autodopravce nutnostíDetail

  Podnikání v autodopravě přináší specifická rizika, která vyžadují speciální pojištění. Důležitý je výběr společnosti, u které je pojistka uzavírána a výběr takového pojištění, které zahrnuje krytí veškerých škod, které mohou nastat při dopravě.

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>