Přidat článek

PR články Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

  << < 1 2 3 4 5 > >>
 1. Má význam používanie feromónov v parfumoch?Detail

  Vyskúšali by ste feromónové parfumy? Má podľa vás význam používanie feromónov v takýchto parfumoch?

 2. Účinné procedury proti vypadávání vlasů – plazmalifting a mezoterapieDetail

  Představte si, že již nemusíte se strachem pozorovat hrsti vlasů, které vám vypadávají. Nemusíte se stresovat při každém česání. Už ne – tedy pokud prozkoumáte procedury, jako plazmalifting či mezoterapie. Moderní člověk vymyslel lék již téměř na vše. Dokonce i na vypadávání vlasů. Tedy máme na mysli účinný lék, ne takové ty mastičky z teleshopingu. Existují i zaručeně účinné procedury, které pomáhají vypěstovat hřívu tam, kde se to již nezdá ani možné.

 3. Jak získat zpět mládí? S laserem (resurfacing, rejuvenace)Detail

  Když se začnou o slovo hlásit vrásky a pleť ztrácí svou svěžest – pro některé je to katastrofa a jiní si umí poradit. Žijeme v době, kdy můžeme tok času výrazně zpomalit. Vrásky mohou zmizet, svěžest se může vrátit. I pružnost, hebkost, zdraví… ne, je to opravdu realita, žádné prodejní řečičky. Věří se tomu asi těžko, ale moderní lasery skutečně mohou velmi snadno, pohodlně a dokonce i poměrně šetrně a bezpečně vrátit krásu a mládí do vašeho života.

 4. Jak plazmalifting omlazuje pokožku krvíDetail

  Víte vůbec, jak léčebná je vaše vlastní krev? Všichni víme, jak je důležitá, ale co si o ní pamatujeme ze školy? Pokud nic moc, dovolte nám zasvětit vás do báječných vlastností krve, a jak se v moderním světě využívá k velmi efektivnímu omlazení. Takže… je tu někdo, kdo by rád omládl o deset a více let?

 5. Odstranění tetování v zimě ideálníDetail

  Trápí vás dávná památka, až příliš hluboce zarytá do kůže? Pak zbystřete – nastává roční období, kdy je nejideálnější se nežádoucích ozdůbek zbavit. Zimní měsíce jsou pro tyto úkony nejvhodnější. Pokud víte jak na to, čeká vás opět krásná a čistá kůže. Není třeba se obávat áročnosti – tedy znovu: pokud víte, jak na to.

 6. Injekční lipolýza – jednoduchá metoda odstranění tukových polštářkůDetail

  Existují tukové polštářky, kterých je téměř nemožné se zbavit. Cvičení a zdravý životní styl bohužel nemají vždy odpověď úplně na vše – tedy možná ano, ale jen v případě, že jste zcela důslední, informovaní a máte na péči o sebe mnoho času. Což bohužel není obvyklé. Mnohem obvyklejší jsou tukové polštářky, kterých se ne a ne zbavit. A je škoda, když člověku podrývají sebevědomí a připravují ho o radost ze života. Naštěstí existují i jednoduché, bezpečné, a dokonce i levné způsoby, jak s nimi bojovat.

 7. Laserové zákroky pro omlazení (resurfacing, rejuvenace)Detail

  Pokud jste snad o laseru již něco slyšeli, ale moc mu nedůvěřujte, na krátko se zde zastavte. Můžeme vám povědět, proč jsou tyto zákroky v poslední době hojně vyhledávané – a proč skutečně mohou být fantastickým řešením nejistot a špatných pocitů, které sebou často přináší tvář, kterou již neúprosně proměňují ubíhající roky.

 8. Injekční koktejly s kyselinou hyaluronovou (mezoterapie) pro zlepšení pokožky i rozjasněníDetail

  Léčebná procedura mezoterapie je jednou z nejúčinnějších a nejoblíbenějších procedur moderní dermatologie. A není se čemu divit. Jde o skutečně rafinovanou metodu, která přináší mnoho výhod a především – fantastický efekt. Ale než se rozhodnete takový zákrok podstoupit, potřebujete také něco vědět. Vše důležité si nyní můžete přečíst zde.

 9. Zvětšit rty jde jednoduše s výplněmiDetail

  Jsou vaše rty tím, co vám kazí dojem ze sebe samé? Zkrátka postrádají to smyslné kouzlo, které bezpochybně patří plným rtům? V dnešní době naštěstí nemusíte jen vzdychat u zrcadla a stěžovat si na nespravedlnost přírody. Celkem snadno ji můžete napravit. A existuje metoda, která je velmi jednoduchá, bezpečná, a dokonce i zajistí, že nebude výsledek až příliš nad vaše očekávání.

 10. Žilky na obličeji – zbavte se jichDetail

  Kazí vám nevzhledné žilky radost z pohledu do zrcadla? Nedokážete se na sebe dívat bez toho, aby vás ty ošklivé čárky nerozptylovaly a nekazily vám náladu? To je přece škoda. Pocit, který ze sebe máme, je velmi zásadním ukazatelem směru, kterým se vydáme. Spokojený člověk je úspěšný člověk. A pokud vám spokojenost kazí zbytečné žilky na obličeji, nenechte to jen tak. V dnešní době není nijak složité se jich zbavit.

 11. Neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem – je účinný?Detail

  Pokud si přejete podstoupit omlazení tváře, existují dnes i velmi šetrné procedury. Alespoň se tak tváří. Jsou ale opravdu účinné a splní, co slibují? Mají nějaká skrytá rizika? Podívejme se spolu na ultrazvukovou proceduru, která slibuje svěží, mladistvou a zářící pleť v jakémkoliv věku.

 12. Biorev, injekční aplikace 100% čistého kolagenuDetail

  Kolagen – klíč k mladistvé pleti. Právě on je ve středu pozornosti moderní estetické medicíny. Jelikož do velké míry odpovídá za mladistvý vzhled pokožky (i za mnoho jiných věcí). Jeho podstatná role ve vzhledu naší pleti je zcela nepopiratelná. Ale jak je to s účinností uměle dodaného kolagenu? O co přesně jde a co čekat?

 13. Před Heřmánkem smekni, před Bezem klekniDetail

  Bez černý patří mezi klasické české bylinky už od nepaměti.

 14. Zlepšení nedokonalé pleti pomocí laseruDetail

  Stojí za to? Co laser vyléčí a na co nemá? Na co si dát pozor, když už se rozhodnete? Všechny důležité odpovědi najdete v našem článku.

 15. Zvětšení prsou – časté komplikaceDetail

  Tyto operace, které mají za následek větší a přitažlivější poprsí, se těší ohromné oblibě. Každý rok se pro operaci rozhodne mnoho žen, ale bohužel není každá spokojená. Především po delší době se u některých pacientek objevují různé komplikace. Co za ně může a jak jim předcházet?

 16. Rhinoplastika – existují i alternativy?Detail

  Plastická operace nosu není žádná banalita. V našem článku se dozvíte nejen, na co si dát pozor a jak pro operaci vybrat vhodné místo. Povíme si i o možných alternativách. Říká se přece – dvakrát měř a jednou řež.

 17. Abdominoplastika – její největší nástrahyDetail

  Pod tímto názvem se skrývá plastická operace břicha. Ano, může vyřešit dlouhodobé trauma, nepochybně. Vždy je však velmi důležité této operaci porozumět, vědět, kde se skrývají největší nástrahy, když se rozhodnete ji podstoupit, i získat informace, které vám pomohou se zorientovat v celém postupu apod. Vše podstatné najdete v našem článku.

 18. Klinika estetické medicíny Praha – nejlepší radyDetail

  Vybrat si estetickou kliniku není nijak snadný úkol. Každá se tváří, že je nejlepší – ale všechny být nejlepší nemohou. Nikdo vám neřekne „u nás to za moc nestojí“. Proto vám přinášíme článek plný tipů a postřehů, abyste si byli schopni vybrat místo, které vás opravdu nezklame.

 19. Injekční lipolýza – tuky pryč i bez operace!Detail

  Moderní injekční lipolýza je určena především těm, kteří bojují s nadbytečnými kily, které se nedaří zhubnout žádnou přirozenou cestou – operace je však neláká. Pokud vám to zní povědomě, pak zbystřete! Je tufantasticky jednoduchá injekční lipolýza.

 20. Ulthera lifting neinvazivní – šetrné omlazení pletiDetail

  I na poli omlazení pleti existují vysoce účinné a přesto šetrné metody. Ulthera lifting neinvazivní je jednou z nich. Jedná se o lifting, při kterém se vás nedotkne žádný skalpel, a přece se pak téměř nepoznáte. Estetická medicína zkrátka dnes nabízí až neuvěřitelně fantastické procedury jako je Ulthera lifting neinvazivní.

 21. Odstranění jizev a strií – bezpečně, snadno a rychleDetail

  V moderní době je odstranění jizev a strií mnohem snadnější a dosažitelnější, než si spousta lidí myslí. Věda jde dopředu velmi rychle a odráží se to i na poli estetické medicíny, která dnes dovede řešit nejen omlazení pleti, ale i drobné či velmi zásadní nedostatky jakékoliv pokožky. A odstranění jizev a strií není žádnou velkou vědou!

 22. Zvětšení prsou (augmentace) – jednoduchý, a přece zásadní procesDetail

  Nejednu ženu jistě někdy napadla možnost zvětšení prsou (augmentace). Možná dokonce aniž by věděla, jak jednoduchý tento proces dnes je. Tedy jednoduchý pro pacientku – na chirurga klade velkou zodpovědnost.

 23. Mezonitě – snadné a šetrné omlazení pokožkyDetail

  Mezonitě – snadné a šetrné omlazení pokožky Mezi příznivci omlazení a nádherné pokožky jsou mezonitě velmi žádanou procedurou. Aby ne! Přináší skvělé výsledky – i velmi unavenou a povislou kůži dovedou opět rozzářit, zpevnit a zkrátka zázračně omladit. Zároveň jsou však mezonitě šetrnou a minimálně invazivní metodou.

 24. Radiofrekvenční lifting – revoluční lifting bez operaceDetail

  Omlazení pleti bez skalpelů i jejího nadměrného zatížení – to je radiofrekvenční lifting nebo RF lifting. Jedná se o skutečně fantastickou možnost moderní estetické medicíny. Vaše pleť s touto procedurou může opět zářit svěžestí, mladím i životem. Vás to přitom nemusí stát ani ohromný balík peněz, ani spoustu bolesti a ani nemusíte riskovat trvalé následky. Radiofrekvenční lifting je skutečně takovým malým zázrakem estetické medicíny a omlazení pleti.

 25. Facelift obličeje (plastika) – pro ty nejnáročnějšíDetail

  V dnešní době není facelift obličeje (plastika) jedinou možností omlazení tváře. Existují zákroky jednodušší i rychlejší – facelifting by se dal označit za proceduru pro náročné. Pro ty, kteří chtějí opravdu nezpochybnitelné výsledky na míru.

 26. Odstranění mimických vrásek botulotoxinemDetail

  Vrásky jsou součástí života, nicméně v dnešní době pokročilé estetické medicíny není nutné jen vzdychat u zrcadla a vzpomínat na ty krásné roky mládí. Existují možnosti, jak navrátit tváři mladistvý vzhled – třeba pomocí odstranění mimických vrásek botulotoxinem. Jednoduše a bezpečně vás zbaví výrazných obličejových vrásek, které neúprosně prozrazují vyšší věk každého.

 27. Laserová blefaroplastika – omlazení pohledu snadno a rychleDetail

  Láká vás dodat vašemu pohledu zpět jiskru, zbavit se známek stárnutí či ošklivých pytlů pod očima, ale dobře si uvědomujete, že plastika očních víček není zrovna banální procedura? Pokud vás odrazuje náročná operace, pak existuje úžasné obdobné a mnohem šetrnější řešení – laserová blefaroplastika.

 28. Luxusní kosmetická ošetření Ericson LaboratoireDetail

  Vrchol rozmazlování, péče, hydratace, a dokonce i omlazení pleti, to vše se skrývá v kosmetických ošetřeních Ericson Laboratoire. Výživné a regenerační procedury ocení nejen vaše pokožka, ale zaručujeme, že i vy si je náležitě užijete. Tak se s námi odměňte a přijďte se nechat hýčkat do kliniky Altos v Praze!

 29. Laserová epilace – pryč s otravnými chloupkyDetail

  Moderní metoda laserové epilace je bezesporu úžasnou možností, jak si zpříjemnit život. Nabízí mnoho – trvale hebkou pokožku bez nejmenší námahy. Samozřejmě se neomezuje pouze na dokonale hladké nohy. Dokáže vyřešit i nepříjemný problém s nežádoucím ochlupením obličeje – i kdekoliv jinde. To vše pomocí jednoduchého a bezpečného ošetření laserem.

 30. Laserový resurfacingDetail

  Letící roky jsou bohužel neúprosné a podepisují se na každé tváři. Ale v dnešní úžasné době estetické medicíny není zářící pevná pokožka pouze výsadou mladých! I vy se můžete snadno navrátit do těch krásných let, kdy se člověk při pohledu do zrcadla cítil spokojený a svěží. Laserový resurfacing je takový malý zázrak, který vás díky snadnému a šetrnému zákroku může vrátit o pěkných pár let zpět.

 31. << < 1 2 3 4 5 > >>