Přidat článek

PR články Těhotenství a porod

Úvodní stránka » Těhotenství a porod

  << < 1 > >>
 1. Kočárky FirkonDetail

  Společnost Firkon je polskou rodinnou firmou, která kočárky vyrábí od roku 1987. Dlouholeté zkušenosti ve výrobě dětských kočárků se projevují v kvalitě, estetice a zároveň trvanlivosti výrobků. Kočárky Firkon jsou vyráběny v souladu s evropskými normami EN1888. Své zákazníky si našly po celé Evropě. Kočárky Firkon se staly na trhu velmi žádané především pro jejich vynikající hodnocení v testech.

 2. Plavání a masáže pro zdraví nejen v těhotenstvíDetail

  Dopřejte si plavání a masáže také v těhotenství. Pomůžou Vám od bolesti a zpříjemní den.

 3. Potřeby pro maminky za úžasné ceny!Detail

  Patříte mezi nastávající maminky nebo maminky, které už se pyšní miminkem? Připravili jsme kategorii jako stvořenou pro Vás. Je plná potřeb pro maminky a nezbytností, které budete v tomto období potřebovat.

 4. Tehotenská módaDetail

 5. Odsávačky mateřského mlékaDetail

  Uvažujete-li o nákupu odsávačky mateřského mléka a dalšího příslušenství, doporučujeme nakupovat vše od jednoho výrobce. Doplňky jsou v rámci jedné značky libovolně kombinovatelné, jednotlivé kusy lze podle aktuální potřeby dokupovat.

 6. Těhotenství krok za krokemDetail

  Průvodce těhotenstvím od prvních dnů do porodu

 7. Potřeby pro kojeníDetail

  Kojení je pro dítě tou nejlepší výživou a má nesporné výhody i pro maminku. Důležité je, aby se maminka i dítě cítily spokojeně a nic jim nechybělo. Ideální je, když vše probíhá bezproblémově.

 8. Co bychom měli vědět o kojeneckých lahvích?Detail

  Sortiment kojeneckých lahví je velmi široký, na trhu působí mnoho výrobců. U nás naleznete produkty firem mOmma, Medela a hlavně Avent, který patří ke světové špičce.

 9. Houpací lehátko, křesílko do 18 kg Žabka- Fisher priceDetail

  Houpací křesílko do 18kg a zároveň i lehátko Fisher Price je určené pro děti od narození až do věku, kdy se může snadno samo houpat. Maximální nosnost je 18kg. Lehátko je polohovatelné a má vibrace.

 10. Jak používat dětské chůvičky?Detail

  Dětské chůvičky jsou dnes již častým pomocníkem pro každou maminku, která chce mít přehled o tom, co právě děťátko dělá, pokud s ním zrovna není ve stejné místnosti.

 11. Těhotenské oblečení BE-safe - štít, který vás ochráníDetail

  Elegantní těhotenské oblečení BE-safe chrání před elektromagnetickým i UV zářením a elektrosmogem. Díky unikátním vlastnostem bambusového vlákna s příměsí stříbra má antibakteriální, dezodorační a antistatický efekt. BE-safe zachytí 98% škodlivého záření a tím vás chrání v jednom z nejkrásnějších období vašeho života.

 12. << < 1 > >>